Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן DS4 בישראל

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 4386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיטרואן DS4 - הגיעה לישראל

תוספת מבורכת נוספת לשוק הרכב הישראלי. לדעתי יחס המחיר/תמורה צריך להעיר יבואנים כמו סמל"ת (ג'ולייטה) וצ'מפיון.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההפרש בין ג'ולייטה דיסטינקטיב עם 170כ"ס לבין הגירסה המאובזרת של הDS4 עם 163 כ"ס עומד על 8K בלבד.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה כספית נטו אתה צודק, וגם זה כסף. בנוסף בהחלט ניתן להסיק מהידיעה כי הסיטרואן מאובזרת יותר מהג'ולייטה.

הגרסה המקבילה (פחות או יותר) של הDS4 לג'ולייטה דיסטינקטיב גם זולה יותר וגם מאובזרת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הDS3 מלהיבה הרבה יותר. זו נראית כמו "רק" עוד סיטרואן

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק?

ה4 הרבה יותר מעניינת,ישבתי בשניהם באוטו מוטור,איפה ה3 ואיפה ה 4.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הC4 החדשה בעלת קווים מאוד מרובעים ושמרנים , אני לא אהבתי את העיצוב שלה לעומת הDS3 והC3 שזה מכונית חמודה לאללה , קצת נשית הC3 אבל באמת שיש לה מראה של הביוקר :wink:

שמתי לב שהם כאילו בדגמים החדשים הלכו על מראה קצת של ג'יפונים כאלה , מכוניות עם קווים מרובעים ומרכב גבוה, אני מסתכל עכשיו באתר שלהם וכל המכוניות זאת אומרת C3 C4 C5 מזכירות לי מאין מיני ג'וק שכזה

אתם מבינים מה אני אומר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- C4 יפה, ה- 3008 נראה טוב, וגם ה- DS4 נראית טוב. אני מניח שבמבצעים ל"חבר" וכו' היא תוצע במחיר עדיף.

אגב, החלונות האחוריים שלה עדיין "תקועים"?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי ה-C4 זה אחד הרכבים הכי יפים שניתן לרכוש בישראל. גם בגרסאת הליסינג המראה שלה פשוט מלהיב אותי כל פעם מחדש.

לטעמי המראה הבסיסי עם מנוע חזק וג'אנטים יפים וצמיגים רחבים זה המתכון לרכב ממש מדהים בטווח המחירים הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב כזה עם אוטומטי רגיל? :roll:

ומה הכוונה "חלונות תקועים"? לא נפתחים רק טיפה?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב כזה עם אוטומטי רגיל? :roll:

ומה הכוונה "חלונות תקועים"? לא נפתחים רק טיפה?

הבנתי שהאוטומט שלהם טוב יותר משמעותית מבעבר (אגב, יש רכבים הרבה יותר "רציניים" בעלי אוטומט רגיל, לא להתרגש).

החלונות האחוריים אינם נפתחים, בשם העיצוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא הבנת. יש אוטומט פרארי, ויש אוטומט, נו, אתה יודע, מאזדה2-3.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה אוטומטית אבל עם 6 יחסי העברה ולא 4 והיא אותה תיבה שיש בC5 ובC6 והיא כל הזמן מקבלת שבחים.

החלונות האחוריים לא נפתחים כלל בגלל עיצוב הדלת (לרדת הם לא יכולים, למה שלא יפתחו לצדדים (סטייל בC1) אני לא יודע).

אבל האוטו מרגיש איכותי ונעים מאוד לשהייה בפנים (ישבתי באוטומטור) וממבחנים בחו"ל הוא נשמע לא רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא הבנת. יש אוטומט פרארי, ויש אוטומט, נו, אתה יודע, מאזדה2-3.

לא דיברתי על תיבות דו-מצמדיות. ב.מ.וו סדרה 1, לצורך העניין, נמכרת עם תיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית (רק עם עוד 2 הילוכים, אולי מיותרים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...