Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מותר לשהות ברכב בחנייה של פארק ציבורי בשעות הלילה?

שימו לב! השרשור הזה בן 4670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דג, קרא שוב את התגובה הבאה:

למיטב ידיעתי, יש בחוק התייחסות לאי-ציות להוראת שוטר. כמו"כ, ידוע לי שלפחות בחלק מהעיריות, לפקחים הללו יש סמכויות של שוטר.

אם מחברים את שני הדברים הללו, יוצא שסירובך לבקשת הפקח לפנות את המקום הוא אי-ציות להוראת שוטר.

אני חושב שהעצה שנתקו השיא לך (גזיה+שש בש+פיצוחים+מוזיקה לא מרעישה מידי בחוף הים) היא עצה מצויינת.

אם פקח או שוטר מבקשים ממך לפנות את השטח שאתה נמצא בו, הם לא באמת זקוקים לאיזה חוק עזר עירוני כלשהו. אם לדעתך הדבר אינו מוצדק, אתה יכול להתלונן ברשות המקומית על אותו פקח, אבל זה לא פוטר אותך מחובת הציות לו.

כמו בסיפור העם המוכר, גם כאן יש אנשים שמעדיפים לאכול את הענבים ולעומתם אנשים שמעדיפים לריב עם השוטר, סליחה: השומר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואני מתוך שאלה של עיקרון לא ייתפנה עד לטיעון מוצדק של השוטר\פקח\איש בווסט ירוק :lol:

שיעשה מה שהוא רוצה, גם אם זה אומר להיחקר על "הכשלת שוטר במילוי תפקידו".

שנינו מכירים את משטרת ישראל, הם אוהבים להיטפל לחלשים ולא להיתעסק בעיקר, ברגע שהם שומעים את המילה עו"ד הם בורחים עם הזנב בין הרגליים כל עוד לא ביצעת פשע (ולא,אני לא פושע)

ואני בכלל לא אוהב ענבים, אבל כן אוהב לעמוד אחרי מה שאני מאמין בו :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם הסירוב שלך להיענות לדרישתו של הפקח לעזוב את המקום הוא עבירה על החוק. תחשוב על התקופה שבה היית בצבא: אם המפקד היה פוקד עליך לרחוץ את מכוניתו, האם היית רשאי לסרב? ברור שלא. מצד שני, זה גם ברור שהדבר הראשון שהיית עושה אחרי שהיית מסיים לנגב לו את הווקס מהמכונית זה לפנות לנציב קבילות חיילים.

אותו דבר גם פה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפקודות בצבא סירבתי עם הם לא היו תקינות לפי דעתי, אז לאיזה זקן עם ווסט ירוק שמרגיש אלוהים אני יגיד אמן? :lol:

(כן כן, אני יודע שיש לי קושי בקבלת מרות)

בדיוק בגלל שלמקרה הנ"ל אפשר להיתכונן לפעם הבאה שים לב שרשמתי קודם כל לבדוק בעירייה האם מותר לשהות בשעות הלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אותך בתור אדם שאפשר לדבר איתו בהיגיון. אל תנפץ לי את הנרטיב הזה.

שוב: גם אם אין שום חוק שמגביל את שעות השהייה בפארק, לפקח/שוטר יש סמכות לקבוע אחרת בהתאם לשיקולים בשטח והקביעה שלו היא המחייבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוק עזר עירוני שלא מאפשר לך להיות בגינה אחרי 11.

וזה גם לא בושה שיש.

בגינות הציבוריות הן בקרבת בתי מגורים ואנשים בהמות עושים הרבה רעש ומפריעים.

ועל כל אחד שמפריע ומזמינים לו משטרה יש עוד 50 שסובלים בשקט.

אני מאוד מאוד מאוד מרוצה מזה שאסור לשבת בגינות אחרי 11. למרות שהחוק הזה גם פוגע בי אבל אני מוכן לשלם את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתם אומרים מה שנשאר לעשות זה פשוט לא לעשות?

איך יכול להיות שבמדינה חופשית אני לא אוכל לשבת עם חברה באוטו בגן ציבורי בשעות הלילה בלי להפריע לאף אחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוק עזר עירוני שלא מאפשר לך להיות בגינה אחרי 11.

וזה גם לא בושה שיש.

בגינות הציבוריות הן בקרבת בתי מגורים ואנשים בהמות עושים הרבה רעש ומפריעים.

ועל כל אחד שמפריע ומזמינים לו משטרה יש עוד 50 שסובלים בשקט.

אני מאוד מאוד מאוד מרוצה מזה שאסור לשבת בגינות אחרי 11. למרות שהחוק הזה גם פוגע בי אבל אני מוכן לשלם את המחיר.

