Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי באל קמינו חדשה

idan&HGT
שימו לב! השרשור הזה בן 4181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת שאני לא מכיר אחת כזו בארץ ואני מכיר כמעט את כולם.

אם זה מחו"ל אשמח לפרטים בפרטי כי אני מתכנן להביא אחת מיוחדת.

בכל מקרה אם זה שיפוץ מקומי מברוק וסחתין על המכסה מנוע.

את הג'אנטים תחליף למשהו אמריקאי ולא יפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל קמינו שנת 79 V8 350 קיובק

תתחדש

האם היא נולדה בפרדס חנה ?

אם כן - זכית בגדול.

הבחור אלוף ושיפץ אותה באהבה גדולה.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו,הרכב ניראה מעולה! נירכש בארץ? תפנק אותנו בעוד תמונות.

אני בעזרת השם יום שבת מוציא את שתי האמרקיות שלי השניות לצילומים יש בבעלותי פורד מוסטנג 67 וארלי דוויסון שנת 80. אז ככה שיהיה הרבה תמונות.

זה הארלי:

54193610151236898764092.jpg

וזה המוסטנג

55201310151009039504092.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאאאוווווףףףף!!!!!איזה עצבנית!!!יפיפיה,תמונות מבפנים ושל המנוע דחוף!

תודה רבה לך. ויהיה הכול פשוט האוטו עמד חודשיים וחצי בהובלה אז הכנסתי אותה לטיפול כללי והגבהה של הרכב מאחורה כי כידוע לכם הכבישים בארץ עצבניים! והג'נט נוגע במרכב של האוטו. אבל יהיה הכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישר רואים שזה מיובא- לא היה לי בכלל ספק! תתחדש- "פימפ-מוביל" אמיתי, כמו בסרטים וקליפים!:twisted: אני אישית אוהב סגנון אחר של הג'אנטים- אבל למי אכפת: זה נראה טוב והעיקר שאתה אוהב אותה ככה!8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ובץ ניסינו להרכיב על האוטו שלי ג׳אנט 20 ודווקא מקדימה הייתה לי בעיה, ההגה לא הסתובב פשוט פגע בכנפיים...

CELICA כמה פוזה8)

VTI כמה כח:twisted:

GTI6 כמה אחיזה:lol:

S2K4LIFE:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...