Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקיון סימון של כיוון פרונט על גבי הצמיג - עזרה

שימו לב! השרשור הזה בן 4098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שלי ביקר היום במכון פרונט, וכחלק מהעבודה הגלגלים סומנו במין טוש/צבע/טיפקס לבן

כרגע יש פס לבן על הדופן של הצמיג, מאוד מציק לי בעין.

ניסיתי לשפשף עם מטלית מיקרופייבר ומים חמים, לא עזר.

למישהו יש רעיון בשבילי כיצד להוריד?

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעזרת גרניק מים אולי?

אי אפשר לדעת בדיוק על מה אתה מדבר, מה הגודל, מה הצורה, או מה החומר שבעזרתו עשו את הסימון.

תנסה להעלות תמונה או משהו זה יעזור לנו לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני עוד לא מומחה בהורדה של סימנים מצמיג, אבל אני במקומך הייתי מנסה עם מים חמים+סבון. אם יש לך גישה לגרניק בשביל לנסות להוריד את הסימן בלחץ אז נראה לי שיעזור יותר.

חוץ מזה יש למגווירס ג'ל לניקוי צמיגים ייעודי. אני לא יודע אם הוא יוריד את זה כי עדיין לא הבנתי באיזה חומר הם השתמשו בכדי לסמן (זה נראה כמו צבע סינטטי כלשהו, אבל לא הייתי ממהר להוריד את זה עם טינר כי זה לא בריא לצמיג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מה שמים חמים ומיקרופייבר לא הצליחו להוריד

מים רותחים וסמרטוט בלוי כן הצליחו, בשילוב של עבודת ציפורניים מתישה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...