Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

150 משכורות - יוזמה להנגשת תחום המשכנתאות

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, באמת.

תקרא את ההודעה שלי. את כולה.

אני ניסיתי להסביר לאור מה גורם לאנטיגוניזם. לא במטרה להשפיל אותו.

לעומת זאת, אתה עכשיו שופך את דמי.

לגבי התגובה השנייה, שהיא לא שלי, אם שמת לא או לא. לטעמי להגיד למישהו מה אתה מרגיש כלפי משהו, גם אם זאת ביקורת לא נעימה, זה לא לשפוך את הדם.

זה ביקורת. בייחוד אם היא נשענת על משהו.

זה קורה כאן בכל שרשור, כמעט.

להעליל על מישהו עלילת שקר חמורה זה לשפוך את דמו.

נ.ב.

אני חושב, לטובת השרשור, שאולי נכון שמי מהמנהלים יחליט למחוק את הכמה ימים האחרונים שלא מוספים כבוד לאף אחד ולא תורמים לשרשור.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 466
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שמעניין באמת הוא, שיש כאלו שחושבים שלבקר אחרים זה ערך עליון בפני עצמו.

גם את זה רואים בשרשורים אחרים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, באמת.

תקרא את ההודעה שלי. את כולה.

לעומת זאת, אתה עכשיו שופך את דמי.

אני חושב שאי אפשר להתווכח עם עובדות חד משמעיות. כשאתה מכנה מישהו "צדיק מעונה" מטעם עצמו, אתה אומר משהו מאוד ברור על המניעים שלו. אתה אומר שהם מיתמם, וזה אומר שהוא לא כנה במה שהוא כותב, אלא נהנה להציג עצמו באור מסויים (no pun intended) מסיבות אחרות לגמרי.

אז אולי לא דייקת בביטוי, אבל זה מה שהוא אומר.

האם זו עלילת שקר או לא, אני לא יודע. אני לא מכיר את אור עד כדי כך, אבל אי אפשר לטעון שהשרשור הזה ענייני בלבד.

לגבי מחיקה, ידע כל אחד לשקול מילים, כי אנחנו לא מוחקים תוכן, אלא אם יש סיבה ממש מעשית ועניינית לזה, והוא יצטרך לחיות עם מילותיו.

נ.ב.

אתה לא כתבת שאולי אור יכול להיה להתפס כ-"צדיק מעונה" בעיני מי שקורא את דבריו, אבל זה לא בדיוק מה שכתוב. אם זו הכוונה, אז אתה צודק, ואני מתנצל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדו פה ועוד איך לפסים אישיים ובצורה מוגזמת. זה לא שאור לא הרים להנחתה אבל עדיין זה ממש לא מצדיק את העליהום הפרוע שהיה.

אור אולי מרצה מעולה אבל איש שיווק ויועץ תדמית גרוע. אולי היה עדיף שייעזר בחבר שיטפל ביחסי הציבור והצד של הגביה במקומו כי חבל שמיזם חיובי ייעלם בגלל מלחמות אגו (ולמלחמות צריך שניים).

לגבי ירויח/יפסיד/הרבה כסף/מעט כסף זה לא רלוונטי בכלל. אני לא שותף של אור ולא רואה החשבון שלו ומה שמעניין אותי זה כמה אני משלם תמורת מה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב באמת שמת תמונות של התעודות שלך מהלימודים בגלל איזה מגיב? אתה לא אמיתי. בחיי.

אני רוצה תמונה של תעודת לידה שתוכיח לי שיש דברים כאלה

אני מניח שאפשר היה להסביר לאור מה גורם לאנטגוניזם גם מבלי לבקש תעודת לידה.

זה אולי מעניין. אבל קשה לראות איך זה רלוונטי או תורם.

אולי בעצם להדגיש שזה נורמלי ולא אישי. לא יודע. תסביר את עצמך.

בשמחה.

אני חושב שהסברתי לך כבר בעבר. בעקרון כל אחד שכותב אפילו חצי מילה בעולם האינטרנטי חושף עצמו לתגובות עוינות וביקורת וזה חלק ממה שהוא צריך להיות מוכן אליו. השאלה היא, מה הביקורת משיגה או מה מטרתה. שאלה אחרת היא, איך מעבירים אותה.

