Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לאחר וקס טרטל אייס לרכב חדש אפשר לשים אוטם צבע

שימו לב! השרשור הזה בן 4121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל התותחים כאן בפורום דיטיילינג, קראתי בעיון רב את החומר הרב שפירסמתם ועל ניסיונות שערכתם עם סוגי וקס אטומי צבע

אני אמור לקבל השבוע רכב חדש בצבע לבן אני יודע שהוא מגיע עם מדבקות ניילון על הגג ומכסה המנוע כך שנראה שהצבע יהיה ללא רבב

הזמנתי לאחר שקראתי את המלצותיכם, את אוטם הצבע optimum opti seal ,עד שהוא יגיע מחו״ל כ 21 יום ,אני החלטתי לשים טרטל וקס אייס

1.שאלתי האם למרוח את הטרטל וקס אייס פעמיים בהפרש של שבועיים?

2.או האם למרוח פעם אחת ?

3.האם בעוד כשלושה שבועות כשיגיע ה optimum opti seal עלי לעשות משהו מיוחד ?או פשוט למרוח את ה opti seal כמו שהוא?

תודה רבה לכל מי שעזר

אגב פניתי בעקבות המלצותיכם למקצוען שביקש עבור אוטוסילינג 900שח האמת יקר ואני אבצע זאת לבד מה גם שביישום האופטימום אופטי סיל זה לוקח גג חצי שעה

שוב תודה מחכה לשמוע את דעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללי אוטם צבע צריך לפני ווקס .

דבר שני איזה רכב אתה אמור לקבל בקרוב ? 900 זה מחיר קצת לא שפוי לרכב חדש אלה אם מדובר בדיטייל עם קצת יותר ממריחת אופטי סיל (פוליש עדין , אוטם צבע , ווקס גלייז וכו' ).

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הכל , תתחדש .

אתה בטוח שהיבואן לא יסיר את הניילונים מהרכב וישלח את הרכב לשחיטה , סליחה שטיפה?

תדאג להבהיר את זה כמו ישראלי מצוי ומציק , אין ברירה , מניסיון ולא אחד .

תתאפק , תקבל את הרכב ואם הוא נקי (בחיים לא גם אם הוא יצא ממכולה אחריי כמה חודשים בים , אלא אם שטפו אותו) גם אל תשטוף עד שאתה חייב .

בכל מקרה , שטפת או לא שטפת , אל תעשה שום ווקס - תן לאופטי סיל להגיע , תעשה איטום וזהו (כמובן אחריי שטיפה ורצוי הכנה לאוטם) .

רוצה "יותר"? ספריי דיטיילינג עדין .

ממש מתעקש? לפחות תקנה ווקס עדין , והטרטל או כל ווקס שלא נאמר עליו בפירוש שהוא עדין - הוא לא (ויכיל ממסים אגרסיביים , חומרי ניקוי ולעתים גם חומרי שחיקה) .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, אין צורך לצפות את האופטי-סיל עם ווקס. פשוט תיישם את האופטי סיל.

בקשר לשאלתך - מומלץ לעשות פלסטלינה לפני האופטיסיל אשר תסייע בהורדת הטרטל אייס שכבר על הרכב.

אם לא תסיר את שכבת הטרטל, האופטי סיל לא יידבק בצורה מיטבית לצבע, אם בכלל. זהו חומר רגיש מאוד להכנה לא נכונה.

מומלץ בנוסף לעבור על כל הפח ברכב עם חומר IPA שלא יותיר סיכוי לשאריות שמנים וווקסים קודמים שנשארו על הרכב. אפשר להשיג IPA (אלכוהול) בבתי מרקחת למשל ולדלל אותו עם מים ל20-30%.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, אין צורך לצפות את האופטי-סיל עם ווקס. פשוט תיישם את האופטי סיל.

בקשר לשאלתך - מומלץ לעשות פלסטלינה לפני האופטיסיל אשר תסייע בהורדת הטרטל אייס שכבר על הרכב.

אם לא תסיר את שכבת הטרטל, האופטי סיל לא יידבק בצורה מיטבית לצבע, אם בכלל. זהו חומר רגיש מאוד להכנה לא נכונה.

מומלץ בנוסף לעבור על כל הפח ברכב עם חומר IPA שלא יותיר סיכוי לשאריות שמנים וווקסים קודמים שנשארו על הרכב. אפשר להשיג IPA (אלכוהול) בבתי מרקחת למשל ולדלל אותו עם מים ל20-30%.

תודה על התגובה המהירה , אם הבנתי נכון עדיף לא לעשות שום דבר עד שיגיע האוטם צבע opti seal ואז לאחר שטיפה יסודית לעשות לו פלסטלינה להכין את הצבע לפני האיטום ?

האם אפשר לקבל המלצה על איזה סוג של פלסטלינה ?

כדאי לקנות עוד חומר שיהיה קל לעבוד איתו?

אגב הרכב הוא מיצובישי אאוטלנדר בצבע לבן ,הבנתי שהצבע של היפניות רך וקל לעבוד איתו

תודה על העזרה כייף ללמוד מבעל ניסיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני איזה רכב אתה אמור לקבל בקרוב ? 900 זה מחיר קצת לא שפוי לרכב חדש אלה אם מדובר בדיטייל עם קצת יותר ממריחת אופטי סיל (פוליש עדין , אוטם צבע , ווקס גלייז וכו' ).

תודה על תגובתך המהירה הרכב שהזמנתי הוא מיצובישי אאוטלנדר בצבע לבן פנינה

הבחור שפניתי אליו קיבל פה הרבה שבחים שלחתי לו מייל הבהרתי שזהו רכב חדש לגמרי (עדיין לא קיבלתי אותו) ככה שלא נראה לי שיש לו הרבה הכנות לפני מריחת אוטם הצבע אבל המחיר שהוא ביקש היה 900 שח לך תדע הוא יכל להגיד שהמחיר לא כולל מע״מ....

בכל מקרה תודה על תגובתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אבישי תודה על התגובה אני מצרף לך את תשובת מכון השטיפה שביקש 900 שח כולל מעמ כמובן ללא שמו אם תרצה אשלח לך בפרטי

אגב הרכב שהזמנתי זה המיצובישי אאוטלנדר בצבע לבן פנינה

אני אמור לקבלו עד יום חמישי 24-01-13

מה לדעתך כדאי לי לעשות ? האם לעשות פלסטלינה ואחכ אוטם צבע או ישר אוטם צבע כרגע אני אחכה עם הוקס כי הבנתי שיהיה קשה להוריד אותו בכדי למרוח אוטם צבע...

גיל שלום

האם הרכב חדש לגמרי ??

המחיר לציפוי רכב חדש הוא 900 שח כולל מעמ הציפוי טוב ל5-6 שנים מדובר על ציפוי ננו מתוצרת יפן

בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...