Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים בהמות, גם לספארי הבאתם את תרבות הנהיגה הערסית? [פוסט של יאוש]

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 4399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מודה לך על הפוסט הזה

רציתי לקחת את הילדה מחר לספארי,ועכשיו זה בטל ומבוטל

אל תוותר על ביקור בספארי, תבחר לך מועד אחר.

בימי שבת הספארי בדרך כלל מלא, אבל בפחות "זבל אנושי"

מכיוון שהבהות אדם מתחילים לצאת אל חופי הים בשל מזג האויר הנאה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תמונות, קומפוזיציה יפה.

+1. יצאו לך תמונות יפות, מאוד!

אגב, הרבה זמן לא צחקתי כמו שגרמת לי לצחוק מההודעת פתיחה שלך. ע-נ-ק! אתה מתאר את מה שקורה אחד לאחד וממחיש את זה בצורה כלכך טובה ומדויקת. רק חבל באמת שזה מה שיש (למרות שהייתי בספארי ולא קרה לי מה שקרה לך כרגע. בטח נפלת על "חמולה").

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש ילדים, אני ממליץ בחום על מנוי. זה אחד הדברים הכי משתלמים שיש, ואז נהנים מהספארי

באמת. אני לפעמים לוקח את הילדות בשבת בבוקר רק לסיבוב ברכב, ושיש לך מנוי, אז הכי כיף זה

בימים גשומים, שאז רואים מראות שנדיר לראות בביקור בודד בספארי.

הילדות מתפעלות בכל ביקור מחדש, וכל פעם אפשר להתרכז באזור מסויים, כי לא חייבים לרוץ ולהספיק

את הכל, כי שילמנו כרטיס, ואוטוטו נגמר הביקור.

בנוסף, בחופשים יש הופעות שונות לילדים, שזה בונוס נחמד. אני אישית רק בחופש הגדול לוקח אותן

להופעות, כי בחגים התופעות שתוארו בתחילת השרשור הן שגרה יומיומית בספארי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הפעם החלטתי לא לצאת מהבית לפני 12 בצהריים. הכבישים ריקים, כל הממהרים ומאותגרי השעון כבר הגיעו לאן שצריך ונוכל לנסוע לאן שנרצה בשלווה.

האמת? זה בדיוק היה כך. כל הכבישים פתוחים.

עד שהגענו לספארי.

זו טעות כפולה. ראשית, למקומות האלה הולכים בשבת. פחות דתיים (אין לי משהו נגדם, אבל זה פשוט פחות קהל, מתמטיקה פשוטה). שנית, מוקדם בבוקר. אנו הגענו בשבת ב- 09:30, ועל אף נוכחות של ערסים בשלב המאוחר של היום (שים לב), רוב השהייה עברה בשלום. אגב, תהיתי על חבורות הערסים (הערבים והיהודים) הצעירים שהגיעו לספארי ל"בילוי" בשבת בצהריים - אבל מי אני שאשפוט. מילא כמשפחה, אבל מה יש לחברות צעירים לעשות שם? ניחא.

אבל אז, נכנסו לממלכת החיות. וכנראה שהערס הישראלי המצוי, זה עם הטוקסון השחור, השחורדינית הדבה לידו והערסונים הקטנים מאחור, משיל את עורו המתורבת וחוזר לטבע.

אני חייב לתקן - לא כולן דאבות. (נדמה לי שזה עם א' ;-) )

חברים, גם הספארי הפך לאיילון בשעות העומס. גם המקום הזה נכבש. אני כבר מיואש.

חג שמח.

אל תתייאש. בסוף עוד תרד לי מהארץ ויישארו פה רק קומץ כמונו והערסים ;-)

אני מודה לך על הפוסט הזה

רציתי לקחת את הילדה מחר לספארי,ועכשיו זה בטל ומבוטל

כמו שציינתי - ועוד אפילו לפני - הנהגת כבר אמרה:

אל תוותר על ביקור בספארי, תבחר לך מועד אחר.

בימי שבת הספארי בדרך כלל מלא, אבל בפחות "זבל אנושי"

מכיוון שהבהמות אדם מתחילים לצאת אל חופי הים בשל מזג האויר הנאה.

ל'

ואדגיש שוב - בבוקר. כך בהפסקת עשר צהריים הילדים מטפסים על בית העץ עם איזה קרטיב, ואחרי הקופים (האמיתיים :-) ) אתה קונה להם איזה צ'יפס במחיר מופקא או נותן להם את הפיתה שהבאת מהבית (אחרי פסח, כמובן ;-) ).

מה שהרתיח אותי בביקורי, היה איזה בן-ז^נה עם רכב שכור/ליסינג מהרץ, שאת הסיגריה הדולקת שלו השליך בדרך לאריות, ליד הצבאים והגי'רפות. חתיכת ערס מטומטם, להשליך סיגריה דולקת היכן שהיא יכולה לגרום לשריפה ו/או להיאכל בטעות על ידי החיות ??

IMG_2568.JPG

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שיש עכשיו חופש וזה נוח, לא צריך לקחת חופש מהעבודה, הרבה מקומות עם כניסה חינם,

אבל כל הפלוסים שנכתבו לא שווים את הבלגאן שהולך שם עכשיו,

עדיף לשלם וללכת בזמנים שאפשר ליהנות באמת.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמת! אתה בפורום מכוניות, אתה אמור לרצות פרארי בתור רקע!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר חודשים ביקרתי בספארי בר"ג, בנוסף לצילומי בעלי החיים

תיעדתי את "הבהמה האנושית".

הועלה בשרשור הזה כאן :arrow:

ל'

9994.jpg

9995.jpg

9996.jpg

9997.jpg

9998.jpg

9999.jpg

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהרתיח אותי בביקורי, היה איזה בן-ז^נה עם רכב שכור/ליסינג מהרץ, שאת הסיגריה הדולקת שלו השליך בדרך לאריות,

בדיוק התמונה שלך זה בכניסה לאריות. עכשיו תדמינו לכם טורים של מכוניות על הדשא..

בקשר לשבת, אני שייך לאוכלוסיה שלא מבזבזת דלק ביום הזה אז זה לא רלוונטי מבחינתי.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, גם האוכלוסייה שלך נוסעת ביום שישי. בקר ביום שישי ותהנה מספארי כמעט ריק.

אני משתדל להימנה ממקומות כאלה בחגים בדיוק בגלל מה שתיארת.

ד"א, במזג האויר הנוכחי אין כמו ביקור לילה בספארי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ימי שישי זה בעיה כי הילדים במסגרות והפולניה בבית תתלה את עצמה על המנורה אם הם יפסידו ימי לימוד. מהקרהלך? כבר בכיתה ב' מונחים היסודות לבגרות.:lol:

הספארי פתוח בלילה? לא ידעתי. אז למה גרשו אותנו בעדינות איך שהחשיך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספארי לילה אמור להיות מדליק.

למה שלא נארגן קבוצה מהפורום+ילדים?

(ואם הילד יצטרך קקי ובגלל זה נמהר - אני מבקש מהנהגת לא לתעד ;-) )

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...