אני, למשל, נתקל לפעמים בפייסבוק בסיפוריה של איזו סופרת שהתפרסמה גם בזכות פרויקט גיוס המונים כזה. אני חושב שהכתיבה שלה מזעזעת ושהיא מטומטמת להחריד. אבל אני לא אכתוב לה את זה אף פעם. כי זה לא מקדם שום מטרה וזה לא יגרום לה להיות יותר מוכשרת. ואין ממש טעם שאני ארד עליה רק כי "זכותי לכתוב ביקורת".

הטענה שלך, שעלתה גם בעבר - "זכותי להעביר ביקורת" - מציגה, לדעתי, תפיסה שהיא קצת פאסיב אגרסיב.

מצד אחד, היא שמה את הדגש על העברת ביקורת כערך בפני עצמו; כמשהו שיש זכות לעשות אותו ללא קשר לסגנון, או ערך או הביסוס שלה. הרי אפילו הפרדת וכתבת שאם ביקורת נשענת על משהו - זה בונוס. כלומר, הרבה פעמים הביקורת היא סתם ירידה על מי שנמצא ממול. מצד שני, ברגע שעונים לביקורת הזה, מהר מאוד, הארגומנט היחיד שנשאר לתמוך בה הוא "זכותי", המאוד מתגונן.

עכשיו, זה לא שאני ואחרים לא חוטאים בזה. כן, כולנו לפעמים יורדים על מישהו קצת יותר מדי וקוראים לזה "ביקורת". רק צריך לחלק את זה לשניים. אם המטרה ב"ביקורת" היא להזהיר אחרים או להסביר להם למה מישהו טועה, יש בזה עוד טעם. אם המטרה היא להסביר למי ש"מבקרים" אותו איפה הוא יכול להשתפר - אמור להיות לך ברור שדרך של הקצנות, הגחכות וירידות לעולם לא תשיג את המטרה.

גם אם זה קורה "בכל שרשור, כמעט".

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעניין וגם תורם - ובמבי צודק על :wink: תסמונת הזקנים מהחבובות .

מעבר להרגשה הלא נעימה שרושמים תגובות מגעילות - זה גם הורס את הכייף

לכתוב לפעמים על דילמות, כי אנשים יגיבו מגעיל ואין תמיד כוח לכך.

ואז - אנו מפסידים, כי חברים חוששים או יורד להם הכייף ב לשתף .

יש בפורום בודדים .. מתוך הערכה של כ 10 אלף חברים.

ומשום מה - אני כבר מוכן כי בנושא אפור.. הם יהיו החזקים בנזיפות, ופגיעה באחר.

תסמונת רוג'ר רביט - :grin: לא יכולים לעצור לרגע, וישר מפציצים בריקוד שלהם.

ומנגד - לפעמים יש להם תובנות נהדרות.. שכייף לקרוא.

לדעתי - לפני שאנו שולחים את התגובה - החליפו מצבים ובידקו.. כאילו אחרים רשמו לנו את התגובה.

האם הייתם רוצים, לקבל תגובה מגעילה כמו שרשמתם.

אתמול בדיון בכללי, רשמו בבדיחה על בדיקה והסתכלות בפקק תנועה, על רכבים והנוהגים בהם.

והסקת מסקנות על איברים שונים, ודגמי רכבים.

רציתי להגיב .. גם בדיחה אבל קצת צינית - המלצה ולמה אני לא מצליח לפתוח את הגג החשמלי.

רשמתי ולא שלחתי.. כי אולי לא יבינו נכון, ויפגעו.

ואני רק רציתי להצחיק, עם חוש-ההומור הקצת דפוק שלי.

אני עם אור , לגבי הרצון לצלם עם קהל - זה עולם אחר ונותן דינמיקה ואנרגיות אחרות.

שאלו זמרים ופרופרמורים , כאשר הקהל נחמד ויש תקשורת טובה, זו התעלות רוח.

יש הבדל גדול בין אולפן , פגישה קטנה, או הרצאה ונתינת הופעה בפני קהל גדול.

חבל ש אור לא הדגיש את הנקודה הזו, כי לדעתי כן צריך להסביר.

ברגע שאתה מבקש דבר, אתה צריך גם להיות מוכן לתת הסברים.

או - אם אתה לא רוצה, השתמש במקורות שלך -

אני תמיד מתייעץ לפני קבלת החלטות בדילמות דומות, לא תמיד טוב לקבל החלטות לבד.

כי לא תמיד אנו יודעים להסביר, גם כאשר ההחלטה נכונה.

לכן, תמיד טוב להתיעץ ולהיות מוכן לתרחישים שונים, ולא לאבד עשתונות כאשר מתקילים אותנו.

