Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, Gosser1860 כתב:

יש לך את הסרטון המלא? אתה יודע מה קרה לפני?

לא, והטענה הזו לא רק חלשה - אלא מצביעה על הבעיה. כבר היינו בדיון הזה עם הזקנה ומ3, ובעוד מקרים אחרים. 

תסביר לי מה אתה מנסה לטעון כאן, באיזו מציאות אתה מצדיק את הפעולה? נניח וקילל את החייל - אז זה בסדר? הסיטואציה היחידה שאני מצליח לחשוב עליה היא כשיש לו נשק חם על הגוף וכוונה ללכת להרוג מישהו. 

אבל זו הכל הטרלה: למה צריך להתייחס בכלל למצב דמיוני, שידוע לכולנו שאינו אמת (זה הדבר הראשון שדוב"צ היה משחרר)? 

אנסה להקביל לך את זה לסיטואציה אחרת שאולי תסכים איתי עליה: כשראית את הסרטון של ג'ורג' פלויד, ושמעת אנשים שאומרים "תראו לנו את הסרטון המלא ואז נגבש דעה", מה חשבת? 

האם באמת צריך סרטון מלא בשביל לדעת שלא יושבים למישהו עם ברך על הצוואר כשהוא מנוטרל? 

... האם באמת צריך סרטון בשביל לדעת שלא חובטים בראש של אדם לא מאיים שנסוג ממך ושוכב על הרצפה ואז תוקעים לו רובה דרוך בפרצוף? 

יש כאן, שוב, סיטואציה שלפי כל ברירת מחדל נורמלית היא 'קו אדום' עקב שילוב נסיבות (בנסיגה, מאחור, חבטה לאחר נטרול, נשק לראש בלי סיבה - אפס סכנה מיידית לפי כל הצדדים) - והנה לפחות אדם שקול אחד שעדיין בוחר להצדיק את זה עם טיעון בן גביריסטי/מ3י. כשקוראים טוקבקיסטים בעמוד של בן גביר זה דבר אחד, קל להתעטף בבועה ולחשוב שהם פנאטים במרחק. לקרוא אנשים שקולים זה כבר הרבה יותר מטריד. 

ואלו בדיוק התהליכים שגולן דיבר עליהם. פנאטים פחות מפחידים כי הם בד"כ קומץ ושוליים, כשזה עובר נורמליזציה זה מתחיל להיות מטריד - ובהמשך מפחיד. ברור לי שאתה ספציפית אדם משכיל ושקול שלא חושב שצריך לפרק פעילים פוליטיים במכות - זה בדיוק מה שעושה את ההודעה שלך לכ"כ יותר קשה. החדירה לנורמליות. 

באסה. 

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 3

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4853

• SlowRide

4693

• פינדר

3724

• m3x7r3m3

2926

לפני 17 דקות, oryo כתב:

לא, והטענה הזו לא רק חלשה - אלא מצביעה על הבעיה. כבר היינו בדיון הזה עם הזקנה ומ3, ובעוד מקרים אחרים. 

תסביר לי מה אתה מנסה לטעון כאן, באיזו מציאות אתה מצדיק את הפעולה? נניח וקילל את החייל - אז זה בסדר? הסיטואציה היחידה שאני מצליח לחשוב עליה היא כשיש לו נשק חם על הגוף וכוונה ללכת להרוג מישהו. 

אבל זו הכל הטרלה: למה צריך להתייחס בכלל למצב דמיוני, שידוע לכולנו שאינו אמת (זה הדבר הראשון שדוב"צ היה משחרר)? 

אנסה להקביל לך את זה לסיטואציה אחרת שאולי תסכים איתי עליה: כשראית את הסרטון של ג'ורג' פלויד, ושמעת אנשים שאומרים "תראו לנו את הסרטון המלא ואז נגבש דעה", מה חשבת? 

האם באמת צריך סרטון מלא בשביל לדעת שלא יושבים למישהו עם ברך על הצוואר כשהוא מנוטרל? 

... האם באמת צריך סרטון בשביל לדעת שלא חובטים בראש של אדם לא מאיים שנסוג ממך ושוכב על הרצפה ואז תוקעים לו רובה דרוך בפרצוף? 

