Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן DS4 בישראל

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 4396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה אתה חושב שזה סותר? היא אמורה להיות גם וגם. זה לא מיני או פיאט 500.

לא סותר, פשוט שם את הדגש במקום אחר, זה הכל.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נכון, זה יוצא דופן העניין עם החלונות. במידה וזו הטענה המרכזית בנוגע לשימושיות הבעייתית של הDS4 כרכב משפחתי, סיטרואן יכולים לנשום לרווחה. It ain't a deal breaker

אולי כדאי להציע את הרכב הזה לערסים משרשור הספארי?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייך...

נניח ובעוד כמה חודשים תבצע בה נסיעת מבחן והרכב ימצא חן בעינייך, באמת לא תקנה אותה בגלל החלונות? לחלופין, נניח ובגולף GTI החלונות האחוריים לא היו נפתחים, אני מתקשה להאמין שזה היה פוסל אותה בעינייך.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר הרי לפסול את ה GTI , היא בדרך לקבלת תואר "סר" ממלכת אנגליה. והרי ידוע לכל שאין אוטו שני לה.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייך...

נניח ובעוד כמה חודשים תבצע בה נסיעת מבחן והרכב ימצא חן בעינייך, באמת לא תקנה אותה בגלל החלונות? לחלופין, נניח ובגולף GTI החלונות האחוריים לא היו נפתחים, אני מתקשה להאמין שזה היה פוסל אותה בעינייך.

אז תתקשה :-)

אם היית יודע מה אני שוקל עכשיו לאור התרחבות המשפחה בכלל היית סוקל אותי באבנים ;-)

אי אפשר הרי לפסול את ה GTI , היא בדרך לקבלת תואר "סר" ממלכת אנגליה. והרי ידוע לכל שאין אוטו שני לה.

וזו כבר סתם קנטרנות מטופשת. מי שאין לו ילדים - ולפחות שניים - אנא מכם אל תצהירו הצהרות לגבי חשיבותם של חלונות או דלתות מאחור. וזה לא קשור ל- GTI, VRS, STI או כל שילוש (קדוש) אחר. לגופו של עניין, באמת רכשתי הרי גרסא מחומשת דלתות אז מה העניין בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק?

ה4 הרבה יותר מעניינת,ישבתי בשניהם באוטו מוטור,איפה ה3 ואיפה ה 4.

ישבתי גם אני, התלהבתי יותר מה DS5 אם מדברים על זה. מה שלא אהבתי ב 4 זה שהחלון במושבים מאחורה לא נפתח ב-כ-ל-ל.

חוץ מזה, עיצוב מדהים...ראיתי אותה בפריז בדיוק לפני שנה באולם תצוגה של סיטרואן בשאנז אליזה, וכבר אז התלהבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החלונות - אחרי ארבע גולפים רצופות (משלושה דורות שונים) במשפחה, אי שם מכשהייתי בן 12 וישבתי במושב האחורי ועד לימינו שבהם אני נוהג מדי פעם על האוטו של אבא, אני יכול להגיד שנסיעה עם חלונות אחוריים פתוחים זה סיוט.

לא ברור אם זה בגלל המבנה האוירודינמי של מרכב 5 דלתות, או שזה משהו ספציפי בגולף (כולן), אבל פשוט בלתי אפשרי לנסוע מעל 30קמ"ש עם חלונות פתוחים מאחורה. אני כבר התרגלתי, והמחיר לא היה כזה גדול.

אני לא יודע מה לגבי ילדים קטנים, אבל זה ממש ממש לא נשמע לי deal breaker.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית יודע מה אני שוקל עכשיו לאור התרחבות המשפחה בכלל היית סוקל אותי באבנים ;-)

וזו כבר סתם קנטרנות מטופשת. מי שאין לו ילדים - ולפחות שניים - אנא מכם אל תצהירו הצהרות לגבי חשיבותם של חלונות או דלתות מאחור. וזה לא קשור ל- GTI, VRS, STI או כל שילוש (קדוש) אחר. לגופו של עניין, באמת רכשתי הרי גרסא מחומשת דלתות אז מה העניין בכלל?

חלונות קדמיים יש , והרוח יכולה להכנס מהם לחלל הרכב , אףף אחד לא ימות אם החלונות האחוריים סגורים , אה ויש גם מזגן

אבל אני חייב להבין למה 2 ילדים לפחות?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלונות קדמיים יש , והרוח יכולה להכנס מהם לחלל הרכב , אףף אחד לא ימות אם החלונות האחוריים סגורים , אה ויש גם מזגן

אבל אני חייב להבין למה 2 ילדים לפחות?

