Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע 6500 דיזל,ב GMC או שברולט-מה היא צריכת הדלק הממוצעת?

אריק איתי
שימו לב! השרשור הזה בן 3730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והרנגלר נותן הרבה יותר הנאה מאינפיניטי פלצנית :-P

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל כשהכביש מתפתל בגל בוקר בדרכי לעבודה, אני מברך את מרכז הכובד הנמוך, את ההנאה האחורית ואת האופציה לביטול בקרת האחיזה.

דריפט עם רנגלר זה קצת מפחיד :)

ד"א זה הכביש :

mcla-los-angeles-in-real-life-19.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כשהכביש מתפתל בגל בוקר בדרכי לעבודה, אני מברך את מרכז הכובד הנמוך, את ההנאה האחורית ואת האופציה לביטול בקרת האחיזה.

דריפט עם רנגלר זה קצת מפחיד :)

ד"א זה הכביש :

mcla-los-angeles-in-real-life-19.jpg

בנצי

כמו שאומרים.."תן בראש" ותהנה..

אצלנו אין עיקולים כאלו.."יש אולי בירידות סדום ים המלח"....

:type: @@ :beerchug:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם בכבישי הצפון

אני זוכר שעשיתי דריפטים עם בליזר 4X2 מודל 84 איזה תענוג!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

מה אני יגיד לך..גם אני כמוך חולה על "אמריקאיות" בכל המובנים..

לא ממש מחפש את הרכב החסכוני שיתן לי את 16\1 ..וכמובן לא מצפה ממנועים כוחניים ושריריים

להגיע לרמות כאלה,אבל מנסיוני במנועי GM(רק עם בנזין)שאגב אני תמיד העדפתי אותו על כל סוג של דיזל..

המנועים האמריקאים "שותים" ושזה ב 4$ לגלון זה סבבה-שזה 7.40 לליטר(ימך שמם ממשלת ישראל)..אז צריך לשקלל קצת את עצמך..

אגב,בדקתי לשים גפ'מ בבלייזר 4300,ראה שירשורים על שמי בנושא..

ואפרופו דיזל..ברור שלבנזין תמיד יש יותר כח ומומנט..אבל לפי שידוע לי,הדיזל ידוע בתור מנוע שבנוי לעבודה,דהיינו

מכלולים עיקריים יכולים לסחוב בוא נגיד 500 אלף קילומטרים ??

אריק

אתה טועה לגביי מה שאתה אומר למנועי בנזין כן יש יותר סוסים אבל כשזה מגיע למומנט דיזל לא רואה ממטר את ה 5700/4300 וגם מבחינת הקילומטרג' מנועי דיזל ועוד של GM יסחובו בהרבה יותר ק"מ מהבנזין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר הייטב את המנוע 6.6 של הסילווראדו ומכיר הייטב את המנוע6.5 טורבו של הוואנדורה, ויודע הייטב למה הם מסוגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה לגביי מה שאתה אומר למנועי בנזין כן יש יותר סוסים אבל כשזה מגיע למומנט דיזל לא רואה ממטר את ה 5700/4300 וגם מבחינת הקילומטרג' מנועי דיזל ועוד של GM יסחובו בהרבה יותר ק"מ מהבנזין

אתה צודק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי הדיזל הוא לא של GM, אלא של דטרויט (מייצרים מנועים מעולים למשאיות).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שבסילבראדו המנועים הם של דורמקס,

מנוע טורבו דיזל מאוד חזקים ואמינים, תשאל קבלנים שעובדים עם הסילבראדו איך האוטו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי הדיזל הוא לא של GM, אלא של דטרויט (מייצרים מנועים מעולים למשאיות).

יש ויש אצלי למשל המנוע הוא 6.5 דיזל ללא טורבו בדיוק אותו מנוע שיש להאמרים בצבא והוא של דטרויט....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אריק וואלה קראתי את כל השרשור שנפתח על ידיך כי התעניינתי על מה כל הדיון פה על המנוע 6500 תשמע עצה שלי אלייך חיים פעם אחת צריך לענות מהחיים בבלייזר 79 שלי יש מנוע Big block 454 (שזה 7400 סמ"ק וכמעט 500 סוסים) ואת האמת אני יגיד לך וגם כולם שואלים אותי לגביי הצריכת דלק שלו זה לא מעניין לי את ה ....

נכון הדלק בארץ יקר ולא פחות ממנו גם הג'יפים עצמם אבל וואלה אתה חיי במדינה הזאת והשוק של המפלצות האלה נכון לא כמו בארה"ב כך שלכל אחד יש את הסריטה או אהבה שלו למשהוא אנחנו אוהבים את האמרקניזצית הרכב איך ש Kenworth man אמר כך שעצה שלי לפני שאתה קונה הכל מתחיל בתקציב ודבר שני אם אתה באמת אוהב את זה אני אישית לא דופק חשבון לדלק כי אם רכב כזה אתה לא הולך לסוע ביום יום גם ככה

שיהיה שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אריק וואלה קראתי את כל השרשור שנפתח על ידיך כי התעניינתי על מה כל הדיון פה על המנוע 6500 תשמע עצה שלי אלייך חיים פעם אחת צריך לענות מהחיים בבלייזר 79 שלי יש מנוע Big block 454 (שזה 7400 סמ"ק וכמעט 500 סוסים) ואת האמת אני יגיד לך וגם כולם שואלים אותי לגביי הצריכת דלק שלו זה לא מעניין לי את ה ....

נכון הדלק בארץ יקר ולא פחות ממנו גם הג'יפים עצמם אבל וואלה אתה חיי במדינה הזאת והשוק של המפלצות האלה נכון לא כמו בארה"ב כך שלכל אחד יש את הסריטה או אהבה שלו למשהוא אנחנו אוהבים את האמרקניזצית הרכב איך ש Kenworth man אמר כך שעצה שלי לפני שאתה קונה הכל מתחיל בתקציב ודבר שני אם אתה באמת אוהב את זה אני אישית לא דופק חשבון לדלק כי אם רכב כזה אתה לא הולך לסוע ביום יום גם ככה

שיהיה שבוע טוב

:-D:lol::wink::onfire:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב אמריקאי שתציין יהיה מעולה אבל עזוב אני משוחד,

תראה יחס הדחיסה של אוויר/דלק במנועי בנזין עומד על 1:8 – 1:12. במנועי דיזל היחס הוא בין 14:1 ל 25:1. יחס הדחיסה הגבוה יותר של מנוע הדיזל מוביל ליעילות גבוהה יותר,חוץ מהעובדה שמנועי דיזל חסכוניים ויעילים יותר ממנועי בנזין,פשוטו כמשמעו, ניתן לנסוע יותר עם מנוע דיזל (לי אישית אין בעיה עם בנזין ואני מברך כל רכב אמריקאי ששותה כמה שהוא צריך) אגב מנועי דיזל גדולים יותר פיסית ממנועי בנזין,הסיבה העיקרית לכך היא שמנוע דיזל חייב להיות חזק יותר מבנזין על מנת לעמוד בלחץ האוויר הנדרש להצתה,

אז תעשה את החישובים שלך,

כל בחירה שלך תהיה מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...