Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'אנטים במצב קטסטרופלי ושום חומר לא עוזר

שימו לב! השרשור הזה בן 3972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם שניים שלושה שפריצים, שיפשוף עם מברשת והולך (זה היה סתם ניסוי כלים).

פסול ושגוי.

בעתיד לא לעשות זאת. אני תמיד ממליץ לעבוד עם צינור. במידה ואין לשטוף עם דלי וסבון. במידה ואין לא לנקות עם APC את הצמיגים.

משימוש בודד לא יהיה שום נזק!! אל תדאג :wink:

בדיוק בגלל מצבים כאלה לפני כן הזהרתי בצורה מחמירה.

כהמלצה כללית הייתי ממליץ לא להפוך את ה APC למוצר שגרתי. וגם את מנקי הגאנטים למינהם.

דלי עם מים וסבון ומברשות יעשו 70% מהעבודה ואם יש לך כח אז 85%.

את ה APC לצמיגים וחומרים מיוחדים לגאנטים אני מכניס אחת לכמה שטיפות ולא כל שטיפה.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרוס גומי צריך הרבה יותר מAPC.

ראשית מדובר בשימוש ממושך לאורך זמן. ולא בריסוס בודד.

שנית תסכים איתי ש APC שמתייבש על הגומי בהכרח לא ישפר את מצבו וגם APC שמתייבש על הבולמים בהכרח לא ישפר את מצבם.

אני חושב שגם היצרנים דואגים לרשום שיש להוריד את המוצר במים זורמים ולא לתת לו להתייבש.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין , להמיס גומי ולפגוע בהרכב שלו צריך חומרים כימים ספציפים כגון פרופילן גליקול , אצטון גם יכול לפגוע.

אבל בכל אופן תמיד מומלץ להוריד חומרי ניקוי אגרסיביים ממשטח העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד זה ליכלוך שיושב על הגאנט, לא משנה כמה חזק הוא יהיה הוא בר הורדה, הבעיה מתחילה כשלפעמים בגלל ג'אנטים זולים הלכלוך פשוט מתחיל לאכול את הג'אנט ואז אין מה לעשות

בתמונות לא רואים מה בדיוק קורה אבל אני מאמין שלפי העין שלך תוכל להחליט, אם זה לכלוך שעל הג'אנט, תקנה חומר ייעודי לניקוי ג'אנטים, תדלל ביחס הכי אגריסיבי שמומלץ ועם מברשת ברזל או מברשת אגרסיבית לניקוי ג'אנטים (ממש אגריסיבית, אלו שיש לטיפול שוטף לא יעזרו פה) ופשוט תשפשף ותשפשף עד שזה יתחיל לרדת.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדלל ביחס הכי אגריסיבי שמומלץ ועם מברשת ברזל

לא, ממש לא...!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד זה ליכלוך שיושב על הגאנט, לא משנה כמה חזק הוא יהיה הוא בר הורדה, הבעיה מתחילה כשלפעמים בגלל ג'אנטים זולים הלכלוך פשוט מתחיל לאכול את הג'אנט ואז אין מה לעשות

בתמונות לא רואים מה בדיוק קורה אבל אני מאמין שלפי העין שלך תוכל להחליט, אם זה לכלוך שעל הג'אנט, תקנה חומר ייעודי לניקוי ג'אנטים, תדלל ביחס הכי אגריסיבי שמומלץ ועם מברשת ברזל או מברשת אגרסיבית לניקוי ג'אנטים (ממש אגריסיבית, אלו שיש לטיפול שוטף לא יעזרו פה) ופשוט תשפשף ותשפשף עד שזה יתחיל לרדת.

בהצלחה.

אצלי בג'אנטים המקוריים של הרכב, יש מעט אבק "שנאפה" שלא יורד עם סונקס ולא ירד עם הפלסטלינה. רשמת שלא משנה כמה חזק הוא יהיה הוא בר הורדה. סבבה,אבל מה המחיר של ההורדה? יכול גם להוריד לי את הלכה על הדרך,וגם את הצבע במצב הכי נורא.

אני עוד לא יודע איך לטפל בזה ממש, את האמת זה גם לא כזה מפריע לי.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד משהו שאני צריך לדעת על אז איך להיזהר מפגיעה בצבע?

עם דילול עדין כמה מ"ל חומר למים?

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לדלל. משפריצים, ממתינים ומנגבים.

החומר לא מומלץ לשטיפות שבועיות תכופות, אלה בעיקר לניקוי יסודי של "פעם ב".

תבדוק שוב, אני יודע שחובה לדלל.

ואין מניעה לשימוש שבועי (לא שאני משתמש בתכשירים כאלה על בסיס קבוע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בבקבוק עם ראש התזה - שפריצר.

לא מדללים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה חברים יצאתי טונה חשבתי שזה גלון כמו של מגס. קבלו את ההתנצלות.

הוא מכיל חומצה? לא מתאים לשימוש תכוף?

את החומר הנ"ל אני לא מכיר.

יותר חזק מהסונקס?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה חברים יצאתי טונה חשבתי שזה גלון כמו של מגס. קבלו את ההתנצלות.

הוא מכיל חומצה? לא מתאים לשימוש תכוף?

את החומר הנ"ל אני לא מכיר.

יותר חזק מהסונקס?

תודה!

כפי שנאמר החומר על בסיס חומצה. הוא מאוד חזק. לא יודע אם יש מקום להשוואה מכיוון שהחומר הזה נלחם בהכל. סונקס יודע להתמקד בחלקיקי מתכת זעירים שמרכיבים את אבק הבלמים. מוצרים שונים לשימושים שונים. ולכן לפעמים עובדים בכמה מישורים ולא רק בעזרת חומר יחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...