Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת מכונת פוליש DA של meguiar's

שימו לב! השרשור הזה בן 4007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז אם אתה מפחד להיות המשתמש ה700 שיהרוס את המכונה תשתמש בה עכשיו שהיא עוד חדשה :lol:

אבל ברצינות, באמת הם צריכים להגדיר יותר טוב את הנושא, כי אם זה נובע מבלאי טבעי אז באמת זה לא אשמתך ואין שום סיבה שתשלם, אבל אם זה כתוצאה מנפילה או שימוש לא נכון אז אתה כן אשם (אני לא יודע איך זה עובד בדיוק אבל אני הייתי ממליץ שמי שמוסר את המכונה יסביר ללקוח קצת על איך להשתמש כדי שלא יהיה נזק כתוצאה משימוש לא נכון).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yossi126 - אחרי שקוראים את התגובה שלך מבלי להתייחס לקודמת מבינים שכנראה באמת לא קראת את מה שצירפתי, קורה :wink:

rupni - רשמתי, אם זה שבר זה סיפור אחר וזו אשמת השוכר בלבד, אבל אם המכונה נהרסה כתוצאה מעייפות החומר אז מצטער להגיד שזו לא אשמת השוכר, זה בדיוק כמו שתשכיר רכב והוא יתקע כי נגמר המצבר או הסטרטר נהרס, אתה לא תשלם על זה, אבל אם תכניס את הרכב בקיר אתה תשלם כמו גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שהיצרן נותן למכונה אחריות לתקופה מסויימת...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב עוד דבר שחשבתי עליו, עלות המכונה, המכונה כחדשה עולה לצרכן 1300 ש"ח (נכון ?) אז נגיד המשתמש הראשון הורס אותה הוא משלם 1300 ש"ח אבל אם המשתמש ה700 הורס אותה ? כמה היא שווה אז ? בטוח שפחות מ1300 ש"ח ואיך מחשבים את ירידת הערך הזאת.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה כבר נכנס לקטנות....

כל עוד המכונה עובדת, היא אפקטיבית באותה מידה, גם שהיא חדשה וגם אם היא בת 5 שנים.

אולי אתה גם רוצה לשלם פחות על מכונה שעבדו איתה לפני...

שאתה דופק למישהו את הרכב, אתה אומר לו תראה איך הרכב שלך דפוק, ואתה רוצה שאני אצבע לך את הפגוש למצב חדש.

אני מבין את הנושא שהעלה M.L והוא צודק שהנושא צריך להיות ברור במפחינת בלאי או שבר.

אבל אלו...

אם נמשיך כך לא ישכירו לנו כלום.

מי שלא מתאים לו, שילך ישר לקנות חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים כל המכונות חדשות עם אחריות לשנה ,למה להגיע למקומות שלא קיימים,לכו תשכירו ותהנו עם שמירה על המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמירה מפני שברים וכדומה, תסכים איתי שמה שרשום בתמונה שהעליתי מעלה חשש(?) לא רשום שם משהו בקשר לשנת אחריות, לא מפורט על נזק אם הכוונה לשברים, זו הנקודה שאני מעלה - אין לי בעיה להשכיר, אבל בסופו של יום לכול דבר יש בלאי טבעי, ואם השכרתי מכונה ״עייפה״ והיא שבקה חיים אצלי זה קצת לא הוגן שאשלם את מלוא העלות שלה.

אם שברתי זו כבר בעיה שלי ואשלם על נזק שעשיתי מבלי להניד עפעף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמת טלפון לחנות?

דיברת עם בעל העסק לגבי התנאים?

ברור שלא..

תתקשר, תדון איתו על החששות שלך ותחזור לדווח.

עד אז אתה סתם מעלה בעיות שלא קיימות.

כפי שענו לך, המכונה חדשה כך שברור שכל מה שמעבר לשבר יטופל במסגרת אחריות.

שברת שילמת..

לא צריך לסבך כל דבר ולחפש עיזים איפה שאין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין נזק שנגרם מחבלה (נפילה או מכה) לבין בלאי טבעי,אף אחד לא יחפש לדפוק אותכם.

בדיוק אתמול הייתי אתמול באוטוסטור ושוחחתי עם משה לגבי המכונה,

זה בדיוק מה שהוא אמר,אם המכונה לא שומשה כראוי ונשברה אין סיבה שבעל העסק יספוג את הנזק.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין נזק שנגרם מחבלה (נפילה או מכה) לבין בלאי טבעי,אף אחד לא יחפש לדפוק אותכם.

בדיוק אתמול הייתי אתמול באוטוסטור ושוחחתי עם משה לגבי המכונה,

זה בדיוק מה שהוא אמר,אם המכונה לא שומשה כראוי ונשברה אין סיבה שבעל העסק יספוג את הנזק.

לגיטימי לחלוטין, אם כך הדבר אז זה הוגן לחלוטין, אם שברת שילמת, תקין. אני מחר בדיוק קופץ למשה לרכוש כמה דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מכך - באים יזמים ומשתמשים בפורום למען קידום עסקיהם.

אנחנו העלנו את הרעיון והם אימצו אותו. כל הכבוד להם.

עכשיו - כפי שכולנו יודעים הפורום יכול להיות חרב פיפיות - אם יסתבר שמדובר בעקיצה - יבוא החבר הנעקץ ויספר לכולם...

ההתרשמות שלי מהמאמץ שנעשה כאן על ידי היבואן שזה לא יהיה הכיוון...

יאללה להתחיל ללטש...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...