Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן DS4 בישראל

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 4389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בני כמה הילדים? הם מעולם לא פתחו חלון כדי להגיד לסבתא "ביי" אחרי הביקור? הם מעולם לא פתחו חלון כדי להגיד לך משהו לפני שהם יוצאים לדרך עם אימם? הם מעולם לא פתחו חלון כדי להרגיש קצת משב רוח או לראות מה קורה בתחנת הדלק, למשל? ועוד עם חלונות כהים? אם כך - יש לך ילדים מאוד מיוחדים. תקנה להם DS4.

איזה לפתוח חלון, הם סגורים בבגאז'?

בנוגע לעניין החלונות, אם אתם פותחים או סוגרים זה בכלל לא הנושא כאן ושכנוע הדדי לא יעזור כלום.

תסכימו איתי שיש בהחלט אנשים שזה דיל-ברייקר עבורם?

אז על הקהל הזה סיטרואן מוותרת מראש.

בדיוק כמו ההחלטה שפולו GTI מיוצרת רק עם DSG.

בהחלט יכול להיות שהוא הרבה יותר טוב מכל גיר ידני אבל VW מראש מוותרת על כל מי שמתעקש (מסיבותיו) על ידני.

2 ההחלטות בעיני קצת תמוהות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנקודה שאני מנסה להעביר פה היא שגם אם לאנשים שכמוני מראש לא מעניין אותם אפילו לא דלת או נוחיות לטובת הנוסעים מאחורה ובטח לא חלון, במידה ואני ארכוש רכב מחומש דלתות שבבסיסו נועד בכדי להתחשב גם בנוסעים מאחור- לא אהיה מוכן לקבל את העובדה שהחלונות האחוריים לא יפתחו. אם כבר "משפחתית" - אז על כל יתרונותיה, אם לא- שתהיה הוט-האצ' כמו שצריך ושהדלת תשאר במפעל...

נתקוף את הנושא מזוית אחרת, כל אותם המגיבים שהיו מוותרים על החלונות האחוריים, מצב הפוטתי:

אתם רוכשים את הרכב שבבעלותכם כרגע כחדש מהחברה בסכום שנע בין 150-200 אלף ש"ח, החלונות האחוריים כרגע לא נפתחים אבל כאופציה תוכלו להוסיף להזמנה 500-1000 ש"ח והחלונות האחוריים יפתחו. תוסיפו או לא? תהיו אמיתיים בבקשה, כל המגיבים כאן בצורת "לא צריך חלון" וציבור המשתמשים החסכוניים "והזולים" - רכבי המיני, שמחפשים לחסוך (אותם הוספתי רק כדי להוסיף עוד פן, כי לדעתי גם אלה שמחפשים לחסוך בסכומים כאלה וגם בנמוכים יותר יבחרו להוסיף עוד אלפיה ואפילו יותר גם בשביל הפעם בחודש שהחלון יפתח לדקה)

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב כזה כנראה שכמוני, שהשיקול הוא "צעיר" היית בוחר מראש ברכב בעל שלוש דלתות (כדוגמאת המיטו והGTI 3 דלתות שהעלו כאן)

אני מדבר על מצב היפוטתי בו אתה מחפש דווקא משפחתית-ספורטיבית-מאובזרת לאכלס את המשפחה/ילדים (כלומר מושב אחורי בשימוש מרובה)

מה היית עושה במצב כזה? עזוב, באותו מחיר. היית מזמין את הרכב, מגיע, לא נפתחים החלונות. נכנס למוסך? בטח שנכנס.

אבל למה? אתה צעיר, לא משתמש בחלונות מאחורה גם ככה. גם אם צריך אוויר יש מזגן במקרה הכי גרוע.

אם החלטת להכנס למוסך, הנציג מבשר לך שאין מה לעשות-החלונות לא יפתחו. מקבל את זה בשקט, או הופך את העולם כדי לקבל פיצוי למרות שאתה לא משתמש בחלון מאחורה/יש מזגן?

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו אומרים לי שיש חלון בתוספת מחיר הייתי שוקל לוותר על הקניה (מכיוון שיש עוד אופציות) כי אם יצרן או יבואן או מי ששולט על זה עושה דבר כזה בכוונה ואז מציע לך לתקן בעלות כספית אז לא רואה טעם.

אבל אם זה המצב ואין אפשרות להוסיף חלון , אז הייתי שוקל.