אני מצטער אבל אני לא מצליח לקבל את הטיעון הזה.

זה כמו להגיד שמהיום אסור יותר לנהוג על כבישי ישראל כי יש מס' נהגים שעוברים באור אדום.

הפכנו להיות מדינת משטרה אשר מגבילה את חופש האזרח הקטן ללא שום מצפון.

כמות ההגבלות על האזרח שלא לצדק מגיע למצב של הגבלת חופש התנועה הבסיסי שיש לנו רק כדי לעשות את חייהם של נותני השירות קלים הרבה יותר ללא היתחשבות במהות העבודה הבסיסית שלהם.

אסור לשהות בגנים אחרי 11 בלילה עקב קומץ קטן של נערים אשר עושים רעש לשכנים?

במידה ויש רעש בלתי סביר השכנים מוזמנים להזמין משטרה שתפזר את הקומץ הזה במקום לתת לשוטר לנמנם בניידת במקרה הטוב או לישון בבית במקום לסייר במקרה הרע.

זהו התפקיד האמיתי של המשרטה ושל הפקחים, לא להעיף מס' מצומצם של אנשים בוגרים שיושבים בשקט ברכב ללא הפרעה רק בגלל העקרונות המונחים של "עבד כי ימלוך" ויישום של תקנה מטומטמת כגון שהייה בגנים ציבוריים שאני משלם עליהם כל חודש!

אלעד היקר, אני בן אדם שמקשיב לקול ההיגיון בדרך כלל, אבל כשעושים לי עוול וזה מפריע לי ברמת ה"אני מאמין" שלי אני לא יישתוק, גם אם זה אומר לעבור על החוק.

בדיוק כמו בת'רד הזה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=380260

לא הייתי מוותר, הייתי מגיע לערכאות הגבוהות ביותר במידה והייתי מפסיד בשלבים הראשונים ולא נח לרגע עד שהייתי מרגיש שצידקתי הוכחה.

זה אני, take it or Leave it (ובמקרה הזה, סגור לי הרשאות לפורום :lol:)

אני אמנם מרשה לעצמי להיתנסח בפורום מידי פעם בצורה יותר בוטה\ילדותית\עצבנית מול חיי היום יום הלא וירטואלים אבל אני מאמין שהמסר מאחורי המילים ברור לרוב הקוראים.

ועכשיו אחרי שפרקתי את אשר על ליבי, אני הולך להוריד את הזבל על פי הוראת אישתי :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פראייר!!!

אל תוריד את הזבל, באיזה סמכות היא קובעת לך?

סתם איזה אחת עם וסט ירוק שמנמנמת מול הטלויזיה במקום להוריד את הזבל בעצמה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר כדאי לפקחים ללבוש ווסטים של לוני טונס :-D

ולנושא, לא יכול להיות מצב שאני רוצה לשבת בפארק ציבורי שנמצא במרחק של מעל 50 מטר מבנייני המגורים, ולא אוכל.

לא ארגנו שם מסיבה, לא היה מוזיקה או אלכוהול, גם לא אנשים. סך הכל 2 חברים בתוך אוטו שקט.

אין שום דבר פסול בזה לכל הדעות ואני לא חושב שפקח צריך להעיף אותי משם במחשבה "אם אתה פה יבואו עוד".

כל הכבוד לעיריית ראשון לציון שמציבה את הפקחים ככה בשכונות ומונעות את הרעש והוונדליזם כמו שנאמר כאן.

אבל מפה ועד המקרה הזה? לדעתי הזוי ביותר.

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד ממעללי העיר הנשגבת ראשון לציון.

השבוע באחד הלילות אני שומע צעקות של כמה מתחת לבית (רגיל) ודפיקות/מכות (פחות רגיל). מסתכל מהחלון - ואני רואה 3 ערסים דופקים עם מעדר על האספלט של הכביש :shock:

לא ברור לי בדיוק מה הייתה המטרה שלהם: אם זה קורס הכנה לעובדי רס"ר בצה"ל או לעבודות שירות - אבל שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו לא ערסים. זה מע"צ שמשפרים את תשתית הכבישים בלילות בעזרת כלים מתאימים.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר אותך ואת החברים שלך אבל אני מניח שהפקח חשד בכם שאולי אתם משקיפים על בית או אורבים למישהו "מתחת לבית" או איזה עסקת סמים וכל מיני דברים פליליים כאלה שיכולים לסכן את שלום הציבור.

אם הייתי פקח ותפקידי לדאוג לשלום הציבור אז אולי גם אני הייתי מתנהג ככה...

זאת התנהגות מחשידה לכל דבר! אפילו שאתם לכאורה תמימים ולא עשיתם כלום בתכלס.

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...