Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן כדאי לראות את הקודם: זה של אותו במאי ויש המשכיות בקונפליקט בין שני הסרטים.

אני חייב לציין שאני לא מעריץ גדול. אני צריך יסוד דרמטי הרבה יותר חזק בסרטים שלי. נטו אקשן באיזשהו שלב סתם מייגע.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לראות את ג'ורסיק וורלד החדש, נשברתי אחרי חצי שעה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא נהניתי מהסרט Jurassic World Fallen Kingdom

השאלה איך אתה מתייחס לסרט.

עלילה או משחק מרשים? אין. איכות תמונה, פס קול ו CGI פשוט מעולים. (מזל שאין לי שכנים)

הם מהווה רפרנס לכל סרט.

אבל בשביל ליהנות ממש מסרט כזה? ראשית כל חייבים מערכת מתאימה + מסך גדול

וכמובן כיבוי כל תא במוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראיתי את כל הדינוזאורים רצים, חשבתי לעצמי- "מעניין אם הם בורחים כי הם לא רוצים להשתתף בסרט הזוועתי הזה".

לא הצלחתי להנות ממנו. ניסיתי. אהבתי את הראשון כמו כולם, את השני גם כן, את השלישי שנאתי (יכול להיות שאני מתבלבל בינהם. איזה מהם היה זה עם הפטרודקטילים במחסה השבור? אותו אהבתי), הרביעי היה סביר. זה? זוועה. ועדיין עושים סרטים כאלו, כי העדר יילך לראות אותם בגלל השם. הבעייה עם אפקט העדר- מנסים לחלוב גם את השוורים...

די, תנו לדינוזאורים להיכחד שוב בשקט.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם כבר נכתב פה אבל Get Out מצוין. ביסודו זה סרט אימה/קומדיה סטנדרטי שמבוצע מעולה ועם עלילה מהנה (גם אם טיפה צפויה, במיוחד החל מנקודת האמצע בערך שאז מבינים את הקטע), אבל מעבר לקווי העלילה יש פה אמירה חזקה על גזע, גזענות והיחס של אמריקה לשחורים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם כבר נכתב פה אבל Get Out מצוין. ביסודו זה סרט אימה/קומדיה סטנדרטי שמבוצע מעולה ועם עלילה מהנה (גם אם טיפה צפויה, במיוחד החל מנקודת האמצע בערך שאז מבינים את הקטע), אבל מעבר לקווי העלילה יש פה אמירה חזקה על גזע, גזענות והיחס של אמריקה לשחורים.

ללא ספק.

Get Out.

כריס בחור צעיר אפרו-אמריקאי מצטרף לחברתו הלבנה לביקור אצל הוריה הבורגנים

שם הוא מגלה שלמרות הלבביות שלהם יש להם הרבה מה להסתיר.

מותחן קומי קריפי עשוי בצורה מצוינת. משחק מצוין של Daniel Kaluuya ביחד

עם תסריט מעולה מקבלים מותחן מהנה. למרות שהסרט מקוטלג בתור סרט אימה

זהו אינו סרט אימה במלוא מובן המילה - כי אין בו אפילו אלמנט אחד של סרט אימה מקובל.

מותח מרתק,תסריט מבריק,שנון,טוויסט בעלילה,משחק טוב. שווה לחכות לחלק האחרון.

אהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק.

עלילה מהנה, גם אם טיפה צפויה.

ככל שעובר הזמן, אני מבין כמה "עלילה צפויה" זו פשוט לא בעיה. יש כל כך הרבה סרטים שהם אפקטיבים בגלל שהבלתי-נמנע מתרחש. זה כמו שהיצ'קוק הסביר: מתח זה כשהקהל יודע משהו שהדמויות בתוך הסרט לא יודעות.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק.

ככל שעובר הזמן, אני מבין כמה "עלילה צפויה" זו פשוט לא בעיה. יש כל כך הרבה סרטים שהם אפקטיבים בגלל שהבלתי-נמנע מתרחש. זה כמו שהיצ'קוק הסביר: מתח זה כשהקהל יודע משהו שהדמויות בתוך הסרט לא יודעות.

זה נכון חלקית. נגיד, ב-get out לא הפריע לי שהבנתי את רוב הטוויסט כבר באמצע הסרט (מבלי לספיילר: לפני שהתגלה מה יש להם להסתיר, הבנתי מה הם מסתירים), בגלל שהיה מאוד מעניין לראות מה יקרה. אבל אני חושב שאילו הייתי מנחש את הטוויסט בחוש השישי למשל, הייתי פחות נהנה מהסרט.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

"הטורף" שיצא השנה אחלה סרט אקשן שלא לוקח את עצמו ביותר מדי רצינות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?!

יש לי בעיה עם סרטי אימה כמבוגר, הם לא מפחידים אותי יותר, מקסימום מגעילים, ו-Get Out גם נורא צפוי.

אבל אמירה... ממש לא מצאתי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי הם לא באמת מפחידים. מקסימום כמה הקפצות מהכסא במקומות אסטרטגיים.

בנוגע לאמירה - לא מדובר כמובן באיזה אינסייט מדהים, אלא באמירות די סטנדרטיות על עניינים של גזענות גלויה וסמויה. הן פשוט נעשות בצורה עדינה מספיק ומעניינת מספיק בשביל לעבוד בסרט כזה, לדעתי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם סרטי אימה כמבוגר, הם לא מפחידים אותי יותר, מקסימום מגעילים.

כנ"ל. וגם מגעילים בקושי. אחרי טבילת האש שקוראים לה אפוקליפטו קשה מאוד להגעיל אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...