Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך בוחרים לדרמן? התשובות בפנים.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין לא הזמנתי, בשביל זה אני מתייעץ :)

קייזר, או שאשתך קוסמטיקאית או שאתה מטרוסקסואל :-D

ya, איזה squirt יש ברשותך? אני האמת מאד רוצה את הMicra מהסיבה הפשוטה שהכלי העיקרי שלו הוא המספריים, ואני אהנה הרבה יותר ממספריים בתור כלי עיקרי מאשר איזה כלי שצריך לנסות להוציא עם הציפורניים. ממבט ראשון נראה שה squirt s4 עונה על דרישותיי מאד (!), כולל זה שיהיה אפשר להוציא כלים מבלי לפתוח את הלדרמן עצמו, אבל משום מה פשוט לא מוכרים חדש כזה ב ebay אלא רק משומשים במצב גרוע מאד. לכן כרגע ההתלבטות היא בין הMicra לבין ה Style cs.

וזה כמובן עוד בלי שאמרתם לי את דעתכם על ה Wingman!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ועכשיו לנושא השרשור. מה דעתכם על הMicra וה Wingman? :)

האמת קצת התבעסתי שאת הכלים של המיקרה או אפשר לפתוח כשהכלי עצמו סגור, כלומר צריך לפתוח אותו לחשוף את המספריים ורק אז אפשר לשלוף את הלהב ואת שאר הכלים ששם. עוד לא קניתי אז תעזרו לי בהתלבטות הקצרה: האם להחליף את הMicra ב Style cs? על פניו מדובר באותו כלי למרות שהStyle cs מעוצב יותר טוב ואת הכלים שלו אפשר לפתוח גם כשהכלי עצמו סגור.

זה לא בדיוק אותו הכלי, חסרות לסטייל כמה פונקציות...

זה אכן לא נוח במיוחד, אבל תחשוב על מה יותר יעיל עבורך, ותדירות השימוש הצפוייה לכלי- אם זה הכלי ל"גיבוי", זה לא אמור להטריד אותך יותר מדיי. אם זה הכלי הראשי, זה בהחלט יכול לעצבן, ועדיף אולי את הסטייל.

אני לא מתפשר על כמות הכלים, אבל זה רק אני, והשריטה האישית שלי. אם היה לך מושג עם מה הלכתי עליי בתיק גב שלי, כשהייתי צעיר יותר, היית מבין למה אני מתכוון :wink:

ווינגמן.

בכנות? מרגיש לי קצת סיני ביד. אמור להיות אחלה כלי, לא יקר, יעיל (בגסות, בערך) כמו ה-WAVE. אם אני הייתי צריך לבחור, הייתי הולך דווקא על הסיידקיק (שגם הוא, אגב, מרגיש קצת סיני משום מה). שם יש גם משור עץ וגם סכין חלקה לגמרי, שבה נעשה רוב השימוש, בנוסף על אחת משוננת (ולא משולבת כמו בווינגמן). יותר קרוב ליעילות של הוויב המיתולוגי.

אבל שוב, זה רק אני והשריטה שלי.

הווינגמן, בכל מקרה ומצב הוא המון כלי במעט כסף, וזו בחירה לא רעה בכלל.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי,

המיקרה הוא די טוב כמספריים, זה כן, אבל כל עוד הן חדות. כמו כן המספריים באורך של 2.5 ס"מ בלבד (מהקצה ועד הציר שלהם).

לגבי הsquirt, יש לי 2 (או ליתר דיוק, אחד אצלי ואחד קניתי לידידה שלי) דגמים: ES4 ו- PS4.

לגבי Style cs, נראה טוב בתמונות ובמציאות, אין נסיון מעשי. יש לו רק 6 כלים לעומת 10 במיקרה, הוא ארוך בס"מ שלם (גם בגלל המחזיק מפתחות שלו) ונראה יותר טוב מבחינת עמידות (בתמונות ולמראית העין). המיקרה לא עושה רושם של כלי עמיד במיוחד (במיוחד בהשוואה לsquirt).

לגבי Wingman- מעולם לא ראיתי והתנסיתי בו, כך שאין לי דעה.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי

אני מתלבט בין שני כלים האחד הוא הלדרמן juice s2 והשני הוא הגרבר suspenssin

מצאתי את הלדרמן באיביי בבערך 210 ש"ח כולל משלוח. הגרבר זול שם בכ50 ש"ח.

ידוע שבגרבר כלים רבים יותר(שלא בטוח שאצטרך, אני דיי מתחיל בעניין ולא מחפש כלי "רציני" כלכך).

במובן של תמורה למחיר,

עדיף ללכת על הגרבר שיותר זול ובעל יותר כלים או על הלדרמן?

האם הלדרמן יותר איכותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתאים כל כך לייעץ לך... אין לי שום ניסיון עם הכלים של גרבר.

אני מכיר אנשים שמעדיפים גרבר על פני לדרמן, אני מכיר אנשים שמעדיפים את המולטי-טול השוויצרי על פני גרבר ולדרמן, אבל אין לי ניסיון מעשי עם אף אחד מהם (למעט הלדרמן...).

אחרי שזה נאמר.

מבחינת תמורה למחיר, ממליץ לך לבדוק מה כוללת האחריות של גרבר על המוצרים שלהם. ללדרמן יש אחריות בינ"ל של 25 שנה על כל כלי, שגם היבואן בארץ מטפל בכלים עם בעיות. לגבי גרבר אין לי מידע.

אם גרבר נותנים אחריות דומה, לך על הגרבר. אף פעם לא מזיק שיהיו יותר כלים, ותמיד זה עדיף על אחד פחות מדיי- האחד שבדיוק היה עוזר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לך על הלדרמן.

יצא לי למכור גרברים מהדגם הזה (בשנת 2007), ולפלאייר היה נטיה להישבר בלחץ. (יכול להיות שמאז טופלה הבעיה. אז קח את דבריי בעירבון מוגבל).

אני פחות מכיר את ה-Juice S2, אבל בכל מקרה הייתי הולך עליו (מעודן יותר מהגרבר, וכמובן שירות הלקוחות).

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי חברים

אחרי שבועיים הלהב שבwingman שלי נשברה. אמנם היא עדיין שימושית אבל השפיץ שלה נשבר והוא עכשיו קהה וזה מכוער ומעצבן. יש מאיפשהו להזמין להב חדשה או לתקן אותה? לא נראה שלהוציא אותה תהיה בעיה (יש ברגים שאפשר להוציא בקלות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לריקושט "שלום נשבר לי הלדרמן" -> הגש אותו לנציג וחזור בעוד שבועיים :D

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב- תודה רבה לברווז ולya_pl שעזרו לי רבות ובסוף עזרו לי להחליט על המיקרה והווינגמן. הווינגמן שימושי להפליא ומתאים לי (אבל בעיקר לאבא) כמו כפפה ליד. בחרתי גם בmicra שהתברר בסוף שמדובר בכלי פשוט שימושי ומגניב לגמרי! כל החברים נגנבו מהרעיון ועכשיו קונים גם :lol:

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף.

אגב, מסירת הכלי לתיקון דרך ריקושט עולה 20 ש"ח. אלא אם כן קנית אצלם את הכלי (בהצגת חשבונית) שאז השירות בחינם.

מסירת הכלי לתיקון בג'נטלמן (ובעוד מרבית חנויות המטיילים האחרות שמוכרות לדרמנים) היא בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף.

אגב, מסירת הכלי לתיקון דרך ריקושט עולה 20 ש"ח. אלא אם כן קנית אצלם את הכלי (בהצגת חשבונית) שאז השירות בחינם.

מסירת הכלי לתיקון בג'נטלמן (ובעוד מרבית חנויות המטיילים האחרות שמוכרות לדרמנים) היא בחינם.

שמחתי לעזור.

וראה את התשובה שציטטתי- מדוייקת במאה אחוז.

רק מה, שים לב לזמן הארוך של התיקון- ממוצע כחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמן התיקון תלוי גם במקום ואיזור המסירה.

אני למשל מוסר ב"ג'נטלמן" שבקניון הזהב. מנסיון מהחודש האחרון (מסרתי 2 כלים לתיקון)- מסרתי את שניהם ביום חמישי שלפני פסח, אחד חזר בשבוע שאחרי פסח והשני בשבוע שעבר (אחרי 3 שבועות). בג'נטלמן אמרו שבכל חמישי הסוכנים עוברים שם בקניון הזהב ואוספים/ מחזירים סחורה.

מנגד, יש חנות לחומרי בניין באזור גדרה שרק פעם בשבועיים- חודש עובר שם סוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאני לקוח טוב אני מתקן על המקום מחכה 1/4 שעה ויוצא עם לדרמן מחודש.

אבל להגיע אליהם לוקח לי שבוע ולפעמים יותר אז זה מתאזן, בגלל זה יש לי לדרמן רזרבי עד התיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום עכשיו יש לי גישה לפורם. :wave2:

לפני כחודש הזמנתי מאייבי לדרמן WAVE עם סט ביטים, יצא לי הכל 366 ש"ח.

מרוצה ממנו נראה חזק ועמיד.

20130506_140901.jpg

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...