Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים בהמות, גם לספארי הבאתם את תרבות הנהיגה הערסית? [פוסט של יאוש]

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 4399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסרטים ותוכניות הטלויזיה הם מראה של החברה.

שוב، אם אנשים ממגזרים מסוימים היו צריכים לשקר לרמות ולתחמן את המערכת כדי לשרוד אי שם בשנות החמישים מאחר והם לא היו עם הצבע הנכון או השורשים הנכונים، או הפנקס הנכון، מה אתה מצפה שהילדים שלהם ילמדו؟

מיקו، צרלי ושאר גיבורי התרבות האלו לא הומצאו במוח הקודח של מישהו כדי לגרום לחינוך ילדים. זה מה שהיה כאן אז.

אם הדור הקודם קיבל שיעור חי באיך להיות ערס ולהצליח، הדור הזה מקבל את זה בשידור חוזר עם תרגום בבית.

אתה יכול לראות את זה אפילו בבתי המשפט כשכל עברייני הצעצוע ועוכרי הדין שלהם זועקים קיפוח כתגובה להאשמה ברצח/אונס/גניבה כו מה שתבחר ובמקרים מסויימים גם מצליחים לשכנע את השופטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסרטים ותוכניות הטלויזיה הם מראה של החברה.

שוב، אם אנשים ממגזרים מסוימים היו צריכים לשקר לרמות ולתחמן את המערכת כדי לשרוד אי שם בשנות החמישים מאחר והם לא היו עם הצבע הנכון או השורשים הנכונים، או הפנקס הנכון، מה אתה מצפה שהילדים שלהם ילמדו؟

מיקו، צרלי ושאר גיבורי התרבות האלו לא הומצאו במוח הקודח של מישהו כדי לגרום לחינוך ילדים. זה מה שהיה כאן אז.

אם הדור הקודם קיבל שיעור חי באיך להיות ערס ולהצליח، הדור הזה מקבל את זה בשידור חוזר עם תרגום בבית.

אתה יכול לראות את זה אפילו בבתי המשפט כשכל עברייני הצעצוע ועוכרי הדין שלהם זועקים קיפוח כתגובה להאשמה ברצח/אונס/גניבה כו מה שתבחר ובמקרים מסויימים גם מצליחים לשכנע את השופטים.

מסכים איתך חלקית, לצערנו מה שתיארת כאן זו עוד דרך שעובדת אבל היא לא היחידה. ההורים שלי לא עלו ממדינות אירופה ואני לא "בצבע הנכון" כדברך, גם אם היה קיפוח אף פעם לא פתרנו אותו כמו ברברים. להפך זה עודד אותי ואת אחיותי ללמוד ולהתקדם בחיים לא לצרוח ולכבכות "אכלו לי שתו לי מגיע לי" הם כבר יבינו שהם טועים. כולנו בעלי דרך ארץ רק בגלל החינוך של ההורים לא אף אחד אחר.

אגב, קפוץ לכל משרד ממשלתי היום, מנסיוני האישי הפקידים הרקובים והעצלנים נמצאים בכל שם משפחה ומכל דת ומגזר.

ששנות החמישים היו לפני 60 שנה, מאז השתנו כמה דברים, בטח עבור מי שנולד בשנות ה-80 לא מכיר אפילו את הפנתרים ולא יודע מה זה קיפוח. הם צריכים לחנך את הילדים אבל אין להם ז** לעשות את זה, אז בובליל וחברותיה יגדלו אותם.

להביא ולגדל ילדים צריך רישיון כמו נשק ונהיגה!

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה ואני ועוד כמה יחידי סגולה (כולל את הפורום הזה לשמחתנו) אכן קיבלו מסר מההורים שצריך להיות בני אדם למרות הקשיים.

אבל אחרים כנראה שלא..

לא יודע אם זה הוקלד בכוונה או בטעות, אבל "עוכרי דין" - אהבתי!

בכוונה:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להביא ולגדל ילדים צריך רישיון כמו נשק ונהיגה!

סוף סוף מישהו חוץ ממני חושב את הדבר הנכון

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים חלקית עם מה שכתבת. בסופו של דבר, מדינת ישראל היא קטנה. מאוד. אני *חושב* שהיא אפילו יותר קטנה מניו יורק. אם תיישם פה את מה שהוא עשה, אז לאן לעבריינים יהיה לאן לברוח? בסופו של דבר הם ישברו או יעברו למצרים / ירדן / לבנון (ואני בספק עם זה יקרה).

בדיוק...

בנוגע לחינוך. נכון, חינוך מגיע (אמור להגיע- אבל אמור זה שם של דג) מהבית ומהמורים בבית הספר כמשהו מכוון.

הבעייה שלי היא עם כל החינוך ה"לא מכוון". אל תסתכלו עליי ככה, אני יודע מה אני אומר. אה, רוצים דוגמאות! 'סדר, קבלו:

יום טיפוסי בבית משפחת ערסאוואת- אמא ערס, אבא ערס וילד עומו בגיל חטיבה (לא גדול מדיי, לא קטן מדיי, בדיוק כמו זהבה בן ושלושת הדאבות- מתאים בול בגיל שעוד אפשר לחנך).

ילד עומו חוזר הבייתה מהבי"ס, ורואה את אמא 'שלו צועקת ומקללת את הטלוויזייה, כמו בכל יום, כל פעם שמראים את ירון לונדון או משהו. ילד עומו רואה, ילד עומו לומד.

ערב. אבא ערס חוזר הבייתה, אחרי יום ארור במיוחד. אמא ערס עדיין מול הטלויזיה צועקת על יהורם גאון. אבא ערס צועק ומעליב את אישתו (פוסטמה וכאלה, בקטנה, לא משהו רציני). ילד עומו שומע, ילד עומו לומד.

למחרת בבית הספר, ההורים של ילד עומו נקראים למנהלת, כי הוא צעק על מישהי וקרא לה פוסטמה ועוד כמה כאלה, בקטנה, לא משהו רציני. אבא ערס מסיע את הפעוט (כיתה ג', מה אתם רוצים? נכון, אמרתי גיל חטיבה. ילד של ערסים, בכל זאת) ואת אמא'שלו הבייתה. האבא עצבני- נוהג כמו, ובכן, כמו נהג מצוי... לצערנו. ילד עומו רואה, ילד עומו רוצה להוציא רישיון כי לנהוג מהר ובפראות זה כיף וזה מה שהמבוגרים עושים! כשהם חוזרים הבייתה, אבא ואמא ערס צועקים על הילד, שלא יעיז לצעוק ולקלל כי זה לא 'פסדר, זה מעליב, זה פוגע, זה רק לאשכנזים מותר, אנא עארף, לא יודע. בצעקות.

חינוך ע"י מודל לחיקוי. גם כשאתה לא מנסה להקנות לילד שלך חינוך, בזמך הפנוי, כשאתה סתם בערב בבית, הוא עדיין רואה ולומד מה אתה עושה ומגיב אח"כ באותה צורה בחיים שלו. צריך לשים לב לדברים האלה.

**הקטע הנ"ל נכתב בצורה הומוריסטית בלבד ולא נועד לפגוע באיש. אם מישהו פה מזדהה עם הסיפור, זו פאדיחה מדרגה ראשונה :lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, עכשיו צריך את פרנקוס בהנחה שיש צורך במחקר אנתרופולוגי מקיף כדי להבין מאיפה אבא ערס ואמא שחורדינה למדו את מה שהעבירו לעומו עם העגיל.

(בהנחה שפרנקוס לא שורף איזה יער בארגנטינה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...