Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 1.2TSI - סיכום שנה ו28K

ezuf
שימו לב! השרשור הזה בן 4649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיכום מפורט ואיכותי.

לי יש גם את אותו הרכב, 1.2TSI גרסת ה86 כ"ס, חודש הבא יחגוג שנה על הכביש עם כמעט 9.5K קילומטרים על השעון.

סה"כ הביקורת שלך די משקפת גם את החוויה שלי מהרכב, הרכב די זריז וחסכוני בדלק -מבדיקה פה ושם הממוצע שנתי עומד על בערך 1/16, ולעומת הלנסר 1.5 ליסינג שיש לי הוא גם די מהנה לנהיגה.

מבחינת אמינות - חודש לאחר המסירה הוחלף חיישן ABS שהגיע כנראה תקול מהמפעל, חוץ מזה אין תלונות לגבי האמינות.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ה-86 כ"ס. ההספק משחק תפקיד משני - היתרון של ה-TSI בא לידי בטוי קולע ואלגנטי בגרף המומנט כתלות בטווח הסל"ד: קו כמעט מאוזן לאורך רצועה רחבה מאד בטווח, ללא טיפוס הדרגתי בבניית הכוח אי שם בכניסה לרצועה וביציאה ממנה (מה שאומר עלייה וירידה תלולות בהתאמה). במילים אחרות, כוח מתפרץ (לקחת בפרופורציה, כן?) ובעל אורך נשימה רב. שנאמר, מנוע פנינה. 8)

איכות החומרים היא כנראה הטובה בסגמנט (לצד הפולו, לא יודע מה המצב באיביזה אבל קראתי שהיא לא לגמרי מיישרת קו בעניין).

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הדגם 1.2 TSI ידני שתארת הוא עם 85 כ"ס או עם 105 כ"ס? אתה מתאר שיש הרבה כח למנוע ולכן חשוב לי להבין את ההספק המנוע.

שתיהן 86 כ"ס.

ואני אצטרף ואנצל: מחר אני והפאביה (105 ידנית) נחגוג שנה יחד, היא גמעה כמעט 20K (לא קלים ברובם), ללא תקלות (למעט התופעה המוכרת של צינורית הדלק שיוצאת מהקליפס - מחליפים לאחד מחוזק וסה טו).

צריכת הדלק טובה בכל קנה מידה - וזה כמובן תלוי בצריכת הנהיגה. כאשר הנהיגה היא מתונה ורגועה (100 קמ"ש קבוע) צריכת הדלק מגרדת את נתוני היצרן, בלי שום בעיה מיוחדת.

יש שיפור ניכר ביחס ל-1.6 הקודמות, והוא בא לידי ביטוי (משמעותי) בעיקר בנסיעות בינעירוניות. בנסיעות עירוניות השיפור אינו משמעותי וקיצוני כפי שהוא בנסיעות הבניעירוניות, שם קשה שלא להבחין בהבדל.

מתיחת הפנים בהחלט עשתה חסד עם הפאביה, שכעת גם נראית רעננה יותר וקיבלה אקסטרה איבזור שבהחלט הורגש מעט מחסור בו - לפחות מבחינת המראה בתא הנוסעים.

איכות החומרים שופרה קלות וזמזומים נשמעים רק מאיזור המגש האחורי - הרוקד לו על בסיסו. לא משהו שפס דבק דו"צ-ספוג לא יפתור.

השדרוג ל-1.2TSI הביא לשינוי קיצוני בכל הקשור לביצועים - זמינות הכוח טובה באלפי מונים והתחושה זריזה משמעותית מבעבר, בכל מצב ובכל רגע.

למעט אותו צליל "מכונת תפירה" אופייני (תודות להזרקה הישירה בעיקר) - אין שום תלונות. וגם לזה מתרגלים עם הזמן. בהחלט מנוע פנינתי :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
Kreios - ביטוח דווקא לאחרונה הסתיים וחידשתי,חובה=1350,מקיף=2300 (בשני המקרים שיניתי לנהג יחיד,מפני שאני לבד 99% אחוז מהזמן)

אגרת טסט עלה 1065ש"ח לאחר הנחת משרת מילואים פעיל.

