Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מכון בדיקה, מוסך מומחה ופחחות/צבע בתל אביב והסביבה עבור פורד מונדאו

shlomig
שימו לב! השרשור הזה בן 3251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש רכב להוריי ונתקלתי בהזדמנות לרכוש פורד מונדאו שנת 2010 במחיר טוב.

הרכב יד שלישית ונקנה מליסינג לאחר כשנה, 115000 ק"מ, מצב פנימי טוב אך חיצונית זקוק לקוסמטיקה.

מחפש המלצה באזור תל אביב והסביבה על:

1. מכון בדיקה טוב ופדנטי (קראתי פה חוות דעת טובות על המעבדה לרכב).

2. מוסך מומחה ומומלץ לרכבי פורד (הרכב החסיר טיפול אחרון ובנוסף הייתי רוצה לקבל הצעה ליישור קו) לא חייב מוסך מורשה אך חייב להיות אמין ומקצועי.

3. פחח וצבע - הרכב היה בתל אביב ולכן ישנם הרבה שפשופים ושריטות בעיקר בפגושים, האם מישהו יודע סדר גודל של עלות צביעת שני הפגושים?

בנוסף אשמח להמלצתכם, האם כדאי להכניס את הרכב קודם למוסך ולפחח לקבלת הצעות מחיר ובמידה והנזק לא יהיה גדול להכניס לבדיקה או להיפך?

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. קודם כל בדיקה. המעבדה לרכב בסתת 5 חולון היא אחלה.

2. מוסך פורד - נסה מוסך עמל בישראל ב"ק 26 תל אביב

3. פחח טוב יש באותו הרחוב מיד אחרי המוסך של רנו ניסאן (שכחתי איך קוראים לו).

אל תשכח שהמונדאו היא בהמה גסה ואלא אם כן אתה הולך לאפסן אותה במוזיאון, לא ירחק היום והרכב יהיה שוב מלא בשפשופים. אז לשיקולך

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה על התגובה.

אני מודע לגודל של המונדאו אך הרכב ירחיק לכיוון הצפון ושם הסכנות לשריטות ושפשופים יורדים משמעותית.

לגבי הפחח האם אתה מתכוון לדודו חזות או שמה לסביון?

יש מספר פחחים ברחוב ואשמח אם תוכל למקד אותי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוניהם ממש צמודים. הייתי שם פעם אחת לפני שנתיים והוא ממש תותח בפחחות עדינה ברכבים יקרים. זה של שאול אשל - קאר פיקס אבל שכחתי איך קוראים לצבעי שאחראי שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המקום עצמו זהו קארפיקס?

קראתי חוות דעת מגוונות על המקום, ישנם כאלו שממליצים ואילו אחרים ממליצים לא להתקרב.

האם ביצעת תיקון אצלהם ואתה ממליץ על המקום והצוות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. באתי אליו בכדי שהוא יכין לי ערכת תיקון פיברגלאס. הוא היה עמוס והייתי צריך לחכות בתור, איתי היה בעלים של מרצדס ועוד מישהו עם רכב יקר אחר (לא זוכר איזה) ואמרו לי שהוא הוציא להם את האוטו כמו חדש. ראיתי את המרצדס ובאמת עם תמונות של לפני הרכב היה ממש חדש. ושם הבעלים של המרצדס אמר לי שחברים המליצו לו על המקום בענייני פחחות קלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...