אני בטוח כי אם אור היה מדבר עם ישה, דיסקו או הערס המצוי.. הוא היה מוכן טוב יותר.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמצ'י בזבזת לי חצי שעה לעבור על 900 עמודי השרשור כדי לבחון ביחד האם העובדות בהודעתך להלן משקפות את האמת ההיסטורית

ישה - בוא...

אף אחד לא שפך את דמו של אף אחד. יתרה מכך, תסתכל קצת אחורה מי נכנס לפסים אישיים.

היו כאן מחמאות רבות. הייתה גם ביקורת. חלקה בונה, חלקה לא.

להזכירך, הוא נעזר בך רק בגלל שאנשים כאן דחפו אותו להשתמש באיש מקצוע, דבר שהוא דחה בהתחלה.

נראה לי שאפילו זה אני הייתי זה שאמר לו שאתה בהכשרתך רואה חשבון.

זאת לא על מנת להרוס לו - אלא על מנת למקד/לקדם ולהגן עליו.

אני לא חושב שמישהו כאן רוצה ברעתו, או מתנגד נחרצות לפרוייקט.

באותה מידה - זכותם של אנשים להביע את דעתם. בטח בפורום אינטרנטי.

אתה זוכר סלקטיבי אף אחד לא הציע לו לפנות לאיש מקצוע ( הפניה אלי נעשתה ביוזמת אור ) יחד עם פתיחת השרשור ב 2.6.15 ווההודעות הראשונות שביקרו את היוזמה / היוזם היו החל מ 4.6.15

הראשונים שהיו נגד היוזמה היו נהג לילה ודיסקו כשדעתם שאור לא מבין על מה הוא מדבר ולכן הוא מסכן אחרים ואת עצמו.

הכל התחיל כאן 2/6/15

בשביל ייעוץ עבור תמהיל משכנתא יש כבר את השרשור הזה, ויש שם את ישה שמחזיק בנסיון רב ממני.

אציין כי יש אנשים הבקיאים ממני בתחום הזה (דוגמת ישה),

אור על סמך ההיכרות האינטרנטית פנה אלי שאחווה / אשפר את המצגת , הסכמתי ברצון כי חשבתי שמודבר ברעיון אדיר.

ההודעה להלן היא מ 4.6.15 אחרי שכבר סקרתי את המצגת והע(א) רתי את מה שהיה צריך. וחלקה היה תשובה להודעות השוללות את המיזם.

שני הסנט שלי

וגילוי נאות

אור העביר אלי את המצגת שהוא מתכוון להעביר

רוב ההע(א)רות היו קוסמטיות בעיקר, קרי להבהיר דברים בשפה יותר מובנת ,או להעצים ולהדגיש פה ושם.

כל מי שישמע את הרצאתו רק ישיג מכך תועלת כי מהדיוט גמור , הוא יבין מי נגד מי ,דברי הבנקאי לא יישמעו כמנדרינית מדוברת , ולאלה שחושבים על רכישה וטרם רכשו , המתודיקה שהוא מספק יכולה לסייע מאוד.

אבל לא אמרתי שאחרי הרצאתו יהפוך ההדיוט למומחה, זו גם לא המטרה לדעתי.

99.995% לא מבינים במשכנתא, שבאחוז הנותר אני כולל את כל אלה שחיים ממשכנתא החל ממוכרי משכנתאות בבנק ( הם בפירוש לא יועצים , אולי רועצים שרק טובת הבנק לנגד עיניהם) ואנשים וחברות המספקים ייעוץ תמורת תשלום.

וגם הם לא מאור הגולה בלשון המעטה.

רכישת דירה זה המהלך הכלכלי הגדול ביותר של המשפחה בישראל, ולפעמים דירה נרכשת ביתר מהירות מאשר טלויזיה .

זה המצב בו אנו חיים.

ולגבי הביקורות

אף אחד לא יכול לחזות במדינה שלנו מה יקרה מחר , בוודאי לא מה יקרה במהלך 20 שנה, לא אור לא הבנקאי ולא אף יועץ.

מקסימום לסמלץ מצב .

כנסו למחשבוני משכנתאות של הבנקים לא תמצאו שם סימולציה בהלוואה צמודת מדד להשפעת המדד על ההחזר החודשי והכללי. רק באותיות קטנות על רקע מטשטש תמצאו הערה בסגנון " לא כולל השפעת המדד" פיחחחחח

לכן הלוואת המשכנתא צריכה לשקלל את כל הבלתי נודע, לגדר את הסיכונים, ולא למקסם רווחים.

