Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכת השקרים של אנשי המכירות ב"דלק מוטורס"

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 4078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלקים אינם קיימים בארץ, קורה. אז מזמינים מחו"ל וזה מגיע תוך שבועיים. נתנו לך צפי?

לגבי הכתמים? מה זה "היו צריכים להגיע". מי היה צריך להגיע ולאן?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עושה רושם שנפגעת מהם בנושא המבצע.

אישית הייתי ממליץ לך לפנות לעורך דין לקבלת חוו"ד האם יש עילה משפטית לתביעה.

אם זכרוני אינו מטעה אותי, היו מקרים שלקוחות הצליחו להוכיח כי מרגע העסקה היה ידוע לעסק על מבצע שהולך להכנס בפרק זמן סביר והוסתר מידיעת הלקוח ולכן זה היה עילה לביטול העסקה.

אם אתה חושב שזה המצב, ויש לך דרך להוכיח זאת, פנה לייעוץ עם עו"ד.

עם זאת, לדעתי קצת פספסת את הרכבת הרגע שהתחלת לזרוק רפש ופתחת במלחמת חורמה על "דלק מוטורס" ברשת.

הם בקלות יכולים לטעון להוצאת דיבה, ולדעתי הם גם יהיו צודקים.

כל מטרתך בשרשור הזה היא הפעלת לחץ על היבואן בכדי לקבל את מבוקשך.

המטרה מבחינתך מקדשת את האמצעים, ולכן אתה מנסה להפחיד ולהסיט לקוחות פוטנציאלים מלרכוש את מרכולתם של "דלק מוטורס", כאשר מסע ההפחדות וההכפשות שלך איננו מבוסס על עובדות. בעיה...

המודעה ביד-2 היא דוגמא מצויינת לכך.

אגב, אם אתה רציני ולא קשקשן (מה שקשה לי להאמין) אז אני אשמח לרכוש את הרכב שלך בהנחה של 10K ש"ח.

אתה יכול לחזור אלי בפרטי או על דפי הפורום.

אגב-2, כתיבה עם הרבה סימני קריאה לא עושה אותך צודק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שנפגעת מהם בנושא המבצע.

אישית הייתי ממליץ לך לפנות לעורך דין לקבלת חוו"ד האם יש עילה משפטית לתביעה.

אם זכרוני אינו מטעה אותי, היו מקרים שלקוחות הצליחו להוכיח כי מרגע העסקה היה ידוע לעסק על מבצע שהולך להכנס בפרק זמן סביר והוסתר מידיעת הלקוח ולכן זה היה עילה לביטול העסקה.

אם אתה חושב שזה המצב, ויש לך דרך להוכיח זאת, פנה לייעוץ עם עו"ד.

עם זאת, לדעתי קצת פספסת את הרכבת הרגע שהתחלת לזרוק רפש ופתחת במלחמת חורמה על "דלק מוטורס" ברשת.

הם בקלות יכולים לטעון להוצאת דיבה, ולדעתי הם גם יהיו צודקים.

כל מטרתך בשרשור הזה היא הפעלת לחץ על היבואן בכדי לקבל את מבוקשך.

המטרה מבחינתך מקדשת את האמצעים, ולכן אתה מנסה להפחיד ולהסיט לקוחות פוטנציאלים מלרכוש את מרכולתם של "דלק מוטורס", כאשר מסע ההפחדות וההכפשות שלך איננו מבוסס על עובדות. בעיה...

המודעה ביד-2 היא דוגמא מצויינת לכך.

אגב, אם אתה רציני ולא קשקשן (מה שקשה לי להאמין) אז אני אשמח לרכוש את הרכב שלך בהנחה של 10K ש"ח.

אתה יכול לחזור אלי בפרטי או על דפי הפורום.

אגב-2, כתיבה עם הרבה סימני קריאה לא עושה אותך צודק יותר.

אם אתה חושב שלספר את האמת זו הוצאת דיבה אתה טועה ...

רציתי לשתף את כולם {בפורום}מה עברתי מיום קבלת הרכב עד היום . רק היום הודיעו לי שאיש שרות ארצי מטעם החברה יגיע לאילת רק בחודש אפריל , לאחר שפעם שעברה לא הגיע כפי שהבטיח , כדי לראות את הכתמים על הצבע , ושיהיה לי "קצת" סבלנות {כ-4חודש מקבלתו}

לא יכול להיות שאקבל רכב חדש עם כתמים ואשמור בסוד או אשתוק בגלל שהחברה תתבע אותי אם אדבר ואשתף את כולם . בגלל אנשים כמוך החברות הללו יקבלו לגיטימציה לזלזל בלקוחות וגרוע מזה "לדחוף" להם רכבים עם תאונות כי הלקוחות יפחדו להתלונן .

