Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה סמארטפון לקנות?

Step
שימו לב! השרשור הזה בן 4095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שהנושא כבר נטחן עד דק בפורום, אבל בכל זאת לא הצלחתי להבין איזה סמארטפון יתאים לי הכי טוב.

יש לי כרגע galaxy y, שהוא אחלה מכשיר.

הבעיה היא שכמעט ואין לו אפשרות לצפיה ישירה (ג'אוה) והוא לא סוחב משחקים.

כמו כן יש לו מעט מאוד זכרון פנימי כך שאפילו שהרוב המוחלט של האפליקציות מותקן על הכרטיס זכרון, עדיין המקום הפנוי עומד על 10-25 מגה. זה מקשה מאוד על העבודה איתו, קבלת סמסים, והתקנת אפליקציות.

וכמובן, איך לא- הסוללה.

התקציב- עד 2000, כמובן שכמה שיותר זול יותר טוב.

אין לי בעיה לקנות יד שניה.

מה שמאוד אהבתי בגאלאקסי שלי זה שהוא עמיד בצורה יוצאת דופן- מגן סיליקון/פלסטיק זול ביותר מאיביי והמכשיר עבר איתי הכשרה של לוחם במשך יותר מחצי שנה. נפילות, טבילות, חול. האם כל הsgs2 ודומיהם גם חזקים?

יש עצות והצעות?

תודה רבה ושבוע טוב מהר קרן! :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממליצה לך על הסוני XPERIA GO. הרבה זיכרון פנימי, סוללה טובה מאוד, מסך שמגיב נהדר, עם גורילה גלאס (וגם גוף דוחה שריטות), בגודל שנכנס לכיס, והכי חשוב: עומד בתקן המחמיר ביותר לעמידות במים וחול (יכול לשהות במים עד עומק של מטר במשך 30 דקות ואפילו לצלם תוך כדי).

עולה בארץ קצת פחות מ1600 ש"ח.

בסרטון הזה אפשר לראות מה צמד גרמנים ניסו לעשות איתו:

http://www.youtube.com/watch?v=y3v5lN4U0bM דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דגמי ה NEXUS למיניהם. מכשירים אחרים מבוססי אנדרואיד לא מקבלים עדכוני תוכנה תכופים כמו מכשירי ה NEXUS, במכשירי NEXUS ברגע שיש עדכון תוכנה מגוגל זה מגיע למכשיר, במכשירים של יצרנים אחרים, כמו למשל סאמסונג, אפשר לחכות כמה חודשים טובים עד שמקבלים עדכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוספת קטנה לתקציב אתה יכול לקנות SGS2 או Nexus Galaxy. יש גם את ה-One S (בתוספת לתוספת).

מבניהם הייתי בוחר ב-Nexus. אם המסך גדול מידי לך, אז ה-One S ואם הוא יקר לך מידי אז את ה-SGS2.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הבנתי שהנקסוס הנוכחי (שעולה 2000) לא כזה עמיד. ה-S2 דווקא עמיד בהחלט (ועולה בערך אותו הדבר).

ב. עדכנתי את ה-S2 שלי ל-JB ועם ה-goomanager החדש הוא הוריד לי עדכון אוטומטית. כך שזה אפשרי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליצה לך על הסוני XPERIA GO. הרבה זיכרון פנימי, סוללה טובה מאוד, מסך שמגיב נהדר, עם גורילה גלאס (וגם גוף דוחה שריטות), בגודל שנכנס לכיס, והכי חשוב: עומד בתקן המחמיר ביותר לעמידות במים וחול (יכול לשהות במים עד עומק של מטר במשך 30 דקות ואפילו לצלם תוך כדי).

עולה בארץ קצת פחות מ1600 ש"ח.

בסרטון הזה אפשר לראות מה צמד גרמנים ניסו לעשות איתו:

y3v5lN4U0bM דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שני דבילים. למה שמישהו יכניס אותו לתוך סנדוויץ?!

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sgs2

נכנס בול בתקציב

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב של SGS2 אין עדיין עדכון JELLYBEAN רשמי, הגרסאות שיש כרגע של JELLYBEAN לא כוללות את ה HARDWARECOMPOSER שהוא בעצם כל פרוייקט ה PROJECT BUTTER של גוגל שאחראי בעצם להעלות את ה FRAMES PER SECOND ל 60.

אני גם עם SGS2 ואני תלוי בסמסונג שאו שישחררו את קוד המקור או שיוציאו גרסה ל JELLYBEAN, אם היה לי NEXUS לא הייתה לי את הבעיה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמסונג אמורים לשחרר עדכון רשמי בנובמבר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמיד או לא, נראה לי מגוכח לקנות SGS2 עם מסך WVGA כשבאותו מחיר אפשר לקנות מכשיר עם מסך HD וגדול יותר. שלא לדבר על זה שזה מכשיר של גוגל ומגיע בלי ה-TouchUI המזעזע הזה ותמיד מקבל (ויקבל) עידכונים ראשון.

ומה שהופך את זה לעוד יותר משעשע זה שהם כמעט אותו גודל פיזי אבל לנקסוס מסך גדול יותר ב-0.35 אינטש.

http://www.youtube.com/watch?v=DlbYafY2BR8 דרך יוטיוב

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני דבילים. למה שמישהו יכניס אותו לתוך סנדוויץ?!

זה היה אירוני, מכיוון שהמכשיר הזה אמור לקבל את גרסת ה Ice Cream Sandwich של אנדרואיד, הם הכניסו אותו לתוך אייס-קרים סנדוויץ'... זה ללא ספק לא נכלל במבחני העמידות הרשמיים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-GO יש רזולוציה מחפירה זה יהיה סיוט לגלוש איתו. בנוסף, אני חושב שוייז לא תומך ברזולוציה הזאת. בכלל כל רזולוציה שהיא לא נפוצה עלולה להיתקל באפליקציות שלא תומכות בה.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רחוק מאוד מרזולוציה מחפירה, ו-ווייז עובד איתו מעולה, כמו גם כל אפליקציה אחרת שהתקנתי עליו (והתקנתי הרבה). יש לו מנוע של BRAVIA מאחוריו, רצים עליו משחקים שאתה לא מאמין.

(יש לי כזה מזה כחודש וחצי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...