Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

המשאית של אל"ה - תאגיד המחזור.

להגיד לך שאני סומך על מתנ"א שיעשו עם זה משהו משמעותי? לא.

אני מעדיף לנצל את הזמן שלי בשיפור יכולות נהיגה והפקת לקחים.

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

במשטרת הפייסבוק והלייקים אתה צריך להגיש תלונה ואז להעלות לפייסבוק, צינור ושאר שואבי הרייטינג, אם יש מספיק רייטינג הם יעשו עם זה משהו משמעותי.

[video=youtube_share;xgvKP6hzWVo]

עוד חסר אחריות שדרך אגב כמעט התהפך

לגמרי חסר אחריות אבל זה לא קו לבן אלא אי תנועה מצויר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשטרת הפייסבוק והלייקים אתה צריך להגיש תלונה ואז להעלות לפייסבוק, צינור ושאר שואבי הרייטינג, אם יש מספיק רייטינג הם יעשו עם זה משהו משמעותי.

אני חלש מאוד בענייני פייסבוק. אמרו לי שהסרטון עלה לאתר של אור ירוק - נו מילא.

בינתיים התקשרו אלי ממתנ"א ואמרו שהם לא יכולים לזהות את המשאית. אני דווקא נתקל בו מדי פעם, יורק שתי יריקות הצידה וממשיך הלאה.

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייסבוק זה שם קוד, תשלח למוקדי רייטינג אחרים.

מודה שגם אצלי פייסבוק לא חזק, אני לא פעיל שם כבר בטח איזה 7 שנים או יותר.

ד"א גם לי עשו את אותו סיפור עם משאית שפנתה ימינה מנתיב ישר, עלתה על אי תנועה בנוי ונכנסה בי בצד, אני סיפקתי סרטון וגם מספר רישוי חלקי + סימני זיהוי על המשאית - "עבריין לא נודע", רק שאז הפייסבוק לא היווה אמצעי לחץ על המשטרה כמו היום.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יציאה מחניה אחורית, אין שדה ראיה ... זה היה קרוב

הנסיעה היא על 35 קמש, וזהו כביש דו סטרי , שאפשר לחנות בצד

עריכה אחרונה על ידי KOBOKOBO
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסוף הטסלה עושה עברה בעצמו ויוצא ימינה דרך קו לבן

בארה״ב בשולי הכביש בצד ימין הימניים יש קו לבן וקו ההפרדה משמאל הוא צהוב. בארץ הקו שהטסלה עוברת היה צהוב, כלומר ירידה רגילה לשוליי הכביש. חוץ מזה אם יש ברירה בין להתנגש ברכבאחר או לחצות קו הפרדה, הפעולה הנכונה היא לחצות קו הפרדה. עדיף לעשות עבירה מאשר להיות מעורב בתאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המערכת התערבה בעצמה מרשים מאוד

אני לא יודע אם התגובה של הטסלה היתה מהמערכות האוטונומיות, הנהג או שילוב כלשהו בינהם. יש בטסלה מערכת להתערבות אוטונומית במקרי חירום, גם כשהנהג נוהג לבד. האמת, אם היה קורה לי כזה דבר לא בטוח שהיתי זוכר מה בדיוק קרה כי זו קרה כל כך מהר. מה שכן, הייתי רץ למלא לוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה״ב בשולי הכביש בצד ימין הימניים יש קו לבן וקו ההפרדה משמאל הוא צהוב. בארץ הקו שהטסלה עוברת היה צהוב, כלומר ירידה רגילה לשוליי הכביש. חוץ מזה אם יש ברירה בין להתנגש ברכבאחר או לחצות קו הפרדה, הפעולה הנכונה היא לחצות קו הפרדה. עדיף לעשות עבירה מאשר להיות מעורב בתאונה.

הוא מדבר על מה שקרה בסוף הסרטון, ממש בשניות האחרונות.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על אחר כך....

תסתכל לקראת סוף הסרטון

זו לא עבירה. המשמעות של קו הפרדה רצוף בארה״ב שונה מאשר באירופה ובישראל. בארה״ב יש שלושה סוגים של קווי הפרדה (בלי קשר לצבע, שעליו דיברתי בהודעה הקודמת).

מקוקו - אפשר לחצות תוך כדי איתות (כמו בארץ)

רצוף - יש להמנע מחלצות

כפול - אסור לחצות (כמו קו רצוף בארץ)

לפני הרבה צמתים קוי הנתיבים הופכים לרצופים, כדי שנהגים ימנעו מהחלפת נתיב כמה מטרים לפני הרמזור. במקרה פה, הטסלה חצתה את הקו הלבן הבודד לפני שמתחיל האי המצוייר (שהוא שקול לקו כפול). יש באיזור שלי מחלפים עם כניסות ויציאות סמוכות שזה כמעט בלתי אפשרי לצאת מהיציאה ולהשתלב בתנועה בלי לעבור קו לבן רצוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...