Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חסכוני לחייל בתקציב לא ידוע

bari850
שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, יש לי כבר רישיון כבר שנה וקצת וההורים כבר לא נותנים את האוטו. אני חייל, אז אני בא הביתה רק בסופשים. המשכורת שלי היא 400 שקל ואני מעוניין לחסוך קצת ולקנות רכב, חיסכוני, רצוי ידני וכמה שיותר חיסכוני. על מה אתם ממליצים, שגם זול בביטוח. האוטו ישמש אותי רק בישוב ואולי פעם באיזה חודש נסיעה לאיזור ת"א, וגם זה לא בטוח.

הרכב שלי: שברולט ספארק 1.0 14'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה אינה רק רכישת רכב, אלא האחזקה השוטפת שלו. אם אין לך חיסכון, לא תוכל להחזיק רכב ממשכורת של חייל.

אם ההורים לא נותנים לך את הרכב בגלל עלות הדלק הנוספת, אתה יכול להציע להם להשתתף בעלות.

יש ביטוח מיוחד לסופי שבוע המיועד לחיילים כך שההורים לא צריכים להוסיף את העלות המלאה של ביטוח קבוע עבור נהג חדש.

אם הם אינם נותנים לך את הרכב מסיבות שאינן כלכליות, זה כבר סיפור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם-פעמיים בחודש לת"א יצא לך יותר זול להתארגן עם עוד חבר או שניים ולקחת מונית. גם יחסוך לך את הכאב ראש שבלמצוא חניה וגם תוכל לשתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-400 ש"ח לחודש אי אפשר להחזיק רכב, גם לא לסופי שבוע בלבד.

חישוב זריז -

ביטוחים: 3,000 ש"ח לשנה.

רכישת רכב: 5,000 ש"ח לגרוטאה במצב נוסע.

טסט ותיקונים קלים לאחר הרכישה: 2,000 ש"ח.

סה"כ: 10,000 ש"ח. נחלק את זה ב-400 ש"ח לחודש (וזה בהנחה ואתה חוסך כל שקל לטובת הרכישה, דבר שאינו הגיוני בעליל אבל נניח) ונקבל 25 חודשים. כלומר אם תחסוך במשך שנתיים את כל המשכורות הצבאיות שלך, לא תקנה אפילו פחית קולה אחת בשקלית, תוכל לרכוש לקראת סוף השירות שלך גרוטאה ישנה ולנסוע איתה מהדואר הביתה. אז לא יישאר לך כסף לדלק, אבל לפחות תהיה לך מכונית.

בקיצור, חכה עד שתהיה לך עבודה נורמלית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגילך נהגתי רק על כאלו:

2510200570803.jpg

מה נהיה כל חייל רוצה אוטו? אם אתה חייל של שבוע שבוע זה אפשרי, אבל ככה?! תשתמש ברכב של ההורים!

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש רכב או תחביב?

אם אתה רוצה רכב שמושבת רוב הזמן ואתה עושה עליו סטאז' במכונאות, אז כבר תלך על רכב אספנות ותשקיע בו שתוכל או שהתקציב יהיה פנוי.

אבל תחושתי שאם אתה יוצא רק סופ"ש לא בא לך לבלות את רוב הזמן מתחת לרכב עם שמן מטפטף לך על הפרצוף ואז בערב לנסות להניע, לא להצליח ולתפוס מונית או טרמפ לת"א.

הפתרון שלי - תקנה מה שאתה יכול בתקציב שלך שגם ישאיר לך קצת כסף לאחזקה לאחר מכן - לדוגמא קליאו דור ראשון.

ואז כדרך אגב תשאיר על המחשב של ההורים שלך את הדפדפן פתוח על

. שהם יביטו בוידאו במבט מזועזע, תעיר כדרך אגב "איזה קטע - לא ידעתי שהרכב הזה בכלל הגיע עם כרית אוויר - כי אצלי אין".

חמש דקות אחרי זה ההורים שלך יגיעו למסקנה שעדיף שתצבור ניסיון על הרכב שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...