Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה-לגבי החלפת חגורות הבטיחות במושבים האחוריים וריפוד הכיסאות

שימו לב! השרשור הזה בן 4095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל , שבת שלום :-) אז ככה ..

החגורה האמצעית ברכב נשרפה קצת(אני מנחש שהיא נשרפה.. לא ידוע באמת מה עבר עליה ) יש סימנים שחורים עליה , רציתי לדעת אם אפשר להחליף אותה.. ובכלל כמה זה אמור לעלות ? זה בא סט של כל החגורות מאחורה או אפשר לקנות בנפרד , ועוד שאלה .. אני יכול לעשות את זה? או שבעל מקצוע צריך לעשות את זה?

עכשיו לגבי הריפודים , רציתי להחליף את כל הריפודים ברכב חשבתי על לשאוב אותם אבל לא יודע .. מעדיף להחליף , כמה אמור לעלות כל העסק הזה ? יותר מאוחר אני יעלה תמונה תגידו לי מה אתם אומרים עם באמת כדי להחליף ..

תודה לעוזרים :wink:

עריכה: עכשיו נזכרתי .. גם בדלת השמאלית מבפנים , איפה שפותחים את הדלת נשברה הידית וכל הבית .. החשמל של החלון עובד אבל זה שבור .. כמה עולה להחליף את החלק הזה?

ואיך שחכתי .. מדובר בהונדה אקורד שנת 96 הדגם המפואר עם הסנארוף וכו' ..

חסמו לי תאפשרות להגיב.. מעניין מאוד למה, מוזמנים לשלוח ה"פ במידה ואתם מעוניינים לדבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מעט סבלנות תמצא את כל החלקים בפירוקים. חגורת ביטיחות מחוברת עם ברגים עבים מתחת לכיסא

לא בעיה לפרק ולהרכיב. את הידית גם כדאי לחפש בפירוקים. (חדש יעלה סתם הרבה יותר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מעט סבלנות תמצא את כל החלקים בפירוקים. חגורת ביטיחות מחוברת עם ברגים עבים מתחת לכיסא

לא בעיה לפרק ולהרכיב. את הידית גם כדאי לחפש בפירוקים. (חדש יעלה סתם הרבה יותר)

בוא נתחיל מזה, איך אני מפרק את המושבים?

חסמו לי תאפשרות להגיב.. מעניין מאוד למה, מוזמנים לשלוח ה"פ במידה ואתם מעוניינים לדבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושבים מתפרקים על ידי ברגים שיש מתחת לכיסא (באיזור הרגליים שיושבים) וברגים מאחור (בגאז')

לגבי ריפודים,לרוב הייתי רוכש כיסויים של הדר רוזן. לאחרונה ראיתי כיסויים של "טופ קאר"

ומאוד הוקסמתי מיופיים ואיכותם.

http://www.topcar-ltd.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושבים מתפרקים על ידי ברגים שיש מתחת לכיסא (באיזור הרגליים שיושבים) וברגים מאחור (בגאז')

לגבי ריפודים,לרוב הייתי רוכש כיסויים של הדר רוזן. לאחרונה ראיתי כיסויים של "טופ קאר"

ומאוד הוקסמתי מיופיים ואיכותם.

מה המחירים אבל ..? לא רשום שם ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שם כיסויים ב 160 ש"ח וגם ב 2000 ש"ח. (עור בהזמנה אישית,תפור לרכב בדיוק)

למה שלא תיגש לשם?

בעקרון .. אני עוד מתלבט עם באמת כדי להחליף , בכל זאת אני לא רוצה להשקיע 2,000 ש"ח על ריפוד.. ואני עדיין לא יודע עם באמת צריך להחליף , הם לא נראים זוועה עד כדי כך שאי אפשר לנסוע ברכב , יותר מאוחר כשאני יצבור עוד הודעות אני יעלה תמונות .. צריך מעל 20 הודעות בשביל לפרסם קישורים ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צריך להשקיע 2000 ש"ח? יש זולים יותר.

לא הבנתי משהו,אתה מתכוון לכיסויים המקוריים של הרכב? או המולבשים?

אם זה מקוריים? ניתן להביא אותם למצב כמעט חדש-במידה והם לא קרועים/בלויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צריך להשקיע 2000 ש"ח? יש זולים יותר.

לא הבנתי משהו,אתה מתכוון לכיסויים המקוריים של הרכב? או המולבשים?

אם זה מקוריים? ניתן להביא אותם למצב כמעט חדש-במידה והם לא קרועים/בלויים.

זה המקורי של האוטו והם לא קורעים או בלויים פשוט חשבתי להחליף .. יותר מאוחר אני יעלה תמונה או כשאני יגיע ל20 הודעות מה שיהיה יותר מהר ..

עריכה:

סוף סוף הצליח לי .. יש פה שתי תמונות שמראות איך נראה הריפודים , וגם עם תסתכל טוב אתה תוכל לראות מה יש לחגורה ועם באמת כדי להחליף ..

511fda46d2b71.jpg

511fda46c4789.jpg

עריכה שנייה :

ואת זה אני רוצה לסדר -

511fddc038504.jpg

וגם זה נקרע יש אפשרות לסדר את זה ?

511fde02bd939.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריפודים יפים לא הייתי מכסה אותם בכיסוי שלא יוסיף הרבה.

אני אוהב ככה את הרכב,ריפודים מקוריים, במידה והם יפים כמובן.

אחרי ניקוי יסודי (אפשר לבד או במקום שמתמחה בניקוי) אתה לא תרצה להחליף אותם -בביטחון.

לא הייתי ממהר להחליף את החגורה מאחור (רק אם זה בשימושי יום יומי ומפריע לך) אלא מחפש בפירוקיות חגורה כזו

ומחליף אותה.(לא חסרים רכבים כאלו או אחרים לפירוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריפודים יפים לא הייתי מכסה אותם בכיסוי שלא יוסיף הרבה.

אני אוהב ככה את הרכב,ריפודים מקוריים, במידה והם יפים כמובן.

אחרי ניקוי יסודי (אפשר לבד או במקום שמתמחה בניקוי) אתה לא תרצה להחליף אותם -בביטחון.

לא הייתי ממהר להחליף את החגורה מאחור (רק אם זה בשימושי יום יומי ומפריע לך) אלא מחפש בפירוקיות חגורה כזו

ומחליף אותה.(לא חסרים רכבים כאלו או אחרים לפירוק)

תאמת.. ?החגורה לא מפריעה לי המקסימום שאני יכול להסיע זה 2 אנשים.. (נהג חדש) אבל רציתי לדעת כמה זה יעלה.. איך אפשר לנקות את הריפודים שיחזרו למצב ההתחלתי שלהם? שעוד היו נקיים ..? ועל מה שרשמתי שאני רוצה להחליף ולסדר(הידית שאין בדלת השמאלית שזה גם שבור.. והחתיכה שיצאה מהדלת של הנהג ובעקרון חוץ מצבע(שנשרף ודהה במהלך השנים ושתיים שלוש מכות האוטו מושלם.. )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינתי כבר -בפירוקים. (מגרשים שמפרקים רכבים תמצא את מה שאתה צריך כולל ידיות)

לא יעלה הרבה.

ניקוי יסודי אפשר לעשות במקומות מתמחים,ראה כאן דוגמא אחת

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=462802

חבל שאתם לא עושים חיפוש,יש הרבה מידע כאן -רק לדפדף.

לניקוי לבד? צריך ספריי לריפודים +שואב אבק טוב -והרבה סבלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...