Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לנסיעות עירוניות ב-50K ש"ח - אולי יונדאי i20?

shayperetz
שימו לב! השרשור הזה בן 3530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רציתי להתייעץ איתכם בנוגע לכמה דברים.

אני מחפש לקנות עכשיו רכב, אני גר בירושלים ורוב הנסיעות שלי הם בתוך העיר,ברוב הנסיעות אני לבד או עם אשתי מדי פעם אני גם נוסע עם בתי בעלה והתינוקת שלהם. אני מחפש רכב שיהיה חסכוני בדלק וגם בטיפולים ואם זאת אמין

רציתי לשאול האם יש הבדל מהותי בין גיר רגיל לאוטומט בצריכת הדלק ואם משנה מסוימת ההבדל נעלם? חברים שלי המליצו לי על יונדאי i20 אבל ראיתי באינטרנט שאומרים עליו שהוא אוכל הרבה דלק, האם זה נכון?

לדעתכם כדאי לי לקנות רכב משפחתי או רכב קטן יספיק לי

על פי הנתונים האלו איזה רכב לדעתכם מתאים לי? התקציב שלי הוא 50,000 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לגביי מה יתאים לך - אתה צריך להחלטי בעצמך ולדעתי עדיף שתשב ברכב ותחליט (אתה צריך להיסגר על איזו קטגוריה מתאימה לך).

יונדאי I20 לא צורכת המון דלק, קח בחשבון שבאינטרנט להרבה אנשים יש אינטרסים וחלק מהם של סוכני מכירות.

לאישתי יש יונדאי I20 2009 מנוע 1.4 אוטומט. צריכה ממוצעת של 15 ק"מ/ל' שזה יפה מאוד (80% מחוץ לעיר חלק מהדרך הררית ומפותלת ומזגן דלוק, מה שאמור להעלות את צריכת הדלק).

ישנם אתרים באינטרנט שמפרסמים נתוני צריכת דלק כמו למשל http://www.kml.co.il .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון - רכב סופר מיני (כמו i20) אמור להספיק לצרכיך.

ידני יותר חסכוני, אבל בעיר הררית כמו ירושלים - עשוי להיות פחות נוח.

צריכת הדלק של ה-i20 היא סבירה יחסית לקבוצה - אך אל תצפה לנתון הרבה יותר טוב מ-1/10 בנסיעה עירונית.

אם תמתח מעט את התקציב תוכל לרכוש את הניסאן אקו-מיקרה 2011 (מנוע 1.2) הדגם מיושן יותר מה-i20, אך הודות למנוע ותיבת החדשים שקיבל הוא הרבה יותר חסכוני גם בגירסה האוטומטית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZVIT, כשאתה כותב 1:10 באיזה תנאים אתה מתכוון והאם לגיר הידני או האוטומטי?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר אוטומטי בנסיעה עירונית.

תראה, אין לי נתונים בתוך העיר אבל כפי שכתבתי ביונדאי שלנו (1.4 אוטומט) בנסיעה של 80% מחוץ לעיר שחלק מהדרך הררית ומפותלת צריכת הדלק היא 15 ק"מ/ל'.

מוזר לי קצת שהיונדאי מגיעה ל 1:10 בעיר כי עם ההונדה שהיא 1.8 אוטומטית 5 הילוכים אני מגיע בקלות ל 1:10 בעיר עם מזגן (בלי מזגן 1:11, בנסיעה רגועה).

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...