Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס החדשה ידני VS סיאט איביזה חדשה ידני VS יונדאי ולוסטר החדשה ידני.

el901
שימו לב! השרשור הזה בן 4597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זהו, הרכב "מאכזב" כי הוא לא טיל מ-0-100 או בהאצות ביניים הוא טיפה מאחור? :shock::roll:

לא רק לפי הנתונים האלה בוחרים רכב.

בכל מקרה, לפותח השרשור, אני לא מבין מה עוד אתה צריך, הרי רשמת בעצמך מה העדפת בולוסטר על פני האיביזה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאכזב מבחינתי , אני לא שמתי דגש על רמת איבזור/ נוחות / חיסכוני , אני שמתי לב על המנוע והמספרים ושראיתי 140 כוח סוס מ1600 סמ"ק שבסוף מתברר שבכלל לא מרגישים את אותם סוסים כי ישו לבן (סיבה כלשהי) אז זה מאכזב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאכזב מבחינתי , אני לא שמתי דגש על רמת איבזור/ נוחות / חיסכוני , אני שמתי לב על המנוע והמספרים ושראיתי 140 כוח סוס מ1600 סמ"ק שבסוף מתברר שבכלל לא מרגישים את אותם סוסים כי ישו לבן (סיבה כלשהי) אז זה מאכזב

איך דעתך השתנתה, כזכור לי אמרת לי לרוץ לקנות את האוטו בלי לחשוב פעמיים ושהרכב הזה הוא החלום שלך, ופתאום הוא רכב מאכזב. שומאכר צודק: נכון אולי היא לא הכי מהירה בהאצות אבל אם להסתכל על כל החבילה של יופי איבזור אחריות ומחיר, אין לה תחרות!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והעדפות שלו.

אחד רוצה איבזור מינמלי ונוחות של כסא עץ אבל שיהיה המון כוח, השני יעדיף איבזור עשיר ומנוע שרק יזיז את הרכב ותו לא.

תגש לעשות נסיעת מבחן על כל אחד מבין הרכבים, תשים דגש על הפרטמטרים שחשובים שלך ותעשה חושבים.

אף אחד בפורום לא יכול לתת לך תשובה חד משמעית מה לרכוש!

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוהב בסיאט..אז ע"פ דעתי האישית הייתי רוכש אותה גם בגלל המכלולים

ובשורה התחתונה שבעלת הייצור שלה היא גרמנית רמת גימור גבוה מאוד והנהת נהיגה מיירבית.

הבובה למכירה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=447140

קליקליק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדעה שלי לא השתנתה ושירוקו בכלל לא חשבתי עליה היא לא הייתה אופציה היה או הסיאט או הפורד או היונדאי ואני שוב אומר שהייתי הולך על היונדאי בלי להסס כי היא מהממת ומיוחדת , שוב מבחינה חיצונית , עד לאותו רגע על פי נתונים יבשים הייתי בטוח שגם הכי חזקה מבין השלושה

אבל הנסיעות מבחן מראות שמבחינת כוח היא מאכזבת , וזה מבאס לא משנה איך תסתכל על זה לנסוע ברכב עם לוק ספורטיבי של שד ובסוף אתה נוסע כמו סיאט איביזה 5 דלתות של סבתא של חברה שלך

יש במקביל לשירשור הזה עוד שירשור של אחד שקנה את הרכב ותראה איך הוא התבאס הוא חושב שהרכב כבר מקולקל מרוב שהוא איטי השווה את זה למאזדה 3 אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש במקביל לשירשור הזה עוד שירשור של אחד שקנה את הרכב ותראה איך הוא התבאס הוא חושב שהרכב כבר מקולקל מרוב שהוא איטי השווה את זה למאזדה 3 אוטומט

תן לי בבקשה קישור, כי אני לא מוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לחזור לנושא הת'רד, פותח הת'רד חושש מהאמינות של יונדאי כיצרנית, ואני אומר לך כבעלים של יונדאי קופה בת 8 ב4 השנים האחרונות שהחשש לא מוצדק. מלבד בעיה אחת לא שגרתית של מחשב הרכב (איתות תקוע) שלפי מה שהבנתי היא לא שגרתית, לא היו לי שום בעיות מיוחדות.

בנוסף, ממש עכשיו קראתי כתבה שבה יצרנים אירופאים ויפנים חוששים מיונדאי ומהגדילה שלה והאמינות שלה. לדבריהם יונדאי היום מזכירה את היצרניות היפניות היפניות של לפני 20 שנה מבחינת חדשנות ואמינות.

בקיצור - קנה ללא חשש.

:wink: זה התחיל כיונדאי קופה... אבל היום זה טוסקאני 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, הבחור נשוי וציפה כנראה לאוטו שנראה ספורטיבי = גם חזק. הוא הסכים איתי שם שלתגובת דוושת הגז ביונדאי אין אותה תחושה כמו במאזדה - ב-100% היונדאי יותר מהירה\זריזה בכל מצב מהמאזדה 3, אבל לפי תחושות זה לא מרגיש כך (מניסיון עם מאזדה 2 לדוגמא, הרכב מרגיש לי מאוד זריז ותזיזתי בגלל תגובת דוושה-מנוע, אבל הוא לא כלכך מהיר בפועל). האוטו דיי מהיר - בהשוואה למשפחתיות הרגילות. תשווה לספורטיביות באמת, והוא לא זז. הכל יחסי בחיים, קצת פרופורציות. מי שנהג, וגם נהג על רכבים של 500+ כ"ס, אמר\כתב שהרכב לא טיל, אבל גם לא עגלה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...