Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

מהבוקר.

הפקת לקחים עצמית:

1. נכנסתי מהר מדי לצומת.

2. לא יודע אם שינוי הנתיב המכוון לשמאלי עבד לטובתי. הכוונה היתה להתרחק מהרכבים שעומדים מימין בנתיב הפניה (אחרי שאני יודע בוודאות שאין רכבים מאחורי או מצדדי בטווח סביר. במקרה הזה לא היו רכבים כלל)

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי YNV

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה כזה לא עדיף להגיש תלונה במשטרה? המשטרה יכולה לאתר את המשאית דרך מצלמות בצומת, ומאד קל לזהות

משאית שבסרטון (בשונה מרכב פרטי) כי יש מלא סממנים מזהים ואז להגיש תביעה נגדו.

הנהג משאית כמעט לא רצח אותו, רק במזל זה נגמר לא בתאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאית של אל"ה - תאגיד המחזור.

להגיד לך שאני סומך על מתנ"א שיעשו עם זה משהו משמעותי? לא.

אני מעדיף לנצל את הזמן שלי בשיפור יכולות נהיגה והפקת לקחים.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו התחמקות מרשימה ביותר, כל הכבוד.

מה הייתה מהירות כניסתך לצומת? מהסרטון נראה שבאזור ה80 קמ"ש...אמנם בדיעבד מהסרטון נראה שהמהירות גבוהה מדי אך אני מאמין שאחוז נכבד מחברי הפורום נוהג במהירות דומה בתנאים כאלה (אני ביניהם).

אם לא תגיש תלונה המשטרה לא תעשה כלום עם הסרטון.

לדעתי תפנה ישירות לחברת אל"ה ובנוסף תפרסם את הסרטון בעמודי פייסבוק גדולים, לפעמים המשטרה מתחילה לתפקד כשסרטון תופס תנופה ברשתות החברתיות.

עריכה אחרונה על ידי Michaelr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיונית תלונה למשטרה. נהג המשאית הזה צריך לשבת יחד עם סוחר הסמים שהרג את הילד בת"א.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הייתה מהירות כניסתך לצומת? מהסרטון נראה שבאזור ה80 קמ"ש...אמנם בדיעבד מהסרטון נראה שהמהירות גבוהה מדי אך אני מאמין שאחוז נכבד מחברי הפורום נוהג במהירות דומה בתנאים כאלה (אני ביניהם).

אני גם מעריך שמהירות הכניסה לצומת היתה סביב 80 קמ"ש.

בכוונה השארתי בסרטון גם את הקטע שקדם למפגש כי בסופו של דבר אנחנו מפרסמים את הסרטונים האלו בשביל להפיק לקחים.

תכלס, לא נשאר לי שום מקדם ביטחון בתמרון הזה. עם רכב קצת פחות מתנהג, הייתי ממשיך בתת היגוי ישר לתוך שלדת המשאית.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד ההרגלים הכי מוטמעים שלי הוא להעיף מבט לצדדים בכניסה לצומת. אני חושב שרק המבטים במראות הן הרגל יותר מוטמע אצלי, ועדיין, אני לא תמיד מצליח להסתכל בכל צומת. העייפות והשעות הקטנות של הלילה הופכות את הסיטואציה הזו למאוד מפחידה, כי זה ממחיש כמה זה יכול לקרות לכל נהג, גם לטובים ביותר. מזל גדול (וקח גם קרדיט על היכולת). שמח שנגמר בשלום.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

YNV זו הדרך המהירה ביותר להכפיל את הדופק.

סחטיין על התמרון, הייתי מגיש תלונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לפחות מפרסם את הסרטון בפייסבוק ומתייג את קומרודס ואת המשטרה.

היה מקרה בו נהג עשה פניית פרסה בקו הפרדה רצוף והמשטרה שללה לו את הרשיון ונתנה זימון למשפט.

היה אחרי זה גם בצינור ובחדשות.

לא לוותר על דברים כאלו, הבן אדם כמעט לא לקח לך את החיים, אם לא היית מספק לעצור אז לא היינו בשיחה הזאת היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילאתי את החובה האזרחית שלי - הגשתי תלונה.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...