Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז.....סלופארק או פנגו ?

E.L
שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי מעוניין לשמוע ממכם, עם איזה שרות אתם עובדים,האם אתם מרוצים או לא.

מבט חטוף בפייסבוק של "סלופארק" מגלה לא מעט תלונות,ואחרי שנפתח נושא על משתמש שחוייב למרות שהפעיל "פנגו",

אני ממש ממש מתלבט באיזה שרות לבחור.... :roll:

הבנתי שגם על הפעלה וגם על ניתוק השרות מחייבים כל פעם בחצי שקל....זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשארתי נאמן לאיזיפארק. נוח להפעלה, אין קושי להוכיח תשלום תמורת חניה.

יש לי עדיין דור 2, דור 3 מאפשר גם טעינת קרדיט ביתית.

החסרון העיקרי - מנגנון prepaid, כלומר משלמים מראש תמורת החניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה רכבים על מנוי אחד בפנגו. מפעיל דרך המענה הקולי האוטומטי.

ניסיתי לעבוד עם האפליקציה לפני המון זמן, והיא לא עבדה טוב (הפעלתי, וכשבאתי לכבות ראיתי מספר רכב אחר [שלי] וזה בכלל לא הופעל). אחרי שניסיתי פעם פעמיים נוספת, ויתרתי על ה״תענוג״ של האפליקציה.

מאז אני לא לוקח סיכונים ומקדיש חצי דקה למענה הקולי, בוחר את הרכב ומפעיל חניה. הכיבוי זה עניין של שניות בודדות (ברגע שענה המענה הקולי, לחיצה על 1 והחניה מסתיימת).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עם סלופארק ועברתי לפנגו.

הסיבה - לפנגו הסכם עם הרבה יותר רשויות/עיריות.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גמני פנגו.

קל ונוח לשימוש, החיוב לפי זמן חניה מדוייק.

ספריאל - אתה יכול להשתמש בפנגו בכל סלולרי, אחרי רישום כמובן:מחייגים 4500*בעת ההתחלה ואומרים שם עיר, וחיוג נוסף לסיום. כדאי שיהיה לביקור בעיר כזו או אחרת. ניתן לרשום רכב אחד על כמה מספרי סלולרי (דוגמה לילדים).

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוכב - אני ידוע בדיוק מה זה פנגו. פשוט - נתקלתי ביותר מדי הודעות על בעייתיות במערכת וצורך בהדתיינויות עם העיריות. האיזיפארק פשוט מאוד לשימוש.

מעבר לכך - יש לי בבית אשה טכנופובית שמתנגדת לכל דבר שמסובך יותר מלחיצה על כפתור בודד, וסובלת מאי סבילות ל-IVR's (האמת היא שגם אני שונא אותם). כיון שהיא המשתמשת העיקרית בחניה בכחול-לבן אנימעדיף להשאר עם הפתרון הנוח לה.

ד"א - הבן שלי יצר חשבון פנגו לעצמו, אבל מעולם לא השתמש בו, ואפילו לא קיבל את המדבקה הכחולה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...