Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה תגידו על זה? (זה = ויכוח בין שוטר ללא מדים לנהג)

eyal177
שימו לב! השרשור הזה בן 3651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזלו של הבבון שנפל על שוטר נחמד

היה צריך לקבל דוח על אי שמירת רווח ולהחרים את המצלמה כחלק מהראיות לעבירה ובנוסף להזמין בוחן לצורך בדיקת הטכומטר כפי שהציע הבבון עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעת הצגת תעודת שוטר, אוכף החוק יכול לעכב כל אדם ללא קשר ללבוש שלו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שרואה שהשוטר עצר אותו כדי לעשות עליו פוזות שהוא שוטר ולעצבן אותו + לצאת עם בוסט לאגו, בלי שום מטרה חוקית שרצה לאכוף, ושראה שהוא נפל על ערס ומצלמה לא נשאר לו מה לעשות והוא התקפל ?

אנשים מתקשים לראות את התמונה המלאה או סתם תמימים מדי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגנון הדיבור של הנהג המצלם מאוד מוגזם, אבל אף אחד פה לא יודע את הסיפור המלא.

אני לא מאמין שהשוטר הזה שה תמים, בטח גם השוטר ערס שפשוט נפל על ערס אחר וברגע שהוא קלט שהוא מצולם התחיל להתנהג כמו מסכן.

זה מה ששוטרים יודעים לעשות, סתם לעצור נהגים ולעשות עליהם פוזות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אף אחד אף פעם לא תמים ב100%, אבל זו לא הצורה שמדברים לשוטר. זה, ובטח שלא מעודדים אחרים להתנהג ככה לשוטרים, כמו שהסרטון הדפוק הזה מנסה לקדם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לראות מה היה קורה למישהו שהיה אומר לשוטר בארה"ב "אתה לא תבוא אלי ככה" "לך תתלבש תחזור".

אני רוצה לראות מה היה קורה לאזרח אוקראיני שדוחף ועושה פוזות על חייל רוסי בקרים.

מדינה דרעק שלא מגבה את עובדיה בשיט, וחבל.

מקרה כזה צריך להיגמר בעיכוב\מעצר, מינימום, למען יראו וייראו. לא לשמש כהסתה נגד המשטרה במדיה החברתית.

פשוט בושה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שרואה שהשוטר עצר אותו כדי לעשות עליו פוזות שהוא שוטר ולעצבן אותו + לצאת עם בוסט לאגו, בלי שום מטרה חוקית שרצה לאכוף, ושראה שהוא נפל על ערס ומצלמה לא נשאר לו מה לעשות והוא התקפל ?

אנשים מתקשים לראות את התמונה המלאה או סתם תמימים מדי ?

אני איתך לגמרי.

מה גם שלא ראיתי גם משהו חריג בדיבור של נהג המשאית. הוא לא קילל, הוא לא תקף. הדבר המפגר היחיד שם זו ההתעקשות (שנובעת מחוסר ידיעת החוק ככל הנראה) על "כובע", שהשוטר (אולי גם הוא לא יודע מה אומר החוק? אולי אני לא יודע ובאמת צריך כובע?) גם משתף איתה פעולה פחות או יותר.

כן, הוא צעק על שוטר תוך כדי ויכוח, אבל יכול להיות שהוא גם צודק בויכוח הזה, וזה לא משהו שאפשר להסיק מהסרטון. וכן, יש סיכוי שנהג המשאית צודק והשוטר נסע ב-40 קמש וחסם ועיקב את התנועה, כי ככה או כי הוא בדיוק קרא סמס. ואז במה הוא שונה מכל אותם האנשים שאנחנו מתלוננים עליהם בשרשורים דומים, שגם נוסעים לאט וגם מנסים לחנך את כל העולם? בזה שהוא שוטר?

מה? אתם באמת מעדיפים לחיות במדינה בה בכלל אסור להעיר לשוטרים? רוסיה זה המודל שלכם להשוואה? באמת? מדינה עליה מפורסמים דוחות באופן מסורתי, המתארים עשרות ומאות מקרים של אזרחים תמימים ששוטרים הרגו אותם במכות, או סתם הפכו אותם לנכים, כי ככה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני מעדיף לחיות במדינה שנחשב בה נורמטיבי להתיחס יפה לנציג של החוק.

לא מעניין אותי מה קרה בסרטון כי זה קטע שלא יודעים מה היה לפני ומה קורה אחרי. כשמישהו מצלם את עצמו צועק והשוטר בורח עם הזנב בין הרגלים, מעלה את זה לרשת עם הכותרת "ככה צריך לדבר עם שוטרים", זה מראה מה רמת האנשים והיחס שלהם לחוק במדינה הזאת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להתייחס יפה לכולם, בלי קשר לתפקידם.

אבל אני חושב שגם יש פה הגזמה. הנהג המצלם לא עושה שום דבר אלים כל כך. הוא בסך הכל מתווכח עם השוטר, ואין סיבה שנרצה לחיות במדינה בה לאזרח אסור להתווכח עם השוטר. אבא שלי, סתם לדוגמא, בתור מישהו שלא יודע לצעוק על שוטרים, קיבל פעם דוח על זה שלא עצר בעצור, לכאורה, רק כי השוטר שמולו החליט שזה מה שקרה. היה כאן שרשור שלם על שוטר שממציא עבירות לאנשים בחיפה. היו צילומי וידאו של אנשים אחרים בהם הם העירו לשוטרים על עבריינות כלשהי, וזכו לשלל איומים בתגובה, עד שקלטו שהם מצולמים. אפילו אני פעם זכיתי לאיומים משוטר ש"יקח אותי לתחנה", כי עצבן אותו שיושב מולו בחור צעיר ברכב יקר יחסית, והרכב אפילו לא גנוב ובאמת רשום על שמי.

נכון, אין טעם לספקולציות של מה קרה לפני ואחרי (ד"א אנחנו גם לא יודעים אם השוטר עזב בסוף סתם ככה או לא), ובכל זאת אפשר להסיק מהמצולם שבסך הכל מדובר בויכוח בכביש, בו לאו דווקא השוטר הוא צודק והוא בחר לעצור בצד את הנהג שמאחוריו, כי הוא פשוט יכול. אז שוב, זה דבילי שהמצלם צועק על השוטר שישים כובע (אבל לא מפתיע כי משום מה כ100% מאזרחי ישראל חושבים שיש חוק כזה). אין שום דבר פסול בזה שהוא מתעצבן על שוטר שנוסע לאט בהרבה מהמהירות המותרת ואומר לו משהו על זה (ושוב, הוא לא מקלל, הוא לא מאיים. רק מתווכח).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה הוא עצר את הרכב בשולי הכביש ?? אם מישהו ביונדאי כחולה היה מסמן לכם לעצור הייתם עוצרים ?? אני ,לא ! והוא יכול לצעוק ולהשתולל עד מחר ,כל עוד אין לו צ׳אקלקה וגם רכב שאינו בצבע לבן (דגם משטרתי) ,אני לא רואה סיבה לעצור בשבילו . לך תדע על איזה פסיכופט אפשר ליפול .

עריכה אחרונה על ידי bubens
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...