Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכת השקרים של אנשי המכירות ב"דלק מוטורס"

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 4078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבוב תתאפס על עצמך, אתה במדרון חלקלק...

מזה להתבאס? בחייך? אין בעיות אמיתיות בחיים? בריאות...?

כולה כסף.

תחלק את העניין ל2:

- המכונית שקנית לא הפכה לטובה פחות בגלל שהמחיר ירד - אז תהנה ממנה ואל תחשוב בכלל על כסף כשאתה נוהג בה. אחרת אני רוצה לעדכנך שאם תברר כל יום כמה "היא שווה" תגלה שכול יום יש לך עוד קמט במצח ומסביב לעיניים...

- לגבי סוכני מכירות. פה קיבלת שיעור. אתה תמים. יש היום אינטרנט, בטח שמעת על זה. ואם אתה מאלה ששטויות כאלה מבאסות אותם, אז תברר לפני כל קניה. באינטרנט אין סודות. כשדגם לפני החלפה - בד"כ בדיקה כזו תגלה לך את זה הרבה זמן לפני.

בקיצור - קח את החיים בסבבה. במקום להיות מאושר מהכוס המלאה אתה מייבב מבכי מכמה טיפות שנשפכו.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבוב תתאפס על עצמך, אתה במדרון חלקלק...

מזה להתבאס? בחייך? אין בעיות אמיתיות בחיים? בריאות...?

כולה כסף.

תחלק את העניין ל2:

- המכונית שקנית לא הפכה לטובה פחות בגלל שהמחיר ירד - אז תהנה ממנה ואל תחשוב בכלל על כסף כשאתה נוהג בה. אחרת אני רוצה לעדכנך שאם תברר כל יום כמה "היא שווה" תגלה שכול יום יש לך עוד קמט במצח ומסביב לעיניים...

- לגבי סוכני מכירות. פה קיבלת שיעור. אתה תמים. יש היום אינטרנט, בטח שמעת על זה. ואם אתה מאלה ששטויות כאלה מבאסות אותם, אז תברר לפני כל קניה. באינטרנט אין סודות. כשדגם לפני החלפה - בד"כ באינטרנט תגלה זאת הרבה זמן לפני.

בקיצור - קח את החיים בסבבה. במקום להיות מאושר מהכוס המלאה אתה מייבב מבכי מכמה טיפות שנשפכו.

אתה יודע , כולם גיבורים גדולים כשזה לא קורא להם . ה"מבצע " שהם עושים הוא "שקט" . זה מזכיר את שיטות ה"מצליח" של חברות התקשורת השונות . הצלחתי למכור את הרכב במחיר X ליוסי ? אז הוא קיבל הנחה של אגרת רישוי וזהו ! קשה לי לשכוח את המשפט הבא : "ב 2013 המחירים יעלו . תשלם עכשיו את הכל " "אז מה ? תיהיה חודש בלי כסף ובלי רכב " כל הכבוד לאנשי מכירות של פורד . תמשיכו ככה ! בטח הבוס שלכם קורא שורות אלא עכשיו ונהנה מכל רגע ! אתם עושים עבודה מעולה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לפי התגובה שלך, נראה שאתה מאמין ש"הם" קוראים את זה וזאת דרכך להעביר אליהם לחץ. בטח יש איזה מטרה מוצדקת...

אם אני צודק, אז דע לך שאתה לא הראשון שעושה זאת כאן.

...זאת גם שיטה.

לפעמים זה עובד ולפעמים זה חרב פיפיות.

בהצלחה. יום אחד תבין את מה שכתבתי לך.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי לך לבחור את הקרבות שלך , ו5 אלף זה לא מה שיעשה את ההבדל הנוראי. - לדעתי עדיף שתתעסק בכתמים שאתה מדבר עליהם ואיך פותרים את זה.

ותהנה מהרכב , וקח את זה כשכר לפעם הבאה , שבה תבוא מוכן.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את הרגשות שלך. ולכן זו עמדתי:

א. הלקוח הפרטי לא מעניין את דלק מוטורס. רק ליסינג.

ב. אבל, לשלוח פקס זועם לשירות לקוחות ולדרוש החזר של 5K עולה לך בדיוק שיחת טלפון (פקס). מקסימום תתפשר על טיפולים חינם. גם משהו.

ג. זה שסוכן המכירות שיקר לך (או כמו שכתבת - לא גילה את האמת) זה נכון. אם לא תקבל מהם פיצוי - תתבע בתביעות קטנות.

ד. להחזיר את הרכב לא תוכל בגלל כזה נושא.

ה. וגם כאן יש "אבל": כתמי חלודה הם נושא יותר מטריד, שאתה יכול לדרוש שיסדרו אותו כעת ומייד. אם בכלל ניתן. זו אולי סיבה יותר טובה לבטל עסקה (אם כי עדיין קשה ולא טריוויאלי). בכל מקרה, זו גם עילה לתבוע יותר בתביעות קטנות.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי את החששות שלי שקניתי את הלאון, למזלי לא עבדו עליי.

היו הרבה כאלה בעיקר באינטרנט שטענו שהרכב יוחלף בדגם חדש כבר לפני שנה וחצי .

