Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח חובה

שימו לב! השרשור הזה בן 4740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נמסר לידי לשימוש קבוע רכב, ללא העברת בעלות. כרגע ביטוח החובה הוא ע"ש בעל הרכב, והוא מכסה כל נהג ואני עומדת בתנאים הנוספים שלו (גיל וותק נהיגה).

רציתי להעביר את הביטוח על שמי אך בשיחה עם שלוש סוכנויות ביטוח שונות נאמר לי כי ביטוח חובה ניתן לעשות רק על-שם מי שרשום כבעלים ברשיון הרכב, אפילו אם הרכב בשימושי הקבוע. כאמור, אינני הבעלים ואני גם לא אהיה הבעלים.

היום שוב נאמר לי ע"י אנשים שאינם קשורים לביטוח כי עד כמה שידוע להם ניתן לעשות ביטוח חובה ע"ש כל אחד, ללא קשר לבעלים הרשומים של הרכב.

האם תוכלו לפתור לי את הסוגייה? אישית אני מאמינה לסוכנויות הביטוח כי אני לא רואה מה האינטרס שלהם לומר לי זאת. הרי היה מועבר להם תשלום בכל מקרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי בהחלט לעשות ביטוח חובה על שם מישהו שהוא לא בעל הרכב. אני תמיד עושה ביטוח לרכבי המשפחה על שמי, אפילו שהם לא רשומים על השם שלי, כי אני היחידי בבית עם עבר בטיחותי נקי.

מה שלא אפשר לעשות, זה להעביר ביטוח בתוקף על שם מישהו אחר. תוכלי לעשות ביטוח על שמך רק אחרי שהנוכחי יסתיים.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה 3 סוכנויות ביטוח שונות אמרו שאין לי אפשרות לעשות את זה? מדובר על רכב חדש שרשום על שם מישהו אחר וזה היה הביטוח הראשון שעשו לו אי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, התקשרתי לחברת ביטוח רביעית ומה שנאמר לי שבעבר ניתן היה לעשות ביטוח לא ע"ש בעל הרכב, אבל בשנה האחרונה ניתן לעשות ביטוח רק ע"ש מי שרשום כבעלים ברשיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...