יש כאן, שוב, סיטואציה שלפי כל ברירת מחדל נורמלית היא 'קו אדום' עקב שילוב נסיבות (בנסיגה, מאחור, חבטה לאחר נטרול, נשק לראש בלי סיבה - אפס סכנה מיידית לפי כל הצדדים) - והנה לפחות אדם שקול אחד שעדיין בוחר להצדיק את זה עם טיעון בן גביריסטי/מ3י. כשקוראים טוקבקיסטים בעמוד של בן גביר זה דבר אחד, קל להתעטף בבועה ולחשוב שהם פנאטים במרחק. לקרוא אנשים שקולים זה כבר הרבה יותר מטריד. 

ואלו בדיוק התהליכים שגולן דיבר עליהם. פנאטים פחות מפחידים כי הם בד"כ קומץ ושוליים, כשזה עובר נורמליזציה זה מתחיל להיות מטריד - ובהמשך מפחיד. ברור לי שאתה ספציפית אדם משכיל ושקול שלא חושב שצריך לפרק פעילים פוליטיים במכות - זה בדיוק מה שעושה את ההודעה שלך לכ"כ יותר קשה. החדירה לנורמליות. 

באסה. 

חייל נפצע בינוני בפיגוע דקירה ליד חברון; המחבל התחזה לעיתונאי - וואלה! חדשות (walla.co.il)

תמשיך לקבור את הראש בחול ולהגיד לעצמך שאתה "נאור".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, יובל .מ. כתב:

גם החברים של אהוביה סנדק טוענים שהם לא עשו כלום, ולפי נהג לילה הם טרוריסטים. בני סלע בכלל טוען שהוא פעיל לזכויות נשים.

אז טענו.

רק שיש תיעוד של זה ואין תיעוד של זה. זה ההבדל בין טענה לעובדה.

בני סלע לא קשור לכאן, אין ספק באשמתו. סתם דמגוגיה.

לגבי סנדק, הם ברחו מהמשטרה. אין עוררין על זה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

חייל נפצע במקרה כלשהו -> לחיילים מותר לפרק כל מי שמתקרב אליהם. 

תפסתי נכון את ההיגיון?

בידיוק כמו שחיילים לא צריכים לעשות ביביסיטר למתנחלים משועממים שעוקרים עצי זית להנאתם, ככה הם לא צריכים להתעסק במפגינים שמאלנים. 

צבא לא צריך להתעסק עם אזרחים, אבל זו הנורמה המפגרת שהושרה כאן…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

כל הימין נאצים/רצחו את רבין/תוקפים זקנות/פאשיסטים/גזענים/רוצחי ילדים

מנש לא. גם רוב הימין לא תומך בדברים האלה.

אני מדבר עליך ועל אנשים כמו אותו חייל, בן גביר ודומיכם. 

אתם לא כל הימין, לא רוב הימין ומקווה שגם לא חלקבעל משקל בימין.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, יבגניפ כתב:

אתה לא מבין את הבעיה?

אתה חדש פה? 

אין לך תואר בהיסטוריה?! אני מוכרח לציין שלא התרשמתי במיוחד מההבנה ההיסטורית שלך... 😊

מעניין לעניין באותו עניין 

https://jerusalem.mynet.co.il/local_news/article/ryrv8jgwi

אמ;לק: 

תקף אדם בכביש, הנתקף נזקק לניתוח בהרדמה מלאה. קיבל קנס ועבודות שירות. השופטת הגדילה לנמק כי יהיה קשה לנאשם לזכות במכרזים ממשלתיים אם יורשע. לא צריך להרוס למישהו חיים רק כי פוצץ מישהו במכות ושלח אותו לבית חולים. בינינו, מי מאיתנו לא עצר בכביש והתחיל מכות?? Shit happens yo

לא ידוע על שיוכו הפוליטי של אף אחד מהמשתתפים אז אני מקווה שכולנו יכולים להסכים בינתיים שהסיפור הזה די מאעפן

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

אתם לא כל הימין, לא רוב הימין ומקווה שגם לא חלקבעל משקל בימין

אלקטוריאלית, מדובר בכמעט שליש מובהק. גם אם יש שם עשבים שוטים שלא מאמינים שמותר לחיילים להכניס אזרחים לבתי חולים - בטוח שיש אחרים בליכוד שבעד. 

אני חושב שמשקל יש בבירור, לא ברור האם זה כבר משקל קריטי או לא אבל כנראה שכן. רוב עדיין לא אבל תן לזה כמה שנים, הטרנד ברור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

לא יודע אם הוא יצליח או לא יצליח.

אני כן יודע שלרכז כ״כ הרבה סמכויות, אצל בן אדם אחד  זה מסוכן ומפחיד.

