Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מותר לשהות ברכב בחנייה של פארק ציבורי בשעות הלילה?

שימו לב! השרשור הזה בן 4670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול ישבתי עם 2 חברים באחד הגנים בראשון לציון. ישבנו ברכב כשהדלתות סגורות ללא מוזיקה. גם החלונות סגורים.

הרכב כמובן היה בחניה ציבורית כשהיא ריקה ורק המכונית שלי שם.

הגיח אלי פקח וביקש שאפתח את החלון.

הפקח דרש שנעזוב את המכונית ונלך ברגל למקום רחוק ממגורים, או שנעזוב את החניה של הפארק.

האם זה חוקי? אסור לי לשהות בחניה ציבורית כשאני ברכב והחלונות סגורים ללא מוזיקה?

אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכל תלוי בנסיבות,השעה,אירועים בסביבה,הרושם מהיושבים,מוזיקה מפריעת מנוחה וכו.

אתה מזמין בדיקה יסודית לאלכוהול פתוח (שופכים - בד"כ בזה נגמר ), סמים, סכינים,הסבר על מקורו של רכוש זה או אחר באוטו ועליך ,הסברים של כל אחד מיושבי הרכב בנפרד מאיפה (מחשיד אם אתם ממקום רחוק שלא נראה סביר לבא ממנו דווקא לגן הזה,בשעה הזאת בלי סיבה יותר טובה מסתם לשבת באוטו ),מתי,לאן ,מה ולמה אתם שם ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו שלושה חברים, גרים במרחק 3 דקות נסיעה משם.

יושבים ומדברים.. אוטו ריק ללא כל הדברים שהזכרת, סך הכל פקח עירוני של שיטור משולב שמנסה לסלק בני נוער מפארקים בשעות הלילה בגלל רעש.

שוב,

כשאני יושב בתוך האוטו כשהוא סגור לחלוטין, ללא מוזיקה או מערכת פתוחה בחניה ציבורית,

האם לפי החוק יש עילה להעיף אותי משם?

אשמח אם תוכלו לעזור לי כשהוא יבוא היום לעשות זאת שוב כמו בכל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן.

הפקחים האלה מחזיקים מעצמם מינימום שריפים עירוניים. חצופים.

אני הייתי נשאר ברכב סוגר את החלונות ומתקשר למשטרה להתלונן שהוא מטריד אותי. (לא באמת, אבל אני לא מתכוון להמליץ לך לעשות את מה שאני עשיתי כמה וכמה פעמים לפקחים ו"שיטור עירוני")

תתפלא כמה מהר הם נעלמים כשמזכירים את לובשי המדים האמיתיים. כמובן בהנחה שאתה לא עושה שום דבר לא חוקי!

ברק

קונים, שוברים, מתקנים, לומדים?? מוכרים, קונים.

הדרך היחידה לא לטעות, היא לא לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כשהגיע הפקח הנחמד, טען שהפארק סגור משעה 11 ולכן אסור לי להיות שם.

אני מציין שוב, שלושה חברים בתוך מכונית יחידה בחניון ציבורי של פארק. כל הדלתות והחלונות סגורים ואין מוזיקה.

כששאלתי למה אסור לי לשהות ברכב, הוא כל הזמן אמר "או למעלה או הביתה" (למעלה זה חלק בצד השני של הפארק חשוך שאין מה לעשות בו).

"או למעלה או הביתה"- על כל שאלה ששאלתי.

לבסוף איים בדוח, כששאלתי למה, אתם יכולים לנחש מה ענה לי הפקח הנחמד.

כשיבוא מחר, מה אני יכול להגיד להגנתי שיעזוב אותי בשקט?

זה אותו פקח שמגיע לאזור כל לילה.

הבנתי שאין לו סמכות להביא דוחות ועליו לקרוא לשיטור העירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפקחים האלו עם האפודות הירוקות הם אנשים שמעסיקים כל קית וההוראות שלהם ברורות.

אין לך מה להתווכח איתו. אם אתה רוצה להתווכח אז חכה שיגיע הפקח/השיטור ואז תתווכח - אבל רוב הסיכויים שסתם תקבל דו"ח.

אסור לך לשהות בשטח של גן ציבורי אחרי 11 בלילה - חוק עזר עירוני. ולא משנה מה אתה עושה שם.

הוא לא יכול להתחיל לנתח כל אחד ולנחש מי זה שיעשה את הרעש ומי לא.

אני מאוד מבסוט על החברה האלה והם עושים אחלה שירות לשאר התושבים.

שמע, למה שפשוט לא תחנה את הרכב במקום אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה עצה מחמור זקן?

ובכן, העצה היא לוותר.

חוקית, אתה צודק. זכותך לשבת ברכבך הסגור, לבד או עם חברים, לכמה זמן שתרצה כל עוד אתה לא גורם הפרעה כלשהיא.

אבל מעשית, אם אתה "בא לו לא טוב בעיניים" אותו פקח כבר ימצא על מה לתקוע אותך.

יש לו משמרת לילה ארוכה ומשעממת להעביר, הוא כבר יחשוב על משהו. סמוך עליו.

זה מרגיז, אני יודע ומכיר זאת טוב על בשרי.

לפני הרבה שנים, כשהייתי בגילך, היו אלו ה"מדורניקים" שנטפלים לטיפוסים כמונו.

מה לעשות- זאת אפילו לא גזענות (אני בכלל רומני:lol: ) זה משהו במראה הכללי שגרם להם להשכיב אותי ועוד שני חברים בפישוק באמצע רחוב קינג ג'ורג' בת"א בצהרים. לטענתם, "הלכנו מהר מידי, נראה שאנחנו בורחים ממשהו".

