Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלאות המין האנושי (שם נרדף - נהגים בישראל)

יובל
שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום יצא לי לראות מקרה שהשאיר אותי פעור פה.

מישהי עוברת במעבר חצייה, ובגלל זה היא עיקבה מישהו שחיכה לה עד שהיא תסיים לעבור, הערס התעצבן והתחיל לצעוק ולקלל אותה, והתחיל להסביר לה על המקצוע שלה ועל המקצוע של אמא שלה, בנוסף על זה שהיה בהמה ועוד דברים דומים. הייתי בהלם עד כמה אנשים דפוקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה אתם אומרים? לעשות משהו?

מה יש לך לעשות? הוא רוכב כמו טמבל על טוסטוס. נזק הוא יכול לעשות רק לעצמו. תן לדארווין לטפל בזה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, היה מקרה לפני כמה ימים כאשר מישהו על קטנוע דרס הולכת רגל (היא עברה בירוק), הוא נסע בניגוד לכיוון התנועה!

מעבר לזה כבר ראיתי רוכבי שליחויות עוקפים על מעבר חצייה כאשר חוצה הולך רגל ורכב נתן לו לעבור.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יצא לי לראות מקרה שהשאיר אותי פעור פה.

מישהי עוברת במעבר חצייה, ובגלל זה היא עיקבה מישהו שחיכה לה עד שהיא תסיים לעבור, הערס התעצבן והתחיל לצעוק ולקלל אותה, והתחיל להסביר לה על המקצוע שלה ועל המקצוע של אמא שלה, בנוסף על זה שהיה בהמה ועוד דברים דומים. הייתי בהלם עד כמה אנשים דפוקים.

בזמן האחרון אני נתקל ביותר מדי אנשים כאלו.

נראה שחוסר חינוך בשילוב עם חוסר סבלנות יוצר את הבעיה.

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מכליל? אתה לא נהג בישראל?

אם יש משהו שאני לא אוהב באופי של חלק מהישראלים הוא הדיבור על ''החלאות הישראלים'' ועל כרטיסי הטיסה בכיוון אחד (אני מקווה שלא לאיטליה, כן? הנהגים שם ילמדו אותך יותר ממה שתרצה ללמוד). די להתבכיינות, להתנשאות ולהכללות.

כל מילה בסלע

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג המון. לפעמים 400 ק"מ ביום.

באופן טבעי אני נמצא ברוב הארץ.

אני יכול לומר די בחופשיות שמעטים מאד מאד הנהגים שיודעים באמת לנהוג.

ובלדעת לנהוג אני לא מתכוון בלסובב את ההגה וללחוץ על הגז.

רוב ההתנהגות שנחשבת בעינינו כעברינות וכחוצפה, קורית לרוב פשוט בגלל חוסר יכולת של הנהג להבין בכלל שהוא על הכביש.

זה לא נעשה בזדון אלא בגלל טמטום צרוף.

רוב החיתוכים, אי שמירת המרחק, נסיעה איטית בשמאלי, מעבר בין נתיבים, וכו' נעשים בגלל חוסר ההבנה של הנהג, ריחוף והתעסקות בעניינים אחרים.

זה חמור מאד אבל עדיין לא בגלל היותו של הנהג "ערס" או אחד שעושה את זה בכוונה.

כמובן שקיימים גם הזבלים שעושים מה שמציין פותח השרשור.

לא מזמן נסעתי בכביש 6 בטור ארוך ומשעמם בשתי הנתיבים.

התנועה בשמאלי היתה מהירה מעט יותר מהימני ובאיזשהו שלב תמיד ימצא הזבל שינסה להשתחל לנתיב המהיר יותר מילימטר מהאף של הרכב שלך, יוציא את היד מהחלון ויצפה שפשוט תעמוד ותתן לו להכנס.

אז אחד כזה ניסה להכנס לי מתחת לגלגלים פשוטו כמשמעו ובלם בשניה האחרונה כשהבין שאין סיכוי שאני מצליח להאט מכזה מרחק.

אממה - הטיפוס לא ויתר - נדחף באלימות מאחורי, האיץ, עבר לשול השמאלי, עקף אותי בפראות ונדחף לפני תוך נפנוף באצבע השלישית.

נבלות כאלו צריך פשו להוריד מהכביש ויפה שעה אחת קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התסכול שלי כל יום מתגבר, על כמה אדיוטים הנהגים בישראל וכמה הכביש פה מקום מסוכן, אבל מה שנתקלתי בו היום שבר את כל השיאים אז אני הרגשתי חייב לחלוק, מקווה שזה ירגיע אותי.

2 נתיבים בכביש בין-עירוני, קורולה בנתיב השמאלי, כאשר אף אחד לא נוהג בימני, הבהוב אחד, כלום לא קורה, כעבור עוד כמה מאות מטרים שאף אחד לא נוסע בנתיב הימני אני מהבהב לו שוