Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר מת בניסאן גו"ק 2012

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 3157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלי הגיר שבק חיים בג'וק (אפשר לקרוא בסקירה שלי על הרכב לאחר המכירה).אוטו עדיין היה באחריות ולא עשו לי שום בעיה על ההחלפה לגיר חדש. שלחו אותי מהביטוח לקבלת רכב חלופי ושם אמרו לי שבאים הרבה בעלי ג'וקים. בסופו של דבר אחרי 3 ימים קיבלתי את הרכב, הגיר עבד מעולה אך צצו המון בעיות חשמליות שנגרמו בגלל עבודה לא מקצועית במוסך! אחרי ישור קו של החלפת נורות שנשרפו בתוך הרכב, 2 פנלים של רדיו חדשים ופנל מזגן נשבעתי שלרכב שיש לו רק מוסך מורשה אחד בדרום אני לא חוזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת דבר והיפוכו לא?

בכל מקרה נראה לי שיצאו איתך בסדר.

כנראה היו וויכוחים רבים בזמן קצר...

חוץ מזה, נראה לי שגם אני (לו זה היה קורה לי) הייתי מקבל את הצעת המוסך לגיר חדש, בעלות העבודה שצויינה.

מה הייתי עושה עם הרכב אח"כ - זה כבר סיפור אחר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יפה שלקחו אחריות ויפה שנותנים גיר חדש ובאחריות ‚ דבר שני רוב התלונות בחו"ל הן על הגוק הרגיל ולא הגודש ‚ האם יש הבדל בגיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הדבר ישפיע עליי במכירת הרכב בעתיד?

האם יש לציין בפני קונה פוטנציאלי שברהב הוחלף הגיר?

האם זו סיבה לפאניקה ולמכור את הרכב מהר ככל האפשר?

בסך הכל אמי הייתה מאוד מרוצה מהרכב.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענין, מי יצרן הגיר הרציף ומי יצרן השרשרת ?

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרן התיבה הוא JATKO היפני.

לשכן שלי קרתה אותה התקלה בקשקאי, תוקנה על חשבון החברה מעט אחרי תום האחריות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר רציף בקשקאי זה ISSUE ידוע.

הבנתי שגם בג'וק, גם בקשקאי, ואני חושב שגם בטידה הגיר מורכב ללא קולר, לכן התקלות.

למיצובישי לנסר 1.8 יש את אותו הגיר, רק עם קולר, ושם לא ידוע על בעיות מיוחדות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלואנס דיזל זה רובוט דו מצמדי, לא?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

יום חמישי הרכב יצא מהמוסך עם גיר חדש וכבר בנסיעה הביתה אמא שלי התקשרה לספר לי שהרכב נוסע בצורה אחרת לגמרי ממה שהיה בימיו הראשונים אפילו.

כמובן שהתגובה שלי הייתה "זה בטח פסיכולוגית".

אני נוהג יום יום בגיר ידני ושונא מהיום הראישון את הגיר האוטומט של הג"וק ולכן החלטתי לעשות סיבוב ליבדוק האם יש באמת משהו בתחושות של אמא שלי.

הגיר אכן עובד בצורה שונה לגמרי ממה שהיה בימיו הראשונים,ההילוכים עוברים הרבה יותר חלק,הרכב מאיץ הרבה יותר טוב ולקינוח אפילו העברתי למצב "ספורט" שפעם היה משפר במעט את התחושות והיום לגמרי מרגישים שהלחיצה על הכפתור עושה משהו.

אם לחשוב שהגיר קרטע מיומו הראשון אז מכובד מאוד שהחזיק עד היום.:lol:

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שלושה חודשים הוחלף גיר בניסאן של ידידה טובה שלי במוסך המרכזי בבאר שבע .

גם שם זה לאחר תום האחריות והיא שילמה רק את העבודה ... בהתחלה היה קשה איתם והם התנערו מאחריות ( רכב יד ראשונה עם פחות מ 30,000 קילומטר) אך קצת צעקות ואיומים והם נכנעו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...