Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה על רכב שכור לבעל תו נכה, מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 3126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכל'ס, לא הייתי מחכה לאף אחד שיטפל בזה וישלח אליי בדואר רשום.

הייתי הולך לפי ההמלצה של ישה בתגובתו הראשונה, שולח מכתב רשום עם אסמכתא לכך שהרכב שלך היה במוסך והרכב שקיבל את הדו"ח היה רכב חליפי, ומקווה לטוב.

הצליח? ברכותיי. לא הצליח? לא נורא, סה"כ דו"ח בסכום לא גבוה ושכר לימוד נמוך.

תעדכן ובהצלחה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5,000 ש"ח קנס ושלילת תו לנכה

נראה איזה נכה יעשה מהתו שלו בית זונות

שימוש בתו חניה של נכה מותר רק אם הנכה נוהג ברכב או מסיעים אותו.

קשה לדעת אם בן משפחה של נכה משתמש ברכב ל"סידורים" ללא הנכה, או שבעל הרכב הנוסף (רכב שני המשמש להסעת הנכה בקביעות ומספרו רשום בתו החניה. בדרך כלל בן זוג) מחנה את רכבו בחניית נכים (נראה לי שבחניות נכים ליד מקומות עבודה חונים לא מעט בני-זוג של נכים עם רכבם), ולכן כמעט בלתי אפשרי לתת קנס ושלילה, אלא אם "תופסים" אותם כאשר הם מחנים את הרכב.

בכלל, עניין הרכב החילופי לנכה כלל לא מוסדר בחוק, כמו תוי חניה לנכים השוכרים רכב בחו"ל.

יתכן שתוים אישיים הננשאים על ידי הנכים היו פותרים את ה"בלגן".

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...