לא הייתי מספיק מדויק. אני לא רוצה לתת לו את כל הסמכויות, למעט המינימום הנדרש לביצוע השינויים, קרי המדיניות. שאר הסמכויות והכלים צריכים להישאר במשרדים הרלוונטיים ולהטמיע מדיניות בצורה מסודרת בין המשרדים.

לפני כשעה, פינדר כתב:

במיוחד שזה אדם שדמוקרטיה היא לא בדיוק בראש סדר העדיפויות שלו.

ובמיוחד במדינה שהמצב ההתחלתי של הדמוקרטיה שלה הוא לא משהו.

כן, זה בהחלט בעייתי ולכן צריך להיות מעקב הדוק אחרי הפעולות שלו.

למען הסר ספק, הייתי מעדיף מישהו הרבה יותר מתון וקרוב להשקפת עולמי שעוסק בענייני האכיפה והסדר הציבורי. אבל החבוב שבחרתי נשאר באופוזיציה בסיבוב הזה.

לפני 45 דקות, oryo כתב:

באסה. 

מה שנקרא, Hold your horses && You are preaching to the choir.

השאלות שלי לא נשאלו על מנת להטריל אותך או להצדיק את הפעולה של החייל. הדיון לגבי הסבתא קצת שונה. הדוגמא עם פלויד יותר בכיוון. בשני המקרים בעלי השררה הפעילו הרבה (הרבה) יותר מידי כוח כדי לנטרל סיטואציה, שעל פניו, לא היתה דרמטית כל כך. כן, בעיה רצינית. המקרה עם השוטרים הרבה יותר חמור מן הסתם כי הם אמורים לדעת להתמודד עם אזרחים. המקרה עם החייל סופר מבאס כי הוא לא אמור להיות שם מלכתחילה (ע"ע צבא לא אמור לנהל אזרחים בשגרה).

לא יודע איפה ראית חדירה לנורמליות, או התהליכים של גולן. כנראה הניסוח שלי הטריג את התגובה הזו, לא יודע. בהמשך ההודעה הבהרתי בדיוק (חיילים לא אמורים לנהל אזרחים, היפרדות וכו').

אבל אחרי כל זה, עם כל הבעייתיות עם ההתנהלות של החיילים, המפגין הוא לא באמת איזה שה תמים וכנראה היתה סיבה שהחיילים הפרידו אותו משאר הקבוצה ומאותה נקודה הכל התדרדר. אה, והוא לא בדיוק נסוג, הוא סוג של עשה "ויברח". החיילים שמו אותו בתחנה והוא התחפף משם בזמן שכמה מהאחרים דחפו את החייל השני. החייל הראשון נדלק ועשה "אבו עלי" ואז עבר למוד MMA סופר מיותר. לא, אני לא מצדיק את זה. אבל בן אדם נורמטיבי לא מגיע למצבים האלה. או לכל הפחות אני לא מכיר כאלה (לא בסביבה הקרובה, ולא בסביבה הרחוקה יותר).

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכם להורגו!!!

ח״כ קרעי לא מסתפק בגיבוי ללוחמים. מבחינתו פעילי שמאל הם אויב שצריך להרוג.

תהליכים...

אגב מה הקטע של הימין עם ״אנרכיסטים״?

אם כבר אז אנשים שמקימים התנחלויות לא חוקיות ונוהגים באלימות כלפי כל מי שמנסה להתנגד להם, הם קצת יותר אנרכיסטים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

יופי של דבר, לקחת משפט אחד של חייל שמציקים לו במשך כמה שעות ועל בסיס זה לבנות את התיאוריה שלך.

כן כי פשוט בבחירות האחרונות כל הסמולנים חשבו שאחרי ספירת קולות החיילים מרצ תעלה ל-40 מנדטים.

גם איזו תאוריה? מדובר בחייל שלא אוהב שמאלנים ורוצה לשבור להם את הצורה. הנה, קיבל הזדמנות לעשות את זה ועשה את זה.

לפני 25 דקות, Gosser1860 כתב:

המקרה עם החייל סופר מבאס כי הוא לא אמור להיות שם מלכתחילה (ע"ע צבא לא אמור לנהל אזרחים בשגרה).

