Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין מספיק אור מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ברשותי רכב הונדה סיוויק ישן (שנת 2000) בתוך הרכב יש מנורה אחת בלבד חלשה מאוד ולא מאירה בכלל החלפתי את המקורית בלד ולאור לבן ולא עזר האור עצמו חלש מה אני יכול לעשות שיהיה אור ? האם אפשרי להתקין עוד פנס כמו במכוניןת החדשות מקדימה לפחות 2 פנסים נוספים כי ממש חשוך ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משו, המנורה כל הזמן מהבהבת כאילו היא עוד שניה מתה אבל הבעיה לא במנורה זה ככה כל מנורה שאני שם כאילו אין לה מספיק כוח לפעול כמו שצריך והמצבר תקין לחלוטין וזה קורה רק באור הזה בתא המטען לדוגמא האור חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מוזר, איזה נורות אתה שם וכמה וואט?

בכל מקרה, קח בחשבון שהנורות לדים הלבנים והכחולים הם נטו ליופי, הם אמנם נראים חזקים אם אתה שם כמה ביחד אבל בשביל לקרוא משהו בתוך הרכב עדיף נורה צהובה חזקה. (זה לא שלא תצליח לקרוא, פשוט מרגישים שהלדים הם לא בשביל עוצמה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי מנורה לבנה צהובה כחולה לא חשוב לי הצבע או אם זה לד או לא העיקר שיהיה אור באוטו בלילה שאני בא להקיש את הקוד אני פשוט לא רואה.

השאלה אם אפשר להתקין בנוסף לפנס שיש ברכב עוד פנס ? האם מישו עשה דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...