Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"בין הפטיש לסדן" - גירסת מצלמות הגאטסו

ohadg
שימו לב! השרשור הזה בן 4659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבירור אצל מספר שוטרים חברים,

מצלמות הגטסו שמכויילות בצמתים לצלם עבירת אור אדום לא יצלמו רכבים העוברים את המהירות החוקית.

אז תעדכן את השוטרים שהמצלמות האלה כבר מצלמות על מהירות, רק שעוד לא מנפיקים דו"חות מהצילומים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבירור אצל מספר שוטרים חברים,

מצלמות הגטסו שמכויילות בצמתים לצלם עבירת אור אדום לא יצלמו רכבים העוברים את המהירות החוקית.

תודה על המידע!

נהגים ינסו לעבור את הצומת לפני שהשעון מגיע ל-0.

יהפכו את זה לסוג של "משחק" כמו טיימר במשימות ב-NFS...

.

אכן יהיו כאלה, אבל מדובר על מיעוט שבמיעוט ולכן התועלת גדולה מהנזק

סובארו ג'אסטי 93', 2000-2010, יהי זיכרה ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי, רמזורים אלה מוצבים במקומות שבהם מהירות הנסיעה לא עוברת את ה 50 קמ"ש.

תקנו אותי אם אני טועה.

60 קמ"ש.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן תופעת הנהגים הנצמדים מאחור היא מעצבנת.

כשאני מבחין בנהג שנצמד לי לתחת ואני בנתיב הימני,

אני מאט את מהירות הנסיעה עוד יותר וזה גורם לנהג הנצמד

להתייאש ולעקוף אותי עוד לפני שמגיעים לצומת מרומזר,

כך אין שום בעיה לבלום כשהרמזור מתחיל להבהב.

את תופעת הנדבקים אני מכיר לצערי, הפיתרון הוא פשוט.

בהמון רכבים יש כס"מ שדוושת הברקס אינה בולמת את הרכב אלא רק מדליקה את אורות הברקס.

מספר לחיצות קלות מאוד(שלא בולמות את הרכב) יגרמו לנדבק לשמור מרחק או לעקוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר יש רמזור, לא משנה לי אם הוא ירוק או אדום, אני אוטומטית מוריד מהירות ומשייט לעברו במהירות של 80 קמ"ש, כמובן שבנתיב ימני, ואז זה אפעם לא גורם לבעיות, אם יש ירוק והוא התחיל להבהב אני לא חושב פעמיים ואוטומטית עוצר ולא מנסה לגנוב את הירוק המהבהב, ואם יש אדום לדוגמא אני גם משייט בסביבות ה 80 ולרוב הרמזור פשוט מתחלף, אז אין צורך בבלימה P:

volkswagen

כי חיים רק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תעדכן את השוטרים שהמצלמות האלה כבר מצלמות על מהירות, רק שעוד לא מנפיקים דו"חות מהצילומים

אופיר אתה בטוח ?

שני השוטרים ספציפית ממתנ"א [אחד מיחידת האופנוענים].

ושניהם אמרו לי בפירוש שלא.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד תודה.

אז אני משער שכרגע הם לא מפעילים את החלק של מהירות במצלמות הרמזור [שוב ממה שנאמר מהחברים לגבי ,אין דוחות מהירות ממצלמות הרמזור].

אני מקווה שאת מיקום המצלמה שמתוכננת לאילת יבהירו באיזה מיקום [אני בד"כ לאילת נוסע דרך מצפה ולכן אשמח לדעת].

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת הרמזור במורשה מצלמת גם על מהירות - זוגתי צולמה שם בשעות הלילה כשהיא היתה לבד על הכביש ואין סיכוי שרכב אחר זולתה הוא זה שצולם.

הסיפור הזה התרחש לפני כחודש וחצי ועד היום הדו"ח לא הגיע, מה שמלמד על כך שהצילומים הללו עדיין אינם משמשים להנפקת דו"חות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ הצ'יטה, מצלמת הרמזור בגהה, לכיוון צ. מורשה הינה גם מצלמת מהירות וגם מצלמת רמזור...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז חזרנו לנקודת ההתחלה - מצלמות רמזור שיכולות לצלם גם מהירות ולדפוק את אלה שחוששים לבלום עקב סיבות שונות.

אמנם לא עכשיו כמו שאומר talroze, אבל כנראה זה יקרה בעתיד - בין השאר כשהזכיין ירצה להגדיל את ההכנסות שלו (כפי שמותר לו לפי תנאי המרכז).

סובארו ג'אסטי 93', 2000-2010, יהי זיכרה ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...