אני קצת מעופף היום, ולא זוכר אם כתבתי או לא, אבל הנה אני כותב עכשיו: ממליץ לקרוא את ״מצבא העם לצבא הפריפריות״ של יגיל לוי. נוגע בכל זה ויותר, ובלי להשמע כמו אבישי בן חיים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Gosser1860 כתב:

עם כל הבעייתיות עם ההתנהלות של החיילים, המפגין הוא לא באמת איזה שה תמים וכנראה היתה סיבה שהחיילים הפרידו אותו משאר הקבוצה ומאותה נקודה הכל התדרדר. אה, והוא לא בדיוק נסוג, הוא סוג של עשה "ויברח". החיילים שמו אותו בתחנה והוא התחפף משם בזמן שכמה מהאחרים דחפו את החייל השני. החייל הראשון נדלק ועשה "אבו עלי" ואז עבר למוד MMA סופר מיותר. לא, אני לא מצדיק את זה. אבל בן אדם נורמטיבי לא מגיע למצבים האלה. או לכל הפחות אני לא מכיר כאלה (לא בסביבה הקרובה, ולא בסביבה הרחוקה יותר).

אבל אף אחד לא טען שהוא "שה תמים". הטענה היא: לא מעניין ממש כמה קרציה הוא - עובדתית הוא לא מסכן אף אחד, ולכן כל הפעולה של החייל דפוקה לגמרי. כל הדיבורים על איפה שאר הסרטון ומיקום המפגין על ספקטרום הנורמליות היא הכשרת השרץ. 

אז אתה מדבר על חוסר בתחילת הסרטון וזה שהמפגין טמבל על שהיה שם, בן גביר מדבר על זה שצריך לחקור את זה שחטף מכות (מה שכבר בוצע בפועל, הוא עוכב לחקירה אחרי שקיבל מכות), והנה יבגני שם ציטוט של "הגם להורגך השכם להורגו". אלו בדיוק התהליכים שאוהבים ללעוג להם, והחדירה לנורמליות אליה אני התייחסתי. הרי ברור לי שאתה לא מטומטם וברור לי שאתה לא תסכים עם ההשוואה המיותרת בין מפגין פוליטי ורוצח, אבל כן הצלחת להגיע לנקודה בה אתה רואה מקרה קו אדום אבל מתעסק בתפל - ומשרת את הספין. ככה משפיעים ומזיזים דעת קהל. עם קצת פחות מנת משכל תוך עוד כמה איטרציות עוברים מ"הוא לא היה צריך להיות שם מלכתחילה" דרך "מגיע לו לחטוף מכות" ו"הוא בוגד" עד "הוא אויב" - וכולנו יודעים מה עושים לאויבים שרוצים להרוג את כולנו. 

ביבוש וחבריו עשו עבודת חיל, יש כבר קול ציבורי חזק שנמצא על הקו הזה בין מגיע לו ובגידה, ולדעתי זה בהחלט סביר לטעון שככל שהזמן יעבור והימין המלא והגדוש יכתיב את הבון טון העדר ינוע יותר עמוק לכיוון הבגידה עד לאויב. נורמליזציה של שנאה וחרדה. 

כרגע מגחיכים את זה כי בא-רור שבחיים זה לא יקרה בישראל, כולם אחים וצה"ל הכי מוסרי וכו'. זה שחייל מסביר שיפרק לשמאלנים את הצורה, עושה בדיוק את זה, ואז שר בטחון הפנים המיועד מצדיק את הסיטואציה ועדר המעריצים מהדהד זאת? 

בקטנה! 

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, oryo כתב:

יבגני

אני..

כשאזריה ירה באדם מנוטרל, ביבי מיהר לגנות. עוד היה שבוי בסטנדרטים של הצבא הכי מוסרי ביקום 

אחר כך הוא הבין שההמון רוצה דם ואזריה הפך לגיבור. אבל זה בסדר, הוא ירה במחבל ערבי.

עכשיו מרביצים ליהודי, וזה בסדר כי הוא שמאלני שמפריע לחיילים.

והנה קרעי כבר מתחיל לדקלם את השכם להורגו. 

אלו בדיוק התהליכים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, oryo כתב:

אבל אף אחד לא טען שהוא "שה תמים". הטענה היא: לא מעניין ממש כמה קרציה הוא - עובדתית הוא לא מסכן אף אחד, ולכן כל הפעולה של החייל דפוקה לגמרי. כל הדיבורים על איפה שאר הסרטון ומיקום המפגין על ספקטרום הנורמליות היא הכשרת השרץ. 

הפעולה של החייל דפוקה לגמריי בעיקר גלל הקונטקסט. חיילים לא אמורים לנהל אזרחים. 