עידן. - אופיר הנהיגה שלי בד"כ רגוע,מאוד מאוד קשה שלא "ללחוץ" (מה שמעלה את צריכת הדלק מן הסתם),הפיתוי מהשטן :p

סביר להניח שבנהיגת סבתא (90 מקסימום בבינעירוני,בלי מזגן ועוד) אפשר להגיע גם ל1:20-1 והלאה,אולי נבדוק לעומק ביום מן הימים :)

מה זה הנחה באגרה למשרת מילואים פעיל ,

מישהו יכול להרחיב בעיניין הזה ?

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת הנחה באגרה לפי התנאים הבאים:

• 5%הנחה לחייל הזכאי לתעודת משרת מילואים פעיל לשלוש שנים או לשנה אחת.
  • 10% הנחה למשרת מילואים פעיל 2010 אשר ביצע 20-36.5 ימי מילואים בשנת 2010.
  • 15% הנחה למשרת מילואים פעיל 2010 אשר ביצע 37 ימי מילואים ומעלה בשנת 2010.
  • דגש: הזכאות הינה לרכב אחד בלבד למשרת מילואים פעיל, ומתייחסת לרכב בבעלות פרטית (שאינה ליסינג, עסקית וכ"ו) גם אם משותפת עם בן/בת הזוג. ההנחה מאגרה ממוצעת של 1100 ש"ח.
  • דגש: במידה ובבעלות משרת מילואים פעיל יותר מרכב אחד, ההטבה תינתן לרכב הראשון הזכאי לחידוש אגרת הרישוי השנתית בשנת הזכאות למשרת מילואים פעיל (1/05/10-30/04/11).

בהנחה ואתה זכאי להנחה, הדבר יהיה מצויין על גבי רשיון הרכב.

*נלקח מפורטל אנשי המילואים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת הנחה באגרה לפי התנאים הבאים:
  • 5%הנחה לחייל הזכאי לתעודת משרת מילואים פעיל לשלוש שנים או לשנה אחת.
  • 10% הנחה למשרת מילואים פעיל 2010 אשר ביצע 20-36.5 ימי מילואים בשנת 2010.
  • 15% הנחה למשרת מילואים פעיל 2010 אשר ביצע 37 ימי מילואים ומעלה בשנת 2010.
  • דגש: הזכאות הינה לרכב אחד בלבד למשרת מילואים פעיל, ומתייחסת לרכב בבעלות פרטית (שאינה ליסינג, עסקית וכ"ו) גם אם משותפת עם בן/בת הזוג. ההנחה מאגרה ממוצעת של 1100 ש"ח.
  • דגש: במידה ובבעלות משרת מילואים פעיל יותר מרכב אחד, ההטבה תינתן לרכב הראשון הזכאי לחידוש אגרת הרישוי השנתית בשנת הזכאות למשרת מילואים פעיל (1/05/10-30/04/11).

בהנחה ואתה זכאי להנחה, הדבר יהיה מצויין על גבי רשיון הרכב.

*נלקח מפורטל אנשי המילואים.

לכל אלה האמורים לעיל יש להוסיף הנחה בחידוש הרישיון בעלות סמלית של 10 ש"ח בלבד. (חידשתי את הרישיון שלי לא מזמן)

בנוסף מי שעומד בתנאים האמורים לעיל אך הדבר לא עודכן לו ברישיון הרכב, צריך לגשת לדואר עם תעודת משרת מילואים פעיל (שנשלחת כל שנה בדואר) ולעדכן!

כרגע אם לא יהיו צווים מיוחדים, ההנחה אצלי לטסט הקרוב עומדת על 10% =] לפעמים שווה להיות "פראייר" :wink:

SEAT Ibiza 2001 Stella, Automatic. :cry: נמכרה בצער רב :cry:

Toyota Yaris Hybrid 2014 Active, Automatic. :-Dהבייבי החדשה :-D

אני לא גזען, אני שונא את כולם במידה שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט אותו צליל "מכונת תפירה" אופייני (תודות להזרקה הישירה בעיקר) - אין שום תלונות. וגם לזה מתרגלים עם הזמן. בהחלט מנוע פנינתי :wink:

סדרת מנועים ה-TSI בהחלט מוצלחת, למעט רעש מנוע פשוט........רע.

אפילו בגולף GTI וגולף R יש בסרק רעש של מנוע דיזל.

מעבר לזה אחלה סיקור והעיקר שאתה נהנה מהרכב.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...