Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אחרי תאונת דרכים יש אפשרות לגשת לתחנת משטרה?

שימו לב! השרשור הזה בן 4478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש תשובה למה בכל תאונת דרכים אפילו עם זה רק נזק לרכב, יש את האפשרות ללכת למשטרה ולדווח? העם המשטרה פה יכולה לעזור לקבוע מי האשם בתאונה? או שאני לא הבנתי משהו נכון?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ת"ד אנשים נוטים לתבוע את ביטוח החובה בגין נזקי גוף. לפעמים זו תביעת אמת ולפעמים הנזקים מומצאים כדי להרוויח קצת כסף. לחברות הביטוח יש הרבה כוח והשפעה והן מפעילות את המשטרה כסנן לתביעות. כדי להגיש תביעה, ואפילו בשביל שהביטוח יממן לך את החדר מיון, אתה צריך להביא אישור משטרה. חלק מהאנשים מפחדים לשקר ולהגזים בנזק בשל הפחד לשקר לשוטר וחלק מוותרים מראש בגלל הטרחה הכורכה בזה. החיסכון לחברות הביטוח הוא עצום.

אגב המרד הגדול של המשטרה בחברות הביטוח היה לפני שנה-שנתיים כאשר שוטרי התנועה הפסיקו במסגרת הנחיה מלמעלה לבקש במסגרת ביקורות שגרתיות כי יחד עם הרשיון נהיגה ורשיון הרכב תוצג גם תע' ביטוח חובה, אלא אם יקבלו עבור כך מימון מחברות הביטוח שהן המרוויחות הגדולות מכך.

זה למה צריך אישור משטרה לאחר תאונת דרכים.

אל תדאג - אם היה נזק פח בלבד או פגיעה גופנית שאינה פציעה ממשית - תיק המשטרה יסגר בלי לחקור אפילו את הנהג השני ובלי לנסות למצוא אשמים.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הבעיה שלי שאני הייתי מעורב בתאונת דרכים, רכבתי על אופנוע ומישהי ניסתה לעשות פרסה מהנתיב הימני במקום מהשמאלי, לא ראתה שאני נוסע בנתיב השמאלי הרווח בלימה לא הספיק לי ונכנסתי בה, קיבלתי הרבה חבלות ושפשופים אך ללא שברים, והנזק לאופנוע הרבה מעל המחירון שלו מה שאומר שמורידים אותו מהכביש, לי אין ביטוח מקיף, רק חובה וצד ג', אני צריך להוכיח שהיא אשמה בתאונה בשביל לקבל את הכסף על האופנוע, אני פוניתי באמבולנס ואחרי זה הסתבר לי שבכלל לא הגיע למקום בוחן תנועה, אלא שוטר רגיל שפינה את האירוע ודאג שיגררו את האופנוע שלי למגרש המשטרתי. חוץ ממספר רכב שלה אין לי עוד פרטים, הלכתי לתחנת משטרה ונחקרתי נפתח תיק ואמרו לי שהיא צריכה לבוא ולתת עדות,

עכשיו היא חייבת להגיע? או שהיא יכולה פשוט לא לבוא ואני נשארתי באוויר?

ולמה לא הגיע למקום בוחן תנועה עם זאת הייתה תאונה עם נפגעים?

אחרי התאונה המשכתי לשכב על הרצפה עד שיפנו אותי והיא אמרה שהיא מזיזה את הרכב כי הוא מפריע לתנועה, אמרתי לה גברת אסור לך להזיז את הרכב בתאונה עם נפגעים! היא בטח לא רצתה שידעו שהיא עשתה את עברת תנועה ופגעה בי ומיהרה להזיז את הרכב מהכביש!

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא לא המתינה לשוטר שיבוא ויתחקר אותה זה "פגע וברח".

