Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, פריג'י כתב:

נראה לי שעבור הביביסטים הוא סוג של יועץ חיצוני בלתי תלוי ולא משוחד בכלל שמגיע בלי שום אינטרס ואפילו לא דורש שכר, אפילו ארנק אין לו. גם כל המיילים שהוא שולח הם מהכתובת [email protected]

עבור האנשים שהתקשורת השתלטה להם על המוח הרצי הלוי הוא הרמטכל של שוויץ.

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4786

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

ועבור האנשים שעברו השתלטות מרחוק ממיאמי?

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, avi 1234 כתב:

תגלה לנו באמת מה היה בפרשת הצוללות...

בנתיים מתברר בבית המשפט דברים אחרים.

הוא אמר שהוא זה שהחליט על הרכש בניגוד לעמדת הצבא ובלי לשתף את שאר הממשלה.

אני לא מדבר על שחיתות, על חוקיות או שום נושא אחר. רק על מי מחליט איך הצבא מצטייד ומה יהיה לצבא 

• מצחיק 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, avi 1234 כתב:

הוא המנהל והלוי מנהל מחלקה שמעל

המנהל אחראי שלא בדק שהמ"מ עוקץ את החברה.

לא הבנתי. אז הלוי מעל ביבי? מניח שטעית בניסוח, אז תן לי לעזור לך: גם באנלוגיה שלך, הלוי הוא מנהל מחלקה, הרביעי או החמישי בימי כהונתו של המלך ביבי. עכשיו, אני לא יודע איפה יצא לך לעבוד בחייך. אני מודה שלי לא יצא לעבוד עם בנקים, אבל בחברות שבהן יש אסטרטגיה שאמורה להוביל להצלחה, במקרה של כישלון פנומנלי כזה כמו כאן, גם מנהל העל מוטס הביתה. לרוב, הרבה לפני מנהלי מחלקות. אבל לא אצלכם, כמובן. 

לפני שעה, avi 1234 כתב:

קשה לרוהמ לצאת חוצץ נגד העמדה המקצועית של צהל אבל בסוף הוא מקבל את ההחלטות ולכן הוא אחראי ואשם.

לא רק שזה לא קשה לו, הוא עשה את זה. 

לפני 18 דקות, avi 1234 כתב:

זאת היתה עמדה פוליטית כי אם היא היתה מקצועית צהל היה מוכן בכל הזירות...

לוגיקה גזעית, אחי. 

• אהבתי 1
  • לא הבנתי... 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, עדי-אל כתב:

אמריקה היתה מחולקת לקולוניות בריטיות צרפתיות וספרדיות שהיו כפופות לשלטון ממנו הם באו. לקחו כמה שנים טובות עד שאמריקה הפכה לארה"ב של אמריקה.

מה הקשר? אנחנו מדברים על אפשרות לעזוב מקום מגורים ולעבור למקום אחר. אז לאמריקה אנשים היגיעו מכל העולם.

לפני שעה, עדי-אל כתב:

בכל מדינה אם היית שייך למעמד הנחות (והיהודים בארצות האיסלאם והנצרות היו שייכים למעמד נחות) לא היית יכול לעזוב בלי רשות. 

סלח לי, אבל אתה מדבר שטויות. הגבלות תנועה היה רק לעבדים למיניהם ולא זכור לי שיהודים השתייכו למעמד. אני חוזר, תן שם של מדינה.  

לפני שעה, עדי-אל כתב:

גם בתימן ב 49 עד שהאימאם לא אישר אנשים לא יכלו לעלות בצורה חופשית.

49 באה אחרי 48, שאר אני מכווה אתה תבין לבד.

לפני שעה, avi 1234 כתב:

הרמטכל יותר ציני מביבי - הוא לקח אחריות ומסרב להתפטר וגרוע מכך הוא ממנה לרמטכל הבא את המטכל

ממשלה יכולה לפטר את הרמטכ"ל על המקום, אז מה קורה? אולי בגלל שהוא כרגע מנהל את הצבא? אל תדאג, הוא ילך בסוף המלחמה. ומה עם האפס שלא מסוגל אפילו להגיד "אני אחראי"? התחת שלו נדבק לכיסא ואי אפשר להפריד? להבדיל מהחבורה ההזויה בירושלים צה"ל תחת פיקודו של רמטכ"ל מספק את הסחורה. בזמן שאוסף אפסים הורס את המדינה גם כלכלית וגם בינלאומית.

