Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך פתרון לריצוף החצר בשביל הכלב

Liran_a
שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כלב בחצר מגודרת, והוא כרגע נמצא על אדמה קשה. הבעיה היא שכשהוא רץ שם, הוא יוצר ענן אבק שנכנס לחלונות של יחידת הדיור.

הפתרון האידיאלי הוא כמובן ליצוק בטון, אבל הבנתי שמדובר בעסק יקר, ואני מחפש פתרון זול.

הפתרון הכי זול שחשבתי עליו הוא לישר את הקרקע, ואז לפזר קצת מלט עם מוטות ברזל ולרצף עם בלוקים 4. (מדובר בשטח של בערך 3X10 מ"ר )

או לחילופין למצא משטח כלשהו שיהיה עמיד בפני הציפורניים של הכלב, אך גם לא יהיה יקר.

ד"א, יש לי הרבה בלטות, ככה שאם אני ימצא משטח מתאים, אפשר להדביק.

למישהו יש רעיון יצירתי ?

המטרה היא פשוט ליצור איכשהו משטח שיהיה עמיד מפני חפירות של הכלב, וימנע הכנסת אבק לדירה למטה.

(וכמובן יחזיק מעמד בגשמים של החורף)

resized_2012-10-13 14.04.12.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לקבל הצעת מחיר? משום מה זכור לי שגרנוליט הוא דווקא פתרון זול יחסית, אבל עליך לקבל הצעה פרטנית לאתר שלך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יש אפשרות ליישר את הקרקע ולשים דשא סינטטי?

HU: Pioneer DEH-80PRS Woofers: SEAS Lotus Reference Tweeters: SEAS Lotus PerformanceSUB: Hifonics12" Wiring:KnuKonceptz,Omega-Audio,Sound quest AMPS:Lightning Audio,Phonix Gold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HU: Pioneer DEH-80PRS Woofers: SEAS Lotus Reference Tweeters: SEAS Lotus PerformanceSUB: Hifonics12" Wiring:KnuKonceptz,Omega-Audio,Sound quest AMPS:Lightning Audio,Phonix Gold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבלטות שיש לך הו יחסית גדולות (40X40) פשוט ישר את הקרקע ותניח אותן עליה בלי בטון ובלי כלום.

זה לא הכי יפה אבל עובד.

אם אין בלטות מתאימות חפש בלטות ישנות שהיו נפוצות לריצוף מדרכות לפני האקרשטיין.

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי צריל לתכנן משטח שיהיה עם מרחק מהשיחים והאדמה לידם תשאר חשופה, אבל לא רחב בשביל מעבר כלב.

לפי שיקולכם להשאיר שטח ליד קיר הבית, אולי פעם תרצו פרחים או משהו אחר. מצד שני יש נמלים וחרקים. דילמה...

גם הכלב יבחר, די מהר, את הדרך הסלולה, למעט רחרוח ועשיית צרכים. צשחבו שזהו דישון טבעי והכל בסדר.

(פעם היה לי כלב שגר תחת עץ פירות, והתנובה היתה פנטסטית...).

אם יש הרבה בלטות כמו אלו שהכלב עומד עליהן - אתה יכול לגרוף את האבנים הקטנות, לפזר זיפזיף לישור ולהניח בלטות.

הרבה עבודה, וקשה, כדאי להתעמל קצת על שרירי הגב והבטן לפני שתתחיל, כי רוב העבודה תהיה על הבירכיים.

עיסוק עם בטון וברזלים הוא קשה ומלכלך, הרבה יותר ממה שנדמה, וצריך קורות תמיכה בשוליים עד היבוש וכו'.

פתרון אחר הוא מעבר על קורות עץ, דק (בסגול) או קורות רגילות מבניין, שיונחו על קורה תומכת מלמטה כדי להגביה וליצור חיבור למשטח צמוד.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...