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ת"ד אנשים נוטים לתבוע את ביטוח החובה בגין נזקי גוף. לפעמים זו תביעת אמת ולפעמים הנזקים מומצאים כדי להרוויח קצת כסף. לחברות הביטוח יש הרבה כוח והשפעה והן מפעילות את המשטרה כסנן לתביעות. כדי להגיש תביעה, ואפילו בשביל שהביטוח יממן לך את החדר מיון, אתה צריך להביא אישור משטרה. חלק מהאנשים מפחדים לשקר ולהגזים בנזק בשל הפחד לשקר לשוטר וחלק מוותרים מראש בגלל הטרחה הכורכה בזה. החיסכון לחברות הביטוח הוא עצום.

אגב המרד הגדול של המשטרה בחברות הביטוח היה לפני שנה-שנתיים כאשר שוטרי התנועה הפסיקו במסגרת הנחיה מלמעלה לבקש במסגרת ביקורות שגרתיות כי יחד עם הרשיון נהיגה ורשיון הרכב תוצג גם תע' ביטוח חובה, אלא אם יקבלו עבור כך מימון מחברות הביטוח שהן המרוויחות הגדולות מכך.

אל תדאג - אם היה נזק פח בלבד או פגיעה גופנית שאינה פציעה ממשית - תיק המשטרה יסגר בלי לחקור אפילו את הנהג השני ובלי לנסות למצוא אשמים.

המשטרה רוצה מימון מחברות הביטוח על בדיקת ביטוח חובה? למה? זה בסך הכל בדיקה קצרה

המשטרה לא אמורה להתעסק בענייני החוק ולא בעיניים הפיננסים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכן שאבת את ההנפצה הזו??

ביטוח חובה כשמו כן הוא. בדיוק כמו שחובה לעשות טסט לרכב. אז המשטרה תבקש גם ממשרד התחבורה מימון ??

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו 10 יום והיא עדיין לא הגיעה לתחנת המשטרה לתת עדות או לתת פרטי הביטוח שלה, אני אשאל עוד הפעם איזה תקופה יש לה לבוא ולתת עדות? אין איזושהי מגבלת זמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה צריכה לזמן אותה לעדות. היא לא צריכה לבוא סתם ככה.

לכן תבדוק ותנדנד לבוחן האחראי על התיק

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני נחקרתי החוקרת בדקה במחשב וראתה שלא הגיע בוחן תנועה אלא שוטר רגיל שפינה את הזירה של התאונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תמיד נכון. השוטר מגיע, ובדרך כבר מדבר עם הבוחן. כשהשוטר מגיע הוא מדבר עם הבוחן מהזירה, ומתאר לו את הזירה ואת המקרה, והבוחן מחליט אם להגיע או לא. בכל מקרה, בכל תאונה עם נפגעים בוחן מעורב, והצדדים יזומנו לחקירה במטה משטרת המחוז, או במקום מושבם של הבוחנים של אגף התנועה במרחב/מחוז.

אז הבעיה שלי שאני הייתי מעורב בתאונת דרכים, רכבתי על אופנוע ומישהי ניסתה לעשות פרסה מהנתיב הימני במקום מהשמאלי, לא ראתה שאני נוסע בנתיב השמאלי הרווח בלימה לא הספיק לי ונכנסתי בה, קיבלתי הרבה חבלות ושפשופים אך ללא שברים, והנזק לאופנוע הרבה מעל המחירון שלו מה שאומר שמורידים אותו מהכביש, לי אין ביטוח מקיף, רק חובה וצד ג', אני צריך להוכיח שהיא אשמה בתאונה בשביל לקבל את הכסף על האופנוע, אני פוניתי באמבולנס ואחרי זה הסתבר לי שבכלל לא הגיע למקום בוחן תנועה, אלא שוטר רגיל שפינה את האירוע ודאג שיגררו את האופנוע שלי למגרש המשטרתי. חוץ ממספר רכב שלה אין לי עוד פרטים, הלכתי לתחנת משטרה ונחקרתי נפתח תיק ואמרו לי שהיא צריכה לבוא ולתת עדות,

עכשיו היא חייבת להגיע? או שהיא יכולה פשוט לא לבוא ואני נשארתי באוויר?