לפני שעה, avi 1234 כתב:

הרמטכל אשם כי עדכנו אותו בפרטי המודיעין שהיו לאורך התקופה

גם ביבי היה מעודכן בכל פירטי המודיעין לאורך כל הזמן.

לפני שעה, avi 1234 כתב:

האמירות ההזויות של רגב לא מהוות סכנה ביטחונית כרגע לעומת שיקול הדעת של הרמטכל שכשל בה.

האמירות ההזויות של רגב מייצגות את כל  הממשלה ההזויה שמהווה סכנה ביטחונית, כלכלית ובינלאומית.

עריכה אחרונה על ידי mikyl
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חוקרת" בקהלת מעלה תיאוריית קונספירציה.

רק שואלת שאלות.

IMG_9064.jpeg

-----

כשאני מדבר על השינוי ביהדות הלאומית ציונית, קוראים לי שונא דת או שונא דתיים.

אז הנה רב ראש ישיבה, שמסביר בצורה מדוייקת, הרבה יותר ממה שאני אי פעם אוכל להסביר, את השינוי שעבר על התנועה הזו.

IMG_9065.jpeg

הנה לינק, יש שם סרטון שלו מדבר. שווה לשמוע.

https://x.com/ShukiFriedman/status/1798653638459437072

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, mikyl כתב:

האמירות ההזויות של רגב מייצגות את כל  הממשלה ההזויה שמהווה סכנה ביטחונית, כלכלית ובינלאומית.

מה הקשר לממשלה? זה בכלל לא קשור אליה, זה היה רק כשל טקטי.

https://www.ynet.co.il/news/120andone/article/h1drkwier

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

אז הנה רב ראש ישיבה, שמסביר בצורה מדוייקת, הרבה יותר ממה שאני אי פעם אוכל להסביר, את השינוי שעבר על התנועה הזו.

לא שזה משנה היום יותר מדי, אבל מה שהרב המצוטט מדבר עליו, זו אחת הסיבות לזה שרבנים שונים ומשונים התנגדו להקמתה של ישראל לפני 80 שנה (ולא כי לא הרשו להם לבוא לכאן)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקרוא בטור של בן כספית שלא סתם יש ציבור הולך וגדל שמייחל לגוג ומגוג. ויש ממנו כאלה שמדרבנים אותנו להגיע לשם. 

בקצרה- יש תפיסה הולכת ורווחת שביבי הוא ראש הממשלה האחרון לפני בואו של המשיח, וכל הצרות המתרגשות עלינו מגיעות לפי הספר. ולכן הוא שליח האל, לא פחות. במאמר גם דיוק של האגדה על הרמטכ"ל שעצר פעולות חילוץ שיפא ועוד מטעמים. 

עכשיו, אני מודע לאג'נדה של כספית נגד ביבי והמשפחה המלכותית, אלא שאני זוכר ימים אחרים, בהם כספית היה פרו-נתניהו. כשיותר ויותר טרלול החל להיחשף, כך גם כספית שינה את דעתו. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אומרים, מכה בכנף

לפני כשעה, MiniMiz3r כתב:

מה הקשר לממשלה? זה בכלל לא קשור אליה, זה היה רק כשל טקטי.

https://www.ynet.co.il/news/120andone/article/h1drkwier

איך אומרים, מכה בכנף

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לבאי השרשור שלום,

יש גבול לסבלנות של מנהלי הפורום לשפת הביוב שהולכת פה חזק.

אם לא תתחילו...

1. לתת כבוד אחד לשני.

2. לא לקלל.

3. להתייחס לגופו של עניין ולא לגופו של כותב.