להלן הודעתי מ 12.4.16 אז אני האשם לא אורלי וגיא שהכתירו אותו כגורו.

מרשים!!

מגורמים זרים שמעתי שהבנקים מחפשים אותך

בדוק מתחת לרכב לפני כל הנע(א)ה

מאורו יהפוך לגורו

ואז באה הודעתך מ 12.4.16 שהייתה הודעתך הראשונה בשרשור הזה. שהשורה התחתונה שלה כבר התקיימה איך שנולד המיזם.

היענות מרשימה, עם אחריות לא מבוטלת.

אפשר גם לנסות לתת עצה חברית?

חשבת אולי לצורכי כסת״ח בלבד להראות המצגת שלך לאיש מקצוע?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מפסיד - תפסיד עם כבוד: אז מוריד את הכובע בפני כל אלו ש"הוכיחו" שאני עושה את זה בשביל הכסף/אגו/צומי/תסכול מהעבודה ו/או מהחיים - ובטח שכחתי עוד כמה דברים - ניצחתם, מקווה שאתם מרוצים.

אני עם ההדסטארט סיימתי, לאו דווקא בגללכם אלא אולי בזכותכם: הזכרתם לי למה מלכתחילה לא הלכתי לכיוון הזה, בדיעבד הייתי צריך להשאר עם האינסטינקט הראשוני / להקשיב לאישה (:

יש פירוט שלם, כולל פירוט הוצאות לטובת כל מי שרצה לוודא שאני לא עושה כסף מתוך דאגה לשלום הציבור / יושרה שלי - בפוסט כאן:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155841959813573&id=518893572

ונהגוס - אתה צודק, אני איש תדמית גרוע. אכפת לי מדי מהשם שלי ואז אני נכנס לדיונים מיותרים.

בעולם מושלם היה לי איש מדיה, מפיק אירועים, איש פרסום, קופירייטר לתכנים וכו'. בעולם שלנו, כשאתה מנסה לתפעל ללא מטרות רווח ולכן גובה סכום אפסי פר הרצאה - אין משאבים לכל אלו ואתה צריך להתמודד לבד עם הכל... תבינו, רוב האנשים אוהבים להראות שהם יודעים איך לעשות דברים טוב ממך, מעט מהם אשכרה נותנים כתף.

(ולא, ההצעה של עודד - גם אם באה ממקום טוב וניסוח פחות - לא רלוונטית ברמה הטכנית. ניתוח האופי/מניעים שלי היה מיותר ושגוי מהפעם הראשונה שרשם ועד עכשיו, אבל לפחות הבחור כן הציע משהו קונסטרוקטיבי בניגוד לשאר שהיו עסוקים בניתוחי אופי וקונספירציות)

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה אתה לא אשם, חלילה, זה הכתב מכלכליסט שרשם את זה בכותרת והם השתמשו שוב.

סמירו טען שהשתן עלה לי לראש בגלל הכינוי הזה, למרות שבראיון עצמו אני לא שולט בעצמי ומתקן אותם (והיא לא התלהבה מזה) כשהם קוראים לי גורו ומבקש שלא יעשו זאת... כן, 'שיכור מכוח', אין ספק.

אבל יש כאן עוד כ"כ הרבה שקרים וקשקושים, ואנשים כאן לא מסוגלים להודות כשהם נתפסים על חם, אז מה הטעם. אני כן מוכרח להתייחס לאדם חביב אחד -

אולי כדאי להתייעץ עם פסיכולוג? בשיא הרצינות.

עדיין אני לא מבין למה אור צריך לעשות את זה בתור שואו, אולי הוא מתוסכל מעבודתו בתור מהנדס מחשבים וחושק בקריירה של אדי מרפי?

ארקו היקר,

אני ליטרלי בוחר להפסיק להעביר הרצאות כי אני עובר לקליפורניה, במסגרת עבודה בסטארטאפ שעשה אקזיט לחברה ששילשה את שווי השוק שלה מאז הרכישה.

תודה על הדאגה למצב הנפשי שלי, וגם לקריירה. אבל בסה"כ אני די מבסוט.

ההודעה שלך נכנסת ישירות לפנתאון ההודעות הכי מטומטמות שרשמו לי, והיה פייט רציני - סחטיין!