ולמה לא הגיע למקום בוחן תנועה עם זאת הייתה תאונה עם נפגעים?

אחרי התאונה המשכתי לשכב על הרצפה עד שיפנו אותי והיא אמרה שהיא מזיזה את הרכב כי הוא מפריע לתנועה, אמרתי לה גברת אסור לך להזיז את הרכב בתאונה עם נפגעים! היא בטח לא רצתה שידעו שהיא עשתה את עברת תנועה ופגעה בי ומיהרה להזיז את הרכב מהכביש!

אם היא ניסתה להזיז את הרכב, אסור לה - זה העלמת ראיות. בכל מקרה היא היתה אמורה להמתין לשוטר, ומי שיכול מכווין תנועה. אם היא לא מגיעה לחקירה היא מוכרזת כדרושת חקירה, ואז השוטר הראשון שיפגוש אותה יעצור אותה, או ייתן לה זימון תוך החרמת רישיון הנהיגה ומתן רישיון זמני.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוחן תנועה עוסק בכמה וכמה תאונות במשמרת ממוצעת, בדרך כלל במשמרת אחה"צ יש בוחן תורן או שניים שרצים בכל המרחב, הם עמוסים מאד ולכן הם מקבלים דיווח ראשוני מאותו שוטר שמגיע למקום התאונה ומעביר דיווח, לא לכל תאונה הבוחן מגיע, יש לו את מערכת השיקולים שלו שאנחנו מתנדבי התנועה לא יודעים את כולה. בנוסף לכך בתאונות השוטר ממלא דו"ח תאונה שמועבר למשרד הבוחנים.

בנושא הביטוח צדקו קודמי בכך שאנחנו לא בודקים את תוקף ביטוח חובה- אלה רק במקרה ת.ד ולא בשיגרת אכיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אוקי כעבור 4 וחצי חודשים מאז התאונה הסוכן ביטוח שלי מתקשר ואומר שאני אבוא לקחת צ'ק על סך כל ההוצאות של האופנוע המושבת(מחירון+עלות גרירה+עלות שמאי+עלות בדיקה, לעלות התיקון במוסך מורשה ימהה).

הגברת שהגיעה לחקירה נתנה 2 גירסאות שונות וסותרות(אחד במקום התאונה, השניה בחקירה במשטרת התנועה)

היא לא הופללה בשום עבירת תנועה לכן המשטרה סגרה את התיק(כל הכבוד למשטרת ישראל, שנותנת לגברת שכמעט הרגה אותי על הכביש וממשיכה לנהוג בו מבלי לקחת שום אחריות, מסרתי לביטוח שלה את תיק החקירה הם עיינו בו וראו שאין טעם ללכת לבית המשפט מכיוון שהלקוחה שיקרה ומסרה גירסאות שונות ואין מצב שהם היו זוכים לכן אני מקבל צ'ק על סך כל ההוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגיז, מעצבן, מרתיח, אבל אין מה לעשות...

העיקר שאתה מרגיש טוב וקבלת את כל הפיצוי. לפחות שילמו לך. הם היו יכולים להגיד לגברת שהם לא משלמים בגלל שהיא שיקרה. עכשיו לך תרדוף אחריה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

blackice

חברת הביטוח שלה שילמה בטוב כי אחרת היא הייתה משלמת בבית המשפט יותר.

ואין קשר עם הנהגת שיקרה או לא.

הנהגת הרי יכלה לבוא לחברת הביטוח ולאמר התאונה באשמתי , שלמו. בשביל זה קיים ביטוח!!

ומברוק על קבלת הכסף

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד למשטרת ישראל, שנותנת לגברת שכמעט הרגה אותי על הכביש וממשיכה לנהוג בו מבלי לקחת שום אחריות

אתה בחברה טובה. הנהג שפגע בבן שלי (שהיה בן 11 בערך) על נעבר חציה אפילו לא הוזמן לחקירה. ההודעה על סגירת התיק "מחוסר עניין לציבור" הגיעה בדואר פחות מ-48 שעות לאחר הארוע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...