4. לנסות לא להיות כבשים תועות ועיוורות, להבין שיש צד שני שמותר שיפריע לו משהו.

5. לעבור על פוסט לפני שמפורסם ולחשוב בכנות האם ממש חייב לדחוף בו כינויים וירידות.

...אז יתחילו לעוף פה חסימות לא רק מהאוף טופיק, אלא ייבחנו מקרים (למשל יוזרים שפעילים רק/בעיקר בפח הגדול) של חסימה מוחלטת.

כן, אני יודע שיש פה כמה וכמה בעלי יכולת דיון נאותה שמתעצבנים שהם מוכללים יחד עם הבעייתיים, אבל מבחינתי בנושא כזה נפיץ ורגשי אין חפים מפשע.

תודה.

• אהבתי 9
  • רעיון גרוע 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

IMG_9064.jpeg

היה וכזו פלישה תהיה בירושלים, תחת שלטון נגיד בנט, האם היא עדיין תחשוב שזה קורה כי רוצים להוריד ממשלה X או Y?

גם ככה הולכת להיות פלישה מסיבית נוספת אז נחכה ונראה..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד מאוד פשוט, יש 2 אפשרויות:

1- ראש הממשלה ואנשי המפתח במשהב"ט ידעו אבל לא פעלו, שזה ממש ממש גרוע

2- ראש הממשלה ואנשי המפתח במשהב"ט לא ידעו, שזה הרבה, הרבה יותר גרוע, וזה לגמרי עליהם. אם חס וחלילה אגף מבצע כלשהו (צה"ל למשל) משאיר ראש ממשלה בחשיכה (מה שלא היה ולא נברא. מעולם. אבל סתם בשביל הקטע) מתפקידו לדפוק על כל השולחנות ולשלוח את כל הכושלים הביתה מיד עד שהאגף המבצע שלו, well, יבצע. אחרת למה הוא ראש ממשלה? 

במקרה של ה 7 לאוקטובר אנחנו יודעים היטב שהוא ידע, שהפעילו בפניו נורות אזהרה אדומות מהבהבות, שצעקו לו בפרצוף שאנחנו במצב מסוכן ופגיע, ומה לא. התירוץ של "לא ידע" לא יכול לעבוד פה, ביום שהוא ניסה לפטר את גלנט (בגלל שגלנט עשה את תפקידו נאמנה והתריע, הדליק נורה אדומה, "משך בדש הבגד" ושאר ביטויים) שעה אחרי זה היו כמעט חצי מיליון איש ברחובות ולפחות 100 אלף ליד הכנסת בירושלים. 

אני בספק שנתניהו "שכח" מזה, הרי הוא התלונן והתבכיין שניסו להתנקש בו או איזשהו שקר אחר.

די תירוצים, באמת. הבנאדם כשלון על 2 רגליים ואיכשהו יש עוד שמסנגרים עליו. 

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yohai71 כתב:

אפשר לקרוא בטור של בן כספית שלא סתם יש ציבור הולך וגדל שמייחל לגוג ומגוג. ויש ממנו כאלה שמדרבנים אותנו להגיע לשם. 

בקצרה- יש תפיסה הולכת ורווחת שביבי הוא ראש הממשלה האחרון לפני בואו של המשיח, וכל הצרות המתרגשות עלינו מגיעות לפי הספר. ולכן הוא שליח האל, לא פחות. במאמר גם דיוק של האגדה על הרמטכ"ל שעצר פעולות חילוץ שיפא ועוד מטעמים. 

עכשיו, אני מודע לאג'נדה של כספית נגד ביבי והמשפחה המלכותית, אלא שאני זוכר ימים אחרים, בהם כספית היה פרו-נתניהו. כשיותר ויותר טרלול החל להיחשף, כך גם כספית שינה את דעתו. 

אם המנקה המוסלמית המבוגרת שעובדת במשרד אצלנו באה ואמרה לי באופן אישי שהיא קראה ספרים והיא מאמינה שביבי הוא "מלך ישראל" אז.... 

חזון אחרית הימים או ימין? 😀

• מבאס 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...