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - צודק, התבלבתי. ראה את השרשור הזה:

שאור פנה אלייך הוא לא ידע שאתה רו"ח.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?605400-%D7%99%D7%A9-%D7%91%D7%9E%D7%A7%D7%A8%D7%94-%D7%A8%D7%95%D7%90-quot-%D7%97-%D7%91%D7%A7%D7%94%D7%9C-%D7%A4%D7%AA%D7%99%D7%97%D7%AA-%D7%A2%D7%95%D7%A1%D7%A7-%D7%A4%D7%98%D7%95%D7%A8/page3&highlight=%D7%9E%D7%9E%D7%9C%D7%99%D7%A5+%D7%99%D7%A9%D7%94

שאמרתי לו להתייעץ זה היה ברוח טובה, כפי שציטטת.

אור - אתה הבוס של המיזם ואתה קובע. אני מאמין שזה לא המסמר בארון הקבורה והמיזם יחזור בצורה שתיראה לך יותר נכונה.

בהצלחה לכל הצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור ידידי, קבל את הדברים כביקורת בונה.

גם אני כמנהל של עסק לא טוב בכל התחומים ויודע לזוז הצידה כדי שאחרים שעושים דברים מסויימים יותר טוב ממני יעשו אותם (כמו מכירות, בקרת איכות וטיפול בניירת למשל). קח את הסיפור הזה כשיעור לחיים להפקת לקחים וללמוד ממנו.

הכי חשוב זה לא לקחת ללב. אפילו אם תסתכל פה אז יש אנשים שהעבירו ביקורת בונה ויש שביקורת ארסית אבל מנגד יש את אלה שתמכו וראו את האיכויות והיתרונות. אחרי כל הניתוח הזה תזכור שאולי 5% מהגולשים שראו את הפוסטים בגלל טרחו להגיב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא שוב את הדברים שלי, וצא מנק' הנחה שאני לא סרקסטי (אני לא!) - אתה מתפרץ לדלת פתוחה.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, עכשיו מאוחר מידי (ואולי לא. את זה רק אתה תחליט) אבל אני בטוח שאם תברקש יהיו הרבה שישמחו לסייע ללא שום תמורה.

וזה שהעולם לא אוטופי כל מי שעבר את גיל 3 יודע (חוץ מאחד או שניים) אבל בדיוק בגלל זה לא צריך לחפש שלמות אלא איך מסתדרים עם מה שיש ואיך מוציאים את המקסימום מהנתון תוך השלמה עם זה שלא נצליח להגיע לכל מה שרצינו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נרגע עם התיאורים. לשפוך את דמו ובולשיט כזה או אחר. מי ישמע תליתי אותו בכיכר העיר. ציינתי את הברור מאליו. fun fact - יש פה חברי פורום אחרים שדעתם מאוד נחשבתם, והם אפילו לא מעטים, שאמנם לא טרחו להגיב בשרשור הזה אבל הם חושבים בדיוק כמוני. למרבה הפלא גיליתי זאת היום, אבל כנראה שקלעתי לדעת גדולים.

בקיצור מי שרואה מה שהוא רוצה לראות, בבקשה, שיבושם לכם. אל תתפלאו כשאותו אדם שעשה לכם תקר בגלגל גם יציע לתקן אותו (משל כזה לחיים).

אור היה יכול להמשיך בפרויקט שלו כמו גדול ולא להתעלם מהאמת. לא הזכרתי אפילו פעם אחת שהוא מפיץ חומר שקרי או שגוי, אמרתי שהמניעים שלו הם לא אלו שאותם הוא מציג. מבחינת התוכן של החומר שהוא מעביר לא התייחסתי אליו כלל. (מלבד הפעם שאמרתי שזה די דברים ברורים מאליו אבל בסדר).

ישה, זה שאתה קראת לו גורו זה נחמד, אבל מה שreally got his blood pumpmin זה הכותרת הזו בטלוויזיה.

אור, זה שאמרת להם "נו די, תפסיקו" זה מגוחך שאתה מעלה את זה כטיעון נגד אפילו. אם הייתי טיפש וקונה את זה, אז ניחא. לשמחתי אינני כזה. להגיד למישהו שיפסיק כשאתה רוצה שהוא ימשיך זה טריק ידוע (בעיקר בקרב בנות שרוצות מחמאות, אבל כנראה שגם במקרים אחרים).

תהנה מההון שגרפת באקזיט ואל תספר לצוקנברג עליי שלא יחסום אותי בפייסוש.

אדיוס

נ.ב

כל הפוסט הרגשני שלך בפייסבוק (שהגיע אליי, לא אני חיפשתי אותו, אל תדאג) רק מראה כמה אתה חייב צומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...