אתה לא חייב להאמין לאף אדם ולאף מילה של אף אחד כאן , אבל קצת תתאמץ ותקרא את כל השרשור ורק אחר כך תגיב , ובעיקר את תגובות האיש מכירות מחיפה .

בזאת אני רוצה לתת ציאנס אחרון לפורד , להגיע אלי ולראות איזה רכב מסרו לי , לכן אסיר באופן זמני את המודעה ביד 2

ולכל הסקפטיים שבנכם אין לי בעיה להבדק על כל מה שנאמר כאן במכונה .

אגב-2 , ואם אתה רציני ולא קשקשן , מס"הטלפון מופיע על המודעה , והטלפון שלי זמין 24 שעות , אך ממך לא קבלתי צילצול .

בלי סמני קריאה ! אהבת ?

תודה לעת עתה לכולם גם לאלה שתמכו וגם לאלה שלא . אני לא מאחל לאף אחד מכם את החוויה שעברתי {עדיין}

אעדכן אותכם על הטיפול בפרשה בעתיד הקרוב {אם יהיה כזה}

ושוב תודה, לילה טוב , רק בריאות , כי בסופו של דבר זה הכי חשוב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שיש לי רכב זהה, מאוקטובר 2012, אני אגיב:

1. שילמתי קצת פחות מ 75 אלף וקיבלתי בערך אלף ש"ח הנחה באביזרים כי הרכב היה בתצוגה באולם בת"א.

האם הייתי יכול להוציא את הרכב בפחות? ניסיתי, לא הלך ושכחתי מזה. לא שובר את הראש לגבי זה. כמה כבר אפשר להפסיד על רכב במחיר כזה? על השירוקו הפסדתי הרבה יותר.

אני קניתי דירה בתקופה שמחירי דירות היו נקובים בדולרים. בכל תנודה יומית בשער הרווחת או הפסדת פיאסטה חדשה. אולי זה מכניס לפרופורציות.

2. האם אני מרוצה? לא מאמין שיש משהו יותר טוב בסכום הזה. ראיתי שמפרסמים עכשיו פאביה ב 70K , אבל לצ'מפיון אני באמת לא מתקרב - ואני למוד ניסיון כמו הרבה בפורום, ויש לי בעייה נפשית לקנות רכב קוריאני.

כן חסרים לי אביזרים לאחר ש"ירדתי" מפוקוס 2012 , כמו מד טמפרטורה חיצוני ודיבורית מקורית, אבל כאמור, רכב גרמני חדש ב 75K זה זול בכל קנה מידה.

3. כשהזמנתי את הרכב בספטמבר 2012 כבר ידעתי שהולך לצאת דגם חדש. אפילו ב YNET זה פורסם ב 6 בספטמבר 2012, לא רק באתרים יעודיים לחובבי רכב. היית מקיש בגוגל "פיאסטה" היית מגיע לזה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4277533,00.html

ידעתי שהגירסה הידנית תעבור רק מתיחת פנים וחוץ מזה הייתי צריך רכב במיידי. לא היה לי זמן להתקשקשויות.

4. האם יש לי טענות לדלק מוטורס? רק על הדיבורית פארוט שהזמנתי ושהתפרקה. כשהגעתי למתקין (קוברה) הוא טען שזה שבר באשמתי וחוייבתי ב 120 ש"ח. מאז היא התפרקה שוב. המתקין בקוברה טען שבפיאסטה אין מקום אחר להתקין.

אז אני רק כועס על דלק מוטורס שמציעים ללקוח דיבורית שאין ממש מקום להתקינה. חוץ מזה, אין לי טענות מיוחדות.

speaker.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב שלספר את האמת זו הוצאת דיבה אתה טועה ...

רציתי לשתף את כולם {בפורום}מה עברתי מיום קבלת הרכב עד היום . רק היום הודיעו לי שאיש שרות ארצי מטעם החברה יגיע לאילת רק בחודש אפריל , לאחר שפעם שעברה לא הגיע כפי שהבטיח , כדי לראות את הכתמים על הצבע , ושיהיה לי "קצת" סבלנות {כ-4חודש מקבלתו}

לא יכול להיות שאקבל רכב חדש עם כתמים ואשמור בסוד או אשתוק בגלל שהחברה תתבע אותי אם אדבר ואשתף את כולם . בגלל אנשים כמוך החברות הללו יקבלו לגיטימציה לזלזל בלקוחות וגרוע מזה "לדחוף" להם רכבים עם תאונות כי הלקוחות יפחדו להתלונן .

