Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדקתי רכב צריך עזרה בקבלת החלטה

ש.ר
שימו לב! השרשור הזה בן 7772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה בדקתי רכב אסקורט 88 gl ....

דבר ראשון אני רוצה לדעת עם הוא מהסוג שמיוצר בברזיל או משהו כזה.....

אמרו לי שיש דגמים שהחלקים מיוצרים בגרמניה וההרכבה בברזיל ולא להתקרב לזה.....

שתיים....אמרו לי שזו אריקה אבל במחירון לוי יצחק אין אריקה 88 !!!....

רק אסקורט cl /gl, הנפח מנוע הוא 1600 .

מה בכלל ההבדל בין אריקה או לא, כי לי נראה שמי שתיווך בינינו התבלבל...

היא אוטומטית.....

יש לי רק בעיה אחת איתה יש לה דפיקה על הוינקר הימני קידמי שנמשך לכנף....

כ 25-30 ס"מ הבעלים דורשים עליה 6 אלף.... יש לה טסט מלפני חודש וחצי.

רדיו...מאוד נקיה גלגלים חדשים דנדשים.....

השאלות הקריטיות הן ברזיל או לא??.....(ברישיון כתוב איפה שהוא גרמניה לא ראיתי משהו על ברזיל איפה אני אמור לחפש???)??...

כמה לדרוש אני מעוניין ב 5 ,הוא שש, השאלה עם המכה הזו תעלה לי יותר מ 500 שח לתיקון????.....

דבר אחרון אני נהג שלא נהג בשלוש שנים האחרונות ...... ולא היה לי ניסיון על רכב כל שהוא חוץ מהלימוד והטסט, השאלה היא עם שווה לי לקחת אוטומט מבחינת ניסיון ובעתיד עם אני אצטרך לנהוג על גיר רגיל?????

נ.ב

אני יודע שזו בערך הודעת המשך למה שכתבתי כאן בימים האחרונים אבל אני כבר בדקתי תרכב עם עוד בנאדם שטוען שהוא מבין, וכל הדילמות הללו אני רוצה להיות שלם איתם לפני לקיחת האוטו לבדיקה רשמית ששם אני אזרוק 400 שח ....

אז אם אפשר לא להעביר את ההודעה הזו לשרשרת הקודמת כדי שאנשים יגיבו לי.....

בתודה שגיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מהקל: אם אתה לא זקוק למרחב של משפחתית - המנע מהאסקורט.

פרט לכך שהיא לא טובה במיוחד, היא תהיה לך יקרה יותר מסופר מיני (פיאסטה, למשל) לאחזקה ולתיקון.

מלבד זאת, רכב ישן כ"כ עם גיר אוטומטי זה מתכון לבזבזנות בדלק ותקלות.

למרות שלא נהגת 3 שנים, עדיף יהיה שתרכוש רכב ידני שהוא זול יותר לאחזקה ואמין יותר.

אם אתה לא מרגיש בטוח לנהוג - כדאי מאוד שתיקח שעור או שניים עם מורה נהיגה כדי לרענן את הזכרון, זה יעשה רק טוב.

לגבי מוצא הרכב - לא ממש הבנתי אם רשום ברשיון ומה רשום, אבל תבדוק שם טוב כי זה חייב להיות מצויין.

האסקורט של התקופה ההיא אכן הגיעה מכמה מקומות, גרמניה וברזיל בעיקר.

אם הרכב עובר בדיקה במכון + מוסך מורשה בצורה טובה, גם 6000 זה סכום סביר - שוב, רק אם אתה זקוק למרחב של משפחתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני חלק מהארקיות האוטומטיות מהשנים הללו היו עם גיר רציף, ומאלה יש להמנע בכל מחיר.

אריקה מברזיל היו רק ב-1985/1986 כך שאתה יכול להיות רגוע ו

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט לכך שהיא לא טובה במיוחד, היא תהיה לך יקרה יותר מסופר מיני (פיאסטה, למשל) לאחזקה ולתיקון.

למרות שלא נהגת 3 שנים, עדיף יהיה שתרכוש רכב ידני שהוא זול יותר לאחזקה ואמין יותר.

אם אתה לא מרגיש בטוח לנהוג - כדאי מאוד שתיקח שעור או שניים עם מורה נהיגה כדי לרענן את הזכרון, זה יעשה רק טוב.

לגבי מוצא הרכב - לא ממש הבנתי אם רשום ברשיון ומה רשום, אבל תבדוק שם טוב כי זה חייב להיות מצויין.

אם הרכב עובר בדיקה במכון + מוסך מורשה בצורה טובה, גם 6000 זה סכום סביר - שוב, רק אם אתה זקוק למרחב של משפחתית.

מה ?!?!?!? באסקורט מרחב של משפחתית :lol:

לא מרחב ולא כפכפים האוטו קטן מבפנים (מניסיון )

בעצם שנת 88 אני לא בטוח אבל 94 אני כן בטוח 3 מאחורה בצחוק לא נכנסים :!:

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ?!?!?!? באסקורט מרחב של משפחתית :lol:

לא מרחב ולא כפכפים האוטו קטן מבפנים (מניסיון )

בעצם שנת 88 אני לא בטוח אבל 94 אני כן בטוח 3 מאחורה בצחוק לא נכנסים :!:

לא מדובר על שנתון 94' (שגם בו אני בטוח ב100% שאפשר להכנס שלישייה).

אגב, לעומת הפיאסטה, האסקורט היא משפחתית. אל תשכח שפעם משפחתיות היו קטנות בהרבה משהן היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...