כי דרוש ניסיון קודם :-) (אבל זה מכוון בעיקר לנושא הדלתות ולא החלונות).

בכל מקרה, חבל על הוויכוח, מי שחושב שילדים קטנים צריכים לשבת היכן שהחלונות כהים ולא נפתחים - רשאי לנהוג כך בילדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שעושים מהחלונות האלה כ"כ הרבה עיניין. אני לא פותח חלונות מעולם. בשביל מה יש מזגן?

+1 בדיוק מה שעבר לי בראש לאור חלק מהתגובות כאן.

רגע, אז בעצם מה שאתה אומר שלא היית קונה גולף GTI במקרה והחלונות האחוריים לא היו ברי פתיחה?

למה נראה לך שאני אסקול אותך באבנים? בגלל פורד SMAX טורבו או ייטי 4X4? :)

מצחיק שדווקא אתה ודווקא כאן מאשים אותו בקנטרנות מטופשת :wink:

כי דרוש ניסיון קודם :-) (אבל זה מכוון בעיקר לנושא הדלתות ולא החלונות).

בכל מקרה, חבל על הוויכוח, מי שחושב שילדים קטנים צריכים לשבת היכן שהחלונות כהים ולא נפתחים - רשאי לנהוג כך בילדיו.

האם יש לדווח לשירותי הרווחה אודות משפחות בעלות לפחות 2 ילדים אשר קונות DS4 (בעלת חלונות קבועים מאחור)?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאת ה-DS4 צריך לפסול בגלל חוסר פתיחה של החלונות האחוריים. אותו בעל משפחה צריך לחשוב האם יהיה לו נוח לבכניס את ילדיו ולחגור אותם (לא בעיה בארץ, לא הרבה חוגרים :-() דרך הדלתות האחוריות (העיצוב משגע, הפתח גם (אבל בכיוון השלילי הפעם)).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שדווקא אתה ודווקא כאן מאשים אותו בקנטרנות מטופשת :wink:

לא אותך אלא את מקס.

לא הייתי רוכש GTI או כל רכב אחר אם החלונות האחוריים לא היו ברי פתיחה. אפילו אם הוא היה יפה כמו ה- DS4. לטעמי האישי אפילו ה- C4 יותר יפה ממנה, אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בתערוכה היום, לא התלהבתי ממנה בכלל.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי היא מרשימה מאוד ותהווה תוספת נחמדה למבחר המשפחתיות-ספורטיביות בארץ, אבל לא תראו אותי מיעץ לאנשים לרכוש אחת.

כמו להרבה אחרים גם לי מפריע עניין החלונות. למי שטען בשביל זה יש מזגן, או שגם ככה לא פותחים חלונות מאחורה זה לא ריאלי- אתם עדיין בלי אפשרות לפתוח במידה ותרצו.

גם אני תמיד מקפיד על מזגן רוב הזמן, אבל אם יש יום יפה בחוץ לא קר/חם מדי החלונות מיד יורדים והגג הולך אחורה. במזג אוויר מתאים חלונות פתוחים יכול להיות נחמד...

אני גם זוכר את עצמי בתור ילד מתווכח עם אמא שלי, כשאני יושב מאחורה עם חלון פתוח ומתחנן שתפתח גם את שלה בזמן שהיא השאירה אותו סגור כדי שלא יפריע לשיער שלה.

אז מה יהיה במצב כזה? הילד מאחורה רוצה חלון, אין בעיה- נפתח מקדימה ימלא את חלל הרכב. אבל מה עם היושב מקדימה לא מעוניין בחלון? אחד מהשניים יספוג את זה.

מילא, אם היה מדובר בסובארו/מיצובישי שמוציאות איזה גירסאת Lightweight לאחת מהנינג'ות שלהן, הייתי מקבל את זה. מצידי שבגרסא כזאת שהחלון האחורי יהיה מפרספקס, בלי ספסל ורק כדי להצטרף לחגיגת ה"לא-נפתח" שגם הדלתות יהיו בלי מנגנון פתיחה...

ברכב עם תג מחיר כזה שמנסה להיות משפחתית(יוקרתית)-ספורטיבית הייתי מצפה שהחלונות יפתחו, רק מהמחשבה שאצטרך להסביר לכל אחד שנכנס לרכב מחדש את הסיבה שהוא לא מצליח לפתוח את החלון נהיה לי כאב ראש ואח"כ עוד יצחקו "צרפתיות מתפרקות, שילם כ"כ הרבה ועדיין החלונות לא עובדים..."

נו, צרפתים...

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...