קרו לי מקרים דומים עוד כמה פעמים, בסוף הגיל והגרעה ,או השינוי באופי הלבוש או אני לא יודע מה,שעושים את שלהם, וזה נפסק.

אני מבין, חופש. משעמם, רוצים לשבת לדבר עם חברים ואין תקציב לפאבים בכל יום.

אבל הרי יש לכם אוטו (לנו היה אחד בחבר'ה רק כשכבר היינו מגוייסים). סעו לאיזה חוף חשוך (בזמני היו בבת-ים כמה כאלה), גזייה עם קפה, קצת פיצוחים, שש-בש ומוזיקה.

אל תעברו לנבלה בשדה הראייה. תנו לו את הסיפוק שהוא "ניקה את ראשל"צ מפרחחים".

לצערנו, אי אפשר לנצח את אלו שקיבלו איזו סמכות מפוקפקת מתוקף תפקידם העלוב במשכורת מינימום.

ספר משלי קראת?

חזקיה המלך כתב שם משפט שמתאים פה:

עבד כי ימלוך

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, יש בחוק התייחסות לאי-ציות להוראת שוטר. כמו"כ, ידוע לי שלפחות בחלק מהעיריות, לפקחים הללו יש סמכויות של שוטר.

אם מחברים את שני הדברים הללו, יוצא שסירובך לבקשת הפקח לפנות את המקום הוא אי-ציות להוראת שוטר.

אני חושב שהעצה שנתקו השיא לך (גזיה+שש בש+פיצוחים+מוזיקה לא מרעישה מידי בחוף הים) היא עצה מצויינת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מרגיז, אני יודע ומכיר זאת טוב על בשרי.

לפני הרבה שנים, כשהייתי בגילך, היו אלו ה"מדורניקים" שנטפלים לטיפוסים כמונו.

מה לעשות- זאת אפילו לא גזענות (אני בכלל רומני:lol: ) זה משהו במראה הכללי שגרם להם להשכיב אותי ועוד שני חברים בפישוק באמצע רחוב קינג ג'ורג' בת"א בצהרים. לטענתם, "הלכנו מהר מידי, נראה שאנחנו בורחים ממשהו".

קרו לי מקרים דומים עוד כמה פעמים, בסוף הגיל והגרעה ,או השינוי באופי הלבוש או אני לא יודע מה,שעושים את שלהם, וזה נפסק.

כל מי שבינה בקודקודו לא העיז לנשום ליד המדורניקים האלה.

כשהיינו "מזדנגפים", מול תחנת המשטרה שלהם היינו עוברים מדרכה בשביל לא "לבוא להם לא טוב בעיניים".

חבורה של אשכנזים, לבנבנים, בני טובים, שמעולם לא חלמו לעבור על החוק ואין אחד בניינו שלא עבר תחת הידיים שלהם!

חצי תל אביב דיברה על בן כיתה שלי שלא עצר בעצור ונכנס להם בקורטינה שלהם בצד, את התאונה הוא עבר ללא פגע אבל מיד אושפז ל 3 חודשים עם חבלות בכל הגוף! :wink:

אתה יודע מה, עם המדור של אז, הביזיון שמתרחש עכשיו בנהריה לא היה קורא.

כשהקורטינה הייתה נכנסת לשכונה, היתושים היו עוצרים את הנשימה.

טוב, חלאס עם אוף טופיק.

פותח השרשור, אתה סתם מחפש צרות, במוקדם או במאוחר הוא יביא משטרה שתפרק לך את כל הרכב ותנסה להבין למה אתה מתעקש לשבת דווקא שם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אני מתעקש לשבת דווקא שם? כי זה מקום מואר ודיי יפה, חניון גדול שלא עוברות בו מכוניות ולא מפריעות.

אני יכול לשבת בשקט עם חברות, מולי יש פארק יפה בלילה.

אני מעדיף לשבת במקום כזה מאשר לשבת באיזה חניה צפופה שבכל רגע יבוא רכב ויטחן את הדלת שלו על שלי.

שמשטרה תבוא ותפרק לי את כל הרכב, אין לי בעיה. אני רוצה לשבת שם ואני לא מוצא סיבה למה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקאמיצי, שלא תחשוב לא נכון. אני מאוד שמח שיש את האנשים האלה עם האפודות בשעות האלה של הלילה, הם עושים עבודת קודש.

אבל כאן אני חושב שזה לא נכון מה שנעשה. אני בטוח שאם הייתי קצת יותר מבוגר לא היה בא אלי.

כרגע זה לא יגמר בדו"ח, כי לפקח הזה אין סמכות לתת דוחות, ברגע שיזמין סיירת אני אלך.

אבל בנתיים אני רוצה משהו שאני יוכל להתבסס עליו כשתבוא אותה סיירת, איזה טיעון בחוק שיציל אותי מדו"ח, אם יש כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה. אתה סתם מתעקש.

על פי חוק עזר עירוני אסור לך לשעות בגן בשעות האלו. לא משנה אם אתה עושה רעש או לא.

מותר לך לשבת ברחוב כל עוד אתה לא עושה רעש. אבל ברגע שאתה מפריע - זהו נגמר.

ד"א - אם הוא רושם את המספר רכב אתה יכול לקבל גם דו"ח הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע זה לא יגמר בדו"ח, כי לפקח הזה אין סמכות לתת דוחות, ברגע שיזמין סיירת אני אלך.

ואתה כמובן בטוח שהוא לא יעכב אותך עד הגעת הסיירת, נכון?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...