אבל אנחנו ישראלים , אם היו אומרים לי תוסיף אלף שקל קבל חלון חדש + איזה מתנה יפה מאיתנו אז כן הייתי מתקין ^_^

חוץ מזה מאור אני לא מאמין שבנאדם יקנה רכב ופתאום יופתע שחלונות מאחורה לא נפתחים.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט: זקנים ומזדקנים.

באירופה יש הרבה מאוז זוגות נטולי ילדים.

זוג שילדיהם עזב את הבית כבר, זוג שיכול להרשות לעצמו יותר מרכב אחד (באירופה זה הרבה יותר ריאלי מאשר כאן), רכב לילדה/ילד, חובבי סיטרואן או סתם אנשים שלא מתרגשים מעניין החלונות.

אתם רוכשים את הרכב שבבעלותכם כרגע כחדש מהחברה בסכום שנע בין 150-200 אלף ש"ח, החלונות האחוריים כרגע לא נפתחים אבל כאופציה תוכלו להוסיף להזמנה 500-1000 ש"ח והחלונות האחוריים יפתחו. תוסיפו או לא?...

אני אישית הייתי מוסיף, כל עוד מדובר בסכום לא גבוה.

כעת אשאל אותך שאלה. לכאורה אתה מוכן לפסול את הרכב הזה רק בגלל עניין החלונות. לפי אותו הגיון, למה לא לפסול רכב שעולה 170,000 ש"ח ללא כניסת USB או ידיות אחיזה לנוסעים?

ניקח דוגמא אחרת: אדם שרוכש אלפא רומיאו ג'ולייטה ורוצה סאנרוף נדרש להוסיף 10,000 ש"ח. בתמורה הוא מקבל גג זכוכית מלא, מבחוץ. מבפנים לעומת זאת הפתחים שחושפים את הזכוכית הינם בגודל של גג שמש רגיל (קדימה ואחורה). אך אבוי, הצרות לא נגמרות שם. בנוסף עליו לוותר על ידיות האחיזה של הנוסעים (אשר כן קיימות בגרסה נטולת הסאנרוף), לוותר על מעט מרווח ראש (למרות שהוא נפתח כלפי חוץ ולא גולש פנימה) ולבסוף לשכוח מהאפשרות לפתוח את החלק האחורי של הסאנרוף (בדומה לסיטרואן, רק שהפעם מדובר על גג שמש ולא חלונות צד). מוזר ותמוה? בהחלט. בסיס מספק לפסילת הרכב? לא נראה לי.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על האף הדעות הנוספות שעלו פה, אני עדיין חושב שהDS4 היא פספוס מצד סיטרואן. היא איכשהו לא קשורה לDS3 או לDS5 (שנראית מ-ע-ו-ל-ה)

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטיבו, הכל תלוי בנקודת ההשקפה.

מהנקודה שלי, כצעיר שלא ממש מתעניין בנוחיות הנוסעים שלו מראש הDS4 לא מהווה אופציה, כך שבכנות לי אישית לא ממש מפריע כרגע ובכל זאת גם אם במצבי הייתי חושב לקנות אחת זה היה נראה לי תמוהה.

אם הייתי מבוגר יותר ובעל משפחה עם ילדים ובשוק אחרי משפחתית מדגמי הקצה עם נטיה ספורטיבית זאת בהחלט הייתה בעיה אמיתית מבחינתי.

לגבי כניסות AUX וכו', אמנם אלו פיצ'רים קטנים יותר אם תרצה להגדיר אותך כך אבל כן הם פריטי חובה ברכב חדש, לפחות בעיניי. למרות שאת נושא הAUX וכו' אפשר לפתור בקלות יחסית.

שוב, הכל עניין יחסי ושל נקודת מבט. יכול להיות שלי לא מפריע שברכב האץ' שרכשתי במחשבה רק על עצמי אין אבזור לנוחיות הנוסעים כי זה לפאן שלי, אבל ברכב שנועד לשרת משפחה הדברים האלו כן יפריעו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למשל לא פותח את החלונות האחוריים בכלל. במידה וחם מדליקים מזגן או מקס' פותחים את הקדמיים ואני מאמין שיש הרבה כמוני(במיוחד בחום של ישראל שאין טעם לפתוח חלונות אלא להדליק מזגן) ולכן החוסר בחלונות אחוריים לא כזה מורגש לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנקודה שלי, כצעיר שלא ממש מתעניין בנוחיות הנוסעים שלו

אני יכול להעיד שהוא אומר אמת... :-P

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...