Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר וולטה שעלה 800 ש"ח הלך תוך שנתיים - הגיוני??

DreamT
שימו לב! השרשור הזה בן 4663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי הלך מצבר של שנפ אחרי 3 שנים, כשבשנה האחרונה הייתה מחוברת אליו מערכת עם מגבר שאוהב חשמל.

אף פעם לא עשה בעיות במהלך התקופה שהוא היה חיי.

:wink:

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אז אתם אומרים ששנתיים זה סביר למרות שהיה מונע כל יום ואפילו מספר פעמים ביום בדרך כלל?

ובכל אופן איזה מצבר מומלץ לקוואליר? יש לה חיבורים במקום ששונה מרוב המצברים ובגלל זה רוב המצברים הרגילים לא מתאימים אז אני מחפש המלצה. כמעט בטוח שהמצבר הוא 60 אמפר שעה.[/Q

אם זה קווליאר אז הכל ברור גם אצלי קווליאר והמצבר הקודם של שנפ לא החזיק יותר משנתיים מה גם שאני עשיתי הסבה לקוטבים רגילים כמו בכל רכב וקניתי בבאר שבע מצבר וולטה 62 A ב350 ש''ח מאוד מומלץ לא צריך להשקיע יותר מידי

גש לאלי ברוך נמצא מול השוק וקנה ממנו מצבר אני קונה תמיד אצלו חלקים לרכב כך שאני בוטח בו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוהג יותר משנתיים?

אל תראה פה הבעת דיעה כלשהי אלא שאלה.

אין קשר בנושאים כאלה לכמה זמן אני נוהג, אני יודע הרבה מאוד דברים שגם בני 50 לא מבינים בכלל.

לגבי הקוואליר, כמו שאלכס אמר יש אחד דוד משהו בב"ש, אני קניתי ממנו גם וולטה\וורטה (אני מתבלבל), גם ב350, אבל פינים שטוחים.

אצלי המצבר כבר קיים יותר מחצי שנה, הרכב מניע בשניה והכל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אז אתם אומרים ששנתיים זה סביר למרות שהיה מונע כל יום ואפילו מספר פעמים ביום בדרך כלל?

ובכל אופן איזה מצבר מומלץ לקוואליר? יש לה חיבורים במקום ששונה מרוב המצברים ובגלל זה רוב המצברים הרגילים לא מתאימים אז אני מחפש המלצה. כמעט בטוח שהמצבר הוא 60 אמפר שעה.[/Q

אם זה קווליאר אז הכל ברור גם אצלי קווליאר והמצבר הקודם של שנפ לא החזיק יותר משנתיים מה גם שאני עשיתי הסבה לקוטבים רגילים כמו בכל רכב וקניתי בבאר שבע מצבר וולטה 62 A ב350 ש''ח מאוד מומלץ לא צריך להשקיע יותר מידי

גש לאלי ברוך נמצא מול השוק וקנה ממנו מצבר אני קונה תמיד אצלו חלקים לרכב כך שאני בוטח בו

כמה עולה מה שעשית ? חשבתי על זה גם אבל הבנתי שזה יקר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

14.4 נשמע כמו דרישה גבוהה מדי.

לדעתי מתח טעינה ריאלי בעומס מלא צריך להיות באיזור 13.6-13.8.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בנושאים כאלה לכמה זמן אני נוהג, אני יודע הרבה מאוד דברים שגם בני 50 לא מבינים בכלל.

לגבי הקוואליר, כמו שאלכס אמר יש אחד דוד משהו בב"ש, אני קניתי ממנו גם וולטה\וורטה (אני מתבלבל), גם ב350, אבל פינים שטוחים.

אצלי המצבר כבר קיים יותר מחצי שנה, הרכב מניע בשניה והכל טוב.

היי, בכלל לא הטלתי ספק בידע שלך לעומת בני 50 ובגלל זה הדגשתי שלא תראה פה דיעה

פשוט בתגובה שלך כתבת את זה לא ישירות ככה שתמיד תוכל לומר שזה בכלל לא מה שכתבת (שם = שמת יותר מפעם 1 = מעל לשנתיים אם קשה להבין)

אני ממש לא מבין עם האלטרנטור כל אחד ממש אומר משהו אחר :-( אין איזו תשובה חד משמעית לתחום התקין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתיים זה סביר למצבר אצלי מצבר של שנאפ 60 אמפר לשעה הלך אחרי 11 חודש

ומה שמעלה את מחירי המצברים זה האחריות אם תקנה מצבר ב400 שקל יהיה לך אחריות שנה תקנה ביותר יהיה ל20 חודשים בקיצור חפיף תקנה מה שהכי זול חבל להשקיע על זה יותר מדי הכל מזל בחיים האלה יכול להחזיק שנים ויכול אחרי שנה ללכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לשרשרור הארוך בנושא מצברים ומחירים. אחרי שתקרא אותו תגיע גם אתה למסקנה שהזולים (כתוב שם איזה) הם המומלצים ביותר.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אני ממש לא מבין עם האלטרנטור כל אחד ממש אומר משהו אחר :-( אין איזו תשובה חד משמעית לתחום התקין ?

13.8 - 14.4 וולט

מתח נמוך מכך טוען לאט מדי ולא באופן מלא

מתח גבוה מכך מייבש את המצבר ומגביר את הקורוזיה בפלטות.

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

14.4 נשמע כמו דרישה גבוהה מדי.

לדעתי מתח טעינה ריאלי בעומס מלא צריך להיות באיזור 13.6-13.8.

13.6 זה נמוך מיידי ,

השאיפה היא כמה שיותר לכיוון ה14.4 .

אל תשכח שלא מדברים על פעולה עם מערכת מטורפת שמפילה את חברת חשמל . סה"כ כמה הטעינה צריכה להיות ברכב שיוצא מהחברה.

ואלו נתוני רוב המכוניות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

13.8 - 14.4 וולט

מתח נמוך מכך טוען לאט מדי ולא באופן מלא

מתח גבוה מכך מייבש את המצבר ומגביר את הקורוזיה בפלטות.

+10

בקייץ מתח הטעינה הנמדד על קטבי המצבר עשוי לרדת גם 13.5-13.4 וולט עם עומס.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שבגלל שהסוללה גמורה המתח טעינה יורד, כי גם ככה ההפרש מתחים בין הסוללה לטעינה גדול אפילו במתח טעינה 13.5, ככה שהמתח טעינה יורד כדי להגביל את הזרם, אז כנראה שהטעינה דווקא תקינה בסופו של דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווסת המתח (מייצב המתח) המותקן באלטרנטור הינו מקוזז טמפ' קרי ככול שהטמפ' החיצונית גבוהה מתח הטעינה יורד בכדי לא לגרום נזק למצבר.

חפש באינטרנט גרפים המציינים מהו מתח הטעינה הדרוש בטמפ' שונות של מצבר חומצת עופרת.

תבדוק את מתח הטעינה לאחר מנוחה של שעה ובפעם השניה לאחר נסיעה של 30 דקות ותראה הבדל של כ-0.3-0.2 וולט.

בחורף מתח הטעינה גבוה יותר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...