הרכב אצלי כבר שנתיים וחצי כמעט ועדיין הלאון החדש לא בארץ.

מה שכן במבצע " חיסול ": האחרון ההבדל במחיר בן מה שאני קניתי הוא 5000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, אנשי מכירות אמינים יש רק בסרטים של דיסני. ומוכרי רכב הם מהזן החלקלק ביותר מבין אנשי המכירות. זה בכל העולם ככה, ד"א.

לגבי מבצעי מכירות, נראה לך שהמוכר יגיד לך "שמחר יהיה מבצע, אז במקום לקנות היום ובדרך לסדר לי עמלה שמנה, תגיע מחר - תקנה בזול על חשבון הרווח של בעל הבית והעמלה שלי"?

כאשתי עדיין הייתה סטודנטית היא ניהלה חנות בגדים, את מועדי תחילת סוף העונה (ואת סוף-סוף-העונה עם ההנחות המשמעותיות יותר) שמרו בסוד גם מהעובדים.

וד"א - לכולנו זה קרה פעם ויקרה בעתיד. פשוט לישראלים לא נעים להודות שהם יצאו פריארים.

אבל, לשלוח פקס זועם לשירות לקוחות ולדרוש החזר של 5K עולה לך בדיוק שיחת טלפון (פקס). מקסימום תתפשר על טיפולים חינם. גם משהו.

לגיטימי לחלוטין. הם כנראה יזרקו לך איזה עצם ששווה כמה גרושים.

כתמי חלודה הם נושא יותר מטריד, שאתה יכול לדרוש שיסדרו אותו כעת ומייד.

כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יומיים אחרי, מחיר הרכב היה קופץ ב 20 אלף שח ?

היית מאושר עד הגג ורץ לספר לכול החברה כמו טווס ?

אלו הם החיים !

פעם מרויחים ופעם מפסידים (בעסקאות, מניות והשקעות). מאחל לך שרק אלו יהיו הצרות שלך.

רענן

נ.ב - תתחדש ותהנה מהרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שסוכן המכירות לא יידע אותך על המבצע זה אכן לא הוגן. כפי שהציעו לך, שלך פקס עם הסיפור ותקווה לטוב.

חבל על העצבים והשערות הלבנות. רק אתמול אתמול רכשתי מוצר בחו"ל במחיר של $90 והיום בניוזלטר של אותה החנות אני רואה שיצא מבצע על אותו מוצר והוא נמכר ב-$45. מצד שני, מוצר אחר שהתמהמתי ברכישתו, ירד אתמול ב-40% ואני אהנה מהמחיר החדש. אין מה לעשות, אלו החיים.

הפיאסטה מכונית מצוינת, תהנה ממנה ותשכח מהכל. הרי בסוף בכל מקרה תשכח לכן עדיף כמה שיותר מוקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע , כולם גיבורים גדולים כשזה לא קורא להם . ה"מבצע " שהם עושים הוא "שקט" . זה מזכיר את שיטות ה"מצליח" של חברות התקשורת השונות . הצלחתי למכור את הרכב במחיר X ליוסי ? אז הוא קיבל הנחה של אגרת רישוי וזהו ! קשה לי לשכוח את המשפט הבא : "ב 2013 המחירים יעלו . תשלם עכשיו את הכל " "אז מה ? תיהיה חודש בלי כסף ובלי רכב " כל הכבוד לאנשי מכירות של פורד . תמשיכו ככה ! בטח הבוס שלכם קורא שורות אלא עכשיו ונהנה מכל רגע ! אתם עושים עבודה מעולה !

ידידי היקר, ככה זה בחיים. כבר קרה לי שעשיתי עסקאות שהרוחתי עליהן יפה וקרה לי שהזמנתי מכונה ואחרי שבועיים המחירים צנחו ב 60,000$. אתה קנית את האוטו שהתאים לך במחיר שהתאים לך. זה שהיום הוא נמכר בפחות זה לא משנה.

ועכשיו כדי להיות הוגן, אם המחיר באמת היה עולה בעוד 6,000 ש"ח יום לפני שקיבלת את האוטו היית מתנדב לשלם את ההפרש?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בזמן ששילמתה על הרכב התנהל המבצע ?

לגביי השאלה אם התשובה היא כן אז זה ברור שמגיע לך את ההפרש, אם לא אז מה לעשות ככה זה בחיים.

לפי דעתי הם היו בסדר והכותרת לא נכונה , הייכן השקרים ?

בקיצור הכפשה לשמה.

כמובן שאני חוזר בי אם בזמן שרכשתה את הרכב התנהל המבצע במקביל .

מחזק את השאלה של קודמי, האם הייתה משלם להם את ההפרש אם המחיר היה עולה ? אני מניח שהתשובה היא לא ועל זה אפשר להגיד שפעם מרויחים ופעם לא.

בהצלחה עם הרכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום ללכת ולהנות מהרכב , אתה מתעסק ב5 אלף שקלים ומרוויח קמטים.

אם מחר המחירון עולה ל85 אלף שקל , אז אתה בהפסד 5 אלף או שקנית מציאה ב10 אלף פחות?

ואם עוד שנה יוזילו את הרכב בפתאומיות ל65 אלף שקל? מה אז?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...