Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו מגאן קופה החדשה ב-135K, פלוסים ומינוסים?

Or_s
שימו לב! השרשור הזה בן 4419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון מאתמול -

עברתי בסוכנות קרסו בחיפה ובדקתי האם נכון שהמחירון הוא 145 ומוכרים ב-135. אז זהו - ממש לא. המחירון הוא קרוב ל-160 וב-135 אפשר לקבל רכש שנה ע"ש החברה עם 0 ק"מ. אז אני לא יודע אם זו מציאה או לא... כנראה שלא.

לגבי הולוסטר - גם אני בהתחלה אהבתי את הקונספט ואפילו השתעשתי בהזמנה, עד שהבנתי במה מדובר. המנוע לא ממש חזק, העיצוב בהחלט מצועצע והפנים אמנם עשיר באבזור אבל לא משדר אירופאיות אלא צעקנות. כל מי שהיה במזרח מבין את זה - הנטיה להגזים בצבעים, ריחות וכדומה. כנראה שאם אין לך מסורת, אתה משקיע באובר-עיצוב.

BAR72 - המגאן אכן לא בנויה באמת לאכלס 3 מבוגרים מאחור - זה קצת כמו להתגרות בשאקיל אוניל: אפשרי, אבל לא ממש מומלץ... לפחות יש אופציה חוקית ל-3 נוסעים כך שבניגוד לולוסטר ולשירוקו, אפשר בהחלט לקחת 3 ילדים. הבנות שלי (7 ו-4.5) לא מתלוננות אבל בוא נאמר שלאילת ניסע בטיגואן, אחרת את הנוף הן תראינה רק בתמונות...

מי שקונה קופה ממילא לא מחפש שימושיות, אבל במסגרת זו למגאן דווקא יש מרווח פנים מעולה מלפנים, תא מטען גדול, ראות טובה קדימה ולצדדים (קצת פחות לאחור כמובן). אחיזת הכביש מעולה (במיוחד עם ג'נט 17), ועדיין נוחות הנסיעה גבוהה.

נכון שעיצוב הפנים לא מרגש, אבל יש את כל מה שצריך ויותר מכך (אולי חוץ ממושבי עור, שאני ממילא מחפש ברכבי יוקרה ולא בקופה) והבונוס הוא שבכל פעם שאני מתקרב לרכב אני נהנה להביט בו. אין מה לעשות, האירופאים יודעים לעצב והרכב נראה כמו הכלאה של שירוקו ובררה, כשלקחו את החלקים הטובים מכל אחת...

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אולי תעלה תמונה שלה (אחרי עדכון הג'אנטים)? מסקרן אותי לראות אותה אחרי השינוי שעשית + הצבע (האומנם אני רואה RS בת"א באופן קבוע, אבל באמת שמעניין לראות את הקופה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפחיד לחשוב על ירידת ערך של רכב כזה.

כמה שאתה נחמד...

אל תדאג - רוב הרכבים בארץ מתרסקים. מספרים למשל שהגולפים שומרים על הערך? נכון. עד שאתה מנסה למכור ונאלץ להוריד הרבה מהמחירון כדי שמישהו ירים טלפון! המחירון היום הוא נקודת פתיחה למו"מ רצחני ולא מעבר לכך. ותאמין לי שאנשים איבדו את הבושה.

ולגבי הרכב שלי, יש לי התחייבות לטרייד-אין במחיר מחירון ומצד שני ממילא מס הכנסה שותף שלי גם בהפסדים...

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפייפיה, ועדיין ה-17" נראים עליה קטנים. אולי באמת התרגלתי לראות את ה-RS :conf:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאתה נחמד...

אל תדאג - רוב הרכבים בארץ מתרסקים. מספרים למשל שהגולפים שומרים על הערך? נכון. עד שאתה מנסה למכור ונאלץ להוריד הרבה מהמחירון כדי שמישהו ירים טלפון! המחירון היום הוא נקודת פתיחה למו"מ רצחני ולא מעבר לכך. ותאמין לי שאנשים איבדו את הבושה.

ולגבי הרכב שלי, יש לי התחייבות לטרייד-אין במחיר מחירון ומצד שני ממילא מס הכנסה שותף שלי גם בהפסדים...

יכול להיות שיש לך התחייבות למחירון. מדובר במחירון בסיס ללא תוספת חודשי עלייה לכביש ככה זה באוטודיל לפחות כמעט בטוח שגם אצלך זה יהיה ככה. וגם אם תקבל מחירון זה בא על חשבון הנחה, ככה שזה סתם תכסיס זול של היבואנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שיש לך התחייבות למחירון. מדובר במחירון בסיס ללא תוספת חודשי עלייה לכביש ככה זה באוטודיל לפחות כמעט בטוח שגם אצלך זה יהיה ככה. וגם אם תקבל מחירון זה בא על חשבון הנחה, ככה שזה סתם תכסיס זול של היבואנים.

לא. מחירון זה מחירון, וכל חברה מחוייבת למחירון המלא לרבות העלאות או הורדות לפי חודש/יד/ק"מ. בדיוק כמו חברות הביטוח.

ולגבי הג'נטים - נכון. 18 אינצ' היו נראים טוב בהרבה אבל במחיר של נוחות, היגוי, צריכת דלק בעייתיים יותר וכמובן - מחיר גבוה משמעותית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...