אולי הוא מפריע לעבודה של החייל (אבטחה/מעצר)? אולי האזרח מסכן את עצמו שהוא מגיע להפגין באותו מקום? אני לא יודע. אבל זה גם לא אומר שהשאלות האלה מכשירות את השרץ. 

זה גם לא בינארי, 0 או 1. יש ספקטרום וטווח. 

לפני 6 דקות, oryo כתב:

אז אתה מדבר על חוסר בתחילת הסרטון וזה שהמפגין טמבל על שהיה שם, בן גביר מדבר על זה שצריך לחקור את זה שחטף מכות (מה שכבר בוצע בפועל, הוא עוכב לחקירה אחרי שקיבל מכות), והנה יבגני שם ציטוט של "הגם להורגך השכם להורגו". אלו בדיוק התהליכים שאוהבים ללעוג להם, והחדירה לנורמליות אליה אני התייחסתי. הרי ברור לי שאתה לא מטומטם וברור לי שאתה לא תסכים עם ההשוואה המיותרת בין מפגין פוליטי ורוצח, אבל כן הצלחת להגיע לנקודה בה אתה רואה מקרה קו אדום אבל מתעסק בתפל - ומשרת את הספין. ככה משפיעים ומזיזים דעת קהל. עם קצת פחות מנת משכל תוך עוד כמה איטרציות עוברים מ"הוא לא היה צריך להיות שם מלכתחילה" דרך "מגיע לו לחטוף מכות" ו"הוא בוגד" עד "הוא אויב" - וכולנו יודעים מה עושים לאויבים שרוצים להרוג את כולנו. 

ביבוש וחבריו עשו עבודת חיל, יש כבר קול ציבורי חזק שנמצא על הקו הזה בין מגיע לו ובגידה, ולדעתי זה בהחלט סביר לטעון שככל שהזמן יעבור והימין המלא והגדוש יכתיב את הבון טון העדר ינוע יותר עמוק לכיוון הבגידה עד לאויב. נורמליזציה של שנאה וחרדה. 

כרגע מגחיכים את זה כי בא-רור שבחיים זה לא יקרה בישראל, כולם אחים וצה"ל הכי מוסרי וכו'. זה שחייל מסביר שיפרק לשמאלנים את הצורה, עושה בדיוק את זה, ואז שר בטחון הפנים המיועד מצדיק את הסיטואציה ועדר המעריצים מהדהד זאת? 

בקטנה! 

אתה מותח קו, ואני מבין מאיפה הוא בא. אבל אני לא בטוח שהוא כמה הוא מחזיק מים. כלומר הוא כנראה קיים אבל לדעתי רחוק מאוד מאיפה שאתה חושב שהוא, מבחינת תפוצה.

בנוגע למה שקרעי אמר, אז כמו שיש בצד השני הזויים שאני צובט את עצמי איך הם הגיעו לאן שהם הגיעו, אותו דבר כאן. איך אומרים? פני הדור כפני הכלב.

אני לא יודע על מה אתה מדבר, "0מלונים" הם ממזמן אויבים (לדעתי זה נכנס בבחירות מתישהו בתחילת העשור הקודם) וביבוש אחראי הרבה על השיח הזה. קל לשלוט כשעושים הפרד ומשול, ולצערי מצליח לו.

ד"א, אני מתעסק בתפל בצורה צדדית, כלאחר מעשה, אחרי שטענתי מה שטענתי, כתבתי מה שכתבתי ואחרי שהסברתי את עצמי די טוב (נראה לי?). ההנחה שלך שזה משרת את הספין לא נשמעת לי מוצקה במיוחד.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Gosser1860 כתב:

אולי הוא מפריע לעבודה של החייל (אבטחה/מעצר)?

זה אפור כי ניתן לתרץ בכך הכול. 

• מעניין 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שטועןצשהסרט חתוך עורך הדין של החייל טוען שיש סרטים מכל המצלמות בשטח שם.

אתם מוזמנים להעלות אותם.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

מנש לא. גם רוב הימין לא תומך בדברים האלה.

אני מדבר עליך ועל אנשים כמו אותו חייל, בן גביר ודומיכם. 

אתם לא כל הימין, לא רוב הימין ומקווה שגם לא חלקבעל משקל בימין.

אתה הזייה.

עריכה:

בית המשפט עם החלטה מטומטמת נוספת: ביטול הרשעה לאדם שתקף נהג כדי שיוכל לגשת למכרזים ממשלתיים.

אם יטפל בזה יקבל את הקול שלי גם בבחירות הבאות.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...