אתה לא חייב להאמין לאף אדם ולאף מילה של אף אחד כאן , אבל קצת תתאמץ ותקרא את כל השרשור ורק אחר כך תגיב , ובעיקר את תגובות האיש מכירות מחיפה .

בזאת אני רוצה לתת ציאנס אחרון לפורד , להגיע אלי ולראות איזה רכב מסרו לי , לכן אסיר באופן זמני את המודעה ביד 2

ולכל הסקפטיים שבנכם אין לי בעיה להבדק על כל מה שנאמר כאן במכונה .

אגב-2 , ואם אתה רציני ולא קשקשן , מס"הטלפון מופיע על המודעה , והטלפון שלי זמין 24 שעות , אך ממך לא קבלתי צילצול .

בלי סמני קריאה ! אהבת ?

תודה לעת עתה לכולם גם לאלה שתמכו וגם לאלה שלא . אני לא מאחל לאף אחד מכם את החוויה שעברתי {עדיין}

אעדכן אותכם על הטיפול בפרשה בעתיד הקרוב {אם יהיה כזה}

ושוב תודה, לילה טוב , רק בריאות , כי בסופו של דבר זה הכי חשוב !

ראשית שתה כוס מים קרים והרגע. ואם "אתה לא מאחל ..." , אז אני מאחל לעצמי בכל יום "חוויה" כמו לקנות רכב חדש ולגלות שהכסא חורק.

איבדת לטעמי לחלוטין כל פרופורציה עם התיאורים שלך.

שנית , ואינני משפטן כלל, אך לטעמי האישי בלבד, ולטובתך, אתה חייב להזהר מעט יותר בפרי עטך.

אל תהיה גיבור גדול בניסוחים ואמירות שאולי יכולים לשמש כעילה רצינית נגדך.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי סיפור מהמיתולוגיה המשפחתית :)

מקרה שקרה בארה"ב לפני כ-20 שנה:

קרוב משפחה מארה"ב שגר בבוורלי הילס ושווה הרבה מיליוני דולרים קנה קאדילק מפוארת חדשה לגמרי.

אחרי תקופה קצרה הוא גילה ברכב מס' בעיות מעצבנות שלא זכו ליחס המתאים מהדילר.

הוא פנה לחברה וביקש להחליף את הרכב באחר - בחברה לא הסכימו.

הוא החליט ללמד אותם לקח:

הוא הדפיס מודעת מכירה על עמוד כפול בלוס-אנג'לס טיימס עם רשימת כל הריג'קטים ברכב (מודעה כזאת עולה כמו כמה קאדילאקים חדשים...)

שעה אחרי שהעיתון יצא לאור GM שלחו נהג לאסוף את הרכב...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שיפתח שירשור על ההבדלים של יחסי צרכן/ספק בין ארה"ב לישראל. יהיה מעניין...

כל פעם שהכותרת של השרשור קופצת, אני מצפה להתפתחות מרעישה ואז שוב אותה תחושה של מסטיק על הסולייה...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזדהה עם פותח השרשור. החברה נהגה עמו בחוסר תום לב לפני הרכישה וכיום נראה כי אינה לוקחת אחריות על הליקויים ברכב. יש בהחלט מקום לפרסם את המקרה בפורום ולהדגיש את מעשיה של החברה. לא מדובר בלשון הרע, לא מדובר בהוצאת דיבה ואני בטוח כי החברה רק מפסידה מהאדישות שהיא מגלה למקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי סיפור מהמיתולוגיה המשפחתית :)

מקרה שקרה בארה"ב לפני כ-20 שנה:

קרוב משפחה מארה"ב שגר בבוורלי הילס ושווה הרבה מיליוני דולרים קנה קאדילק מפוארת חדשה לגמרי.

אחרי תקופה קצרה הוא גילה ברכב מס' בעיות מעצבנות שלא זכו ליחס המתאים מהדילר.

הוא פנה לחברה וביקש להחליף את הרכב באחר - בחברה לא הסכימו.

הוא החליט ללמד אותם לקח:

הוא הדפיס מודעת מכירה על עמוד כפול בלוס-אנג'לס טיימס עם רשימת כל הריג'קטים ברכב (מודעה כזאת עולה כמו כמה קאדילאקים חדשים...)

שעה אחרי שהעיתון יצא לאור GM שלחו נהג לאסוף את הרכב...

ענק!

אני אזכור את זה לעת הצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...