Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות רכיבים יד שניה ובניית מערכת

nir schnaider
שימו לב! השרשור הזה בן 4129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

שמי ניר ואני כחייל בן 22 מהמרכז ויוצא לי הרבה לשוטט פה בפורום אם כי לא הגבתי בהרבה שירשורים.

לפני כחודש קניתי רנו קליאו שנת 2001 ורציתי להרכיב לו מערכת חדשה.

ברכב הקודם שלי (פיאט אוטו 93) היה לי סט יחסית בסיסי (טמפו 6.5 מגבר V12 וסאב של פיוניר 12' יחסית פשוט וזול וללא אטימה ברכב)

ממנו נהנתי אך הרכב עבר לבעלות אחרת ואיתו הסט, מהסט מאוד נהנתי אך רציתי לרכב החדש לעבור שדרוג.

התקציב שלי עומד על 4-4.5K ואני פתוח ליד שניה כדי להשיג רכיבים יותר טובים בתקציב זה.

רציתי לדעת מה דעתכם על רכישת ציוד יד שניה ומה הסיכוי "לפול" על רכיב לא טוב, אני יודע שלא מדובר על שחור או לבן אבל רציתי לפני שאני קונה משהו יד שניה לדעת מה הסיכונים היודעים לפני ברכישת ציוד משומש...

בקליאו חשבתי על מספר רכיבים:

סט קדמי מורל הייבריד 6.5 והד יוניט כלשהו של אלפיין (שיכלול כניסת USB ועדיפות גדולה לBT).

מעבר לזה קשה לי לבחור סאב ומגבר מעודף המוצרים והדגמים.

מכיוון שהרכבתי לבדי את המערכת הקודמת עם חבר אין צורך לקחת בחשבון עלות ההתקנה.

אשמח אם תעזרו לי בבחירת שאר הרכיבים ותנו את דעתכם על הסט ובבחירת הדגם של ההד-יוניט, ומה אתם אומרים בכללי על יד 2?

אגב אני שומע הכל בעיקר דבסטפ האוס ודאנס

תודה רבה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ציוד יד שניה.... איפה להתחיל?

בתור אחד שהתענג 4 שנים על סט אפ שלם שנקנה כולו מיד שניה אני יכול להגיד בפה מלא - אין שום בעיה לקנות ציוד אודיו לרכב מיד שניה!

כמו כן הכי מומלץ לגבי ציוד יד שניה זה בעיקר מגברים וסאבים, לגבי קומפוננטים וHU הייתי אומר שבאמת אולי עדיף ללכת על חדש, אלא אם כן יש קבלות ואחריות ויודעים שהציוד לא ישן מאוד...

קניה נעימה.

~ COMP-morel maximo 6.5 SUB-helix db 12 AMP-helix db four H.U-alpine bt177

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ההיבריד לא יתאים לך.

זהו סט שאפשר להוציא ממנו המון, אם נותנים לו תשתית בריאה( הגברה, איטום).

חוץ מזה, שאני לא נגד מורל ומשתמש בסט שלהם, אבל יצא לך לשמוע סטים מחברות אחרות?

זה שאהבת את הסאונד זה יופי, אבל יכול להיות שתאהב יותר משהו אחר.

אני גם שומע למוזיקה דומה לשלך, ולדעתי הוופר של הרץ הי אנרגי יהיה מוצלח הרבה יותר למוזיקה מהסוג הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הרבה דברים היו יד שניה. והיו חדשים.

ההבדלים היו. שבחדשים שילמתי לרוב כפול!~

אין בעיה לקנות משומש! ולדעתי למי שיש תקציב מוגבל. לחפש רק משומשים.

אפשר לבנות היום מערכות לפנים!! מערכות מטורפות ממשומשים.

ולגבי החרטה של אחריות!.

לרוב הסטים אין אחריות על שריפת רמקולים.

ולכן לשלם כפול על סט בשביל אחריות שווה לרוב חרטה. לדעתי לא שווה.

לקנות סט של 1500-2000 שקל ב1000 זה סבבה. במקרה הכי גרוע ונשרף לך רמקול. התיקון יעלה כ300-500 שקל.

ואתה עדיין רק באיזור של החדש. ולא יותר. במידה והחיר זול יותר אתה עדיין בחיסכון.

ומה הבעיה ברדיו דיסק משומש? גם מכשיר בן 5. יעבוד מצויין. ועם לא, המחיר שלו צריך לשקף את זה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הבמה הקדמית נקנתה יד שלישית, רדיודיסק יד שניה, מונו יד שניה ומצבר אחד מתוך שלושה גם יד שניה.

אני כבר שנה עם הסטאפ הזה ולא היה לי בעיה אחת, הכל תקין. שום דבר לא מזמזם, מגברים לא נכבים או מתחממים. אפילו דיסק לא קפץ.

חשוב לציין שיש לבדוק את הרמקולים לפני שאתה קונה אותם, כי אולי לעין הם יראו תקינים, אבל אי אפשר לדעת מה קורה בסליל עצמו.

אבל ללא ספק כי שאמרו פה אין שום בעיה לקנות רכיבים משומשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שבמקרים של תקציב לחוץ עדיף ללכת על יד2 , ככה אפשר להביא ציוד הרבה יותר טוב

לא התאכזבתי מציוד יד 2 שקניתי , ובוודאות שבסכומים ששילמתי הייתי מקבל ציוד הרבה פחות איכותי ממה שקניתי, מומלץ!

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה למשיבים,

דיי הרגעתם אותי לגבי החששות לקנות יד 2.

אני באמת צריך לפתוח את הראש ובאמת לשמוע סטים נוספים וכך האעשה, מישהו יודע מתי מפגש פורום הבאה ואיפה?

ואשמח אם תוכלי להמליץ לי על מגבר וסאב או מגבר ומונו וסאב בסביבות 3000 ש"ח (בהנחה שיד 2 יעלה 1700-2000)

ושוב תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הרבה דברים היו יד שניה. והיו חדשים.

ההבדלים היו. שבחדשים שילמתי לרוב כפול!~

אין בעיה לקנות משומש! ולדעתי למי שיש תקציב מוגבל. לחפש רק משומשים.

אפשר לבנות היום מערכות לפנים!! מערכות מטורפות ממשומשים.

ולגבי החרטה של אחריות!.

לרוב הסטים אין אחריות על שריפת רמקולים.

ולכן לשלם כפול על סט בשביל אחריות שווה לרוב חרטה. לדעתי לא שווה.

לקנות סט של 1500-2000 שקל ב1000 זה סבבה. במקרה הכי גרוע ונשרף לך רמקול. התיקון יעלה כ300-500 שקל.

ואתה עדיין רק באיזור של החדש. ולא יותר. במידה והחיר זול יותר אתה עדיין בחיסכון.

ומה הבעיה ברדיו דיסק משומש? גם מכשיר בן 5. יעבוד מצויין. ועם לא, המחיר שלו צריך לשקף את זה.

דבר ראשון אין צורך להגיד "חרטה של אחריות" כדאי שתתחיל להתבטא כמו שצריך, אחרת תגלה שאנשים אחרים יכולים גם כן להיות פחות נחמדים ממה שהם.

שנית כל כותבים "אם", כמו "אם" אני אלך או "אם" זה יקרה.

שלישית, כן רמקול באחריות נותן שקט נפשי כמו רדיו דיסק, לך תדע אולי הבן אדם עשה תאונה "עם" האוטו ועכשיו החליט למכור?

רכיבים יותר עדינים כמו רמקול ויחידת ראש כן עדיף שיהיו להם אחריות או לפחות היסטוריה ברורה ולא 5 שנים שאף אחד לא יודע מה קרה בהן...

רכיבים יותר עמידים ופחות עדינים שהם יותר קלים לתיקון כמו מגברים וסאבים אין שום בעיה לקנות מיד שניה, גם כאשר הם מאוד ישנים! מה שלא כל כך נכון לגבי יחידות ראש [רק "אם" הן איכותיות ובאות מבית טוב אז כן], מידבאסים שאולי עברו התעללות ועל אחת כמה וכמה - טוויטרים!

~ COMP-morel maximo 6.5 SUB-helix db 12 AMP-helix db four H.U-alpine bt177

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה למשיבים,

דיי הרגעתם אותי לגבי החששות לקנות יד 2.

מנסיון לא מועט כאן אין בדרך כלל חשש ,אבל לגביך ממליץ להתייעץ עם חברים ותיקים שמבינים ומכירים את הנפשות הפועלות כאן.

לא מזמן התרעתי בפני ההנהלה (שלמיטב ידיעתי לא פעלה כלל בנידון! :evil: ) על בחור שפרסם הד יוניט יקר של פיוניר תחת מסכת שקרים גסים, שגרמה ללא מעט אנשים שהתעניינו במכשיר בזבוז זמן ודלק בהגיעם אליו שלא לומר על כעס ומורת רוח.

לכן,מוטב להיות זהיר וסבלני ולהתייעץ.

בהצלחה,

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1+ לארזה.

צריך להיות חכם וכמובן לבדוק מה קונים מיד 2 פה בפורום וממי. כמובן לבקש לראות את מה קונים ואם אפשר לשמוע לפני שקונים.

כמעט כול המערכת אצלי נקנתה פה מיד 2 ואפשר להגיד שחסכתי המון כסף על חדש. הכול עובד כמו חדש כך שאין מה לדאוג לגבי קניה מיד 2. ושוב חשוב לבדוק לפני את המוצר.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי צריך ליישם את השיטת מכירה בפורומים בחו״ל.

כל מוצר שנמכר חוייב בתמונה של המוצר הנ״ל כולל שלט ליד של שם המשתמש ותאריך של התמונה.

ככה אפשר לדעת בבטחה שהמוצר/מכירה הינה לגיטימית ולא תמונה מהאינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכלו לתת לי אופציות למגבר וסאב שישלימו את ההיבריד?

או שלדעתכם האופציה של מונו היא הכרחית?

סביבות 2500-3000 לשניהם

נ.ב

למישהו פה יש ניסיון בהתקשנה בקליאו 2001?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר יכול לההרס!

רמקול / מגבר / אוטו / ורדיו דיסק.

ומנסיון של הכול משומש וחדש. ועבודה בתחום וחברים.

האחריות לרוב היא חרטה.!

ולמה. כי ברגע שהמכשיר עובד. ! הוא יעבוד. ורוב התקלות קורות או אחרי תקופה קצרה מעוד או אחרי הרבה שנים.

ובמקרה הראשון האחריות תקפה ! אבל המחיר כפול 2 או 3.

במקרה השני המכשיר משומש והמחיר הוא חצי. והעלות תיקון תהיה קטנה יחסית!

אני מכיר את האחריות של רמקול.

תברר אצל חנויות מה האחריות לרמקול שרוף. ותחזור אלינו.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב המערכת תהיה מורכבת?

הייבריד הולך להיות מוגבר אקטיבית?

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...