Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט שאהבתי מאוד ולכן החלטתי להמליץ לכם עליו. שתיהנו גם. [שרשור מתגלגל]

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש בזה את ניק קייג׳, זה כבר מרתיע.

לא כי הוא שחקן גרוע, הוא פשוט משחק בסרטים זבל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם לא היה פה, MAN DOWN.

שווה צפייה.

אחד היותר חזקים, עם טוויסט מעניין שלא ראיתי מגיע...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוכחתי לדעת 2 דברים.

בעוד שציון טוב ממש לא תמיד מעיד על כך שהסרט טוב, ולפעמים אני נכנס לתוך "סתם סרט" ללא ציפיות ויוצא עם ראש עמוס במחשבות או משועשע ביותר.

ציון נמוך מ-5 תמיד, תמיד תמיד מעיד על סרט גרוע...

כל מה שמעל 5 מבחינתי ראוי לצפייה. לפעמים אני מופתע ביותר, והסרט הזה היה אחד מהמפתיעים.

ולפעמים אני מפסיק את הסרט באמצע... גם זה קרה, פעם או פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש בזה את ניק קייג׳, זה כבר מרתיע

מבחינתי האחרון והיחיד איתו שהיה נסבל (גם מבחינת קיוזאק, שהוא פשוט שחקן משעמם ונטול כל כריזמה) היה קון-אייר.

Sent from my Galaxy Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה הכי גדולה של קייג', איך שאני רואה אותה, היא שקייג' מנסה לשחק בז'אנר שדי נכחד ובוחר את הסרטים שלו בהתאם.

סרטי הפעולה הבסיסיים כבר מתו מזמן, היום זה הכל פריקוולים וסיקוולים של משהו קיים. אנשים אשכרה לא הולכים לראות סרט "ONE OFF".

הסרטים הגרועים שהוא שיחק בהם? לאו דווקא באשמתו. תסריט גרוע, בימוי עלוב, אפקטים שילד במגמת מחשבים ביסודי יכול לעשות ועוד כל מיני כאלו בעיות שונות ומשונות.

הוא לא רע בכלל. רק שכל המיסביב ברוב הסרטים שלו, לא טוב בכלל, וזה די משליך עליו.

בת'כלס, תראו היום שוב את קון אייר- ואז תבינו על מה דיברתי, שהז'אנר נכחד. הסרט לחלוטין לא התבגר טוב. הוא עשוי בצורה שהייתה מאד אופיינית לשנות התשעים, שזה כבר משהו שלא מביא קהל נקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חושב שהמלצתי בעבר, אבל Europa Report הוא סרט מד"ב קאמרי מצוין.

צפייה שנייה עשתה לו טוב.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שמעל 5 מבחינתי ראוי לצפייה. לפעמים אני מופתע ביותר, והסרט הזה היה אחד מהמפתיעים.

טוב, צדקת, זה אחד הסרטים הכי אנדרייטד שראיתי.

אין לי מושג למה הביקורות קוטלות ולמה הציון הזה ב-IMDB.

בגדול אני אהבתי, שיה לבוף משחק שם מעולה, האמנתי לכל מילה שיצאה לו מהפה.

מבלי לספיילר לאף אחד - הטוויסט מעניין אם כי קצת מוגזם.

גארי אולדמן המדהים בסוג של הופעת אורח.

הסרט בהחלט שווה צפייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד היותר חזקים, עם טוויסט מעניין שלא ראיתי מגיע...

וואלה?!

ניחשתי את כל הסיפור אחרי רבע שעה...

לא שאני כזה חכם, לא היה שם רעיון אחד שלא ראיתי כבר קודם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה. בין הבודדים שהפתיעו אותי, ולרוב תוך 10 דקות אני כבר מבין מה הולך לקרות בדיוק ואיך זה ייגמר.

ההפתעה הזו, עבורי, הייתה הסיבה שהמלצתי עליו פה. נדיר שמפתיעים אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא היה עדיין, חיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מה guilty pleasures שלי זה סרטי קאלט גרועים יחסית.

מאד אהבתי את כל הרעיון של הסרט Tremors, וגם את הסרט עצמו. מאד כיפי וקליל, לא לוקח את עצמו יותר מדיי ברצינות.

ההמשכים, לעומת זאת, היו זוועה.

יצא לא מזמן המשך נוסף: Tremors: A Cold Day in Hell

מאחר וראיתי את כל ההמשכים הקודמים, החלטתי (אחרי יום מעייף במיוחד) שאני רוצה משהו מבדר ומפגר, בלי יותר מדיי מחשבה. אז החלטתי לראות אותו.

נכנסתי לסרט הזה עם ציפיות בגובה הרצפה, יצאתי מבודר היטב. נהניתי. שווה צפייה פעם אחת.

מה שכן, אציין במפורש: מיועד רק לחובבי הז'אנר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה. בין הבודדים שהפתיעו אותי, ולרוב תוך 10 דקות אני כבר מבין מה הולך לקרות בדיוק ואיך זה ייגמר.

ההפתעה הזו, עבורי, הייתה הסיבה שהמלצתי עליו פה. נדיר שמפתיעים אותי.

אתה לא בודד, גם לי לקח מעט זמן עד שקלטתי את הסוף. קלטתי אותו, אבל לא הייתי סגור עליו.

כלומר, במהלך הסרט היו רמזים פה ושם, אבל היו לי שני כיווני סגירת מעגל. (אחת שנסגרה,שנייה הייתה משהו דומה, אבל שונה במעט)

לגבי הסרט, נחמד לא יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הפעם שלושה סרטים.

הראשון Shaun of the dead הוא סרט פארודיה על סרטי זומבים. הדבר היחיד שמיחד אותו, הוא שמדובר בסרט אנגלי וההומור האנגלי כידוע שונה מהאמריקאי. סימון פג כתב ומשחק את הגיבור, מה שתורם מעט לסרט. בשורה התחתונה, אל תפנו זמן במיוחד אבל אם כבר יש לכם זמן ובא לכם סרט מטופש ושעה וחצי קלילות, לכו על זה. 7 בסולם הגולש הגבוה.

השני The big short מספר את הסיפור של משבר הסאב פריים בארה"ב ב 2008. אני לרוב לא מת על סרטי "מבוסס על סיפור אמיתי", אבל במקרה הזה נתתי צ'אנס והיה כיף. משחקים שם שמות גדולים כמו ריאן גוסלינג, סטיב קארל וכריסטיאן בייל, איכשהוא השילוב של השניים הראשונים עובד טוב בהרבה סרטים וגם הפעם. למרות שהסרט לא נאמן למציאות ב 100% הוא מלמד הרבה. 7.5 בסולם.

שלישי ואחרון Fracture, מותחן פשע פסיכולוגי. אנטוני הופקינס המצוין מבין שאשתו מנהלת רומן, מה שגורם לו לירות בה מטווח קצר. ריאן גוסלינג הוא עו"ד במשרד התובע המחוזי שאמור לטפל בתיק ונראה ממבט ראשון כהרשעה קלה. תוך כדי הסרט הצופים מבינים עד כמה מתוכנן היה הרצח וכמה קשה לתובע להוכיח את זה, וכך מתנהל מאבק מוחות בין הפושע לתובע. 8 בסולם.

כל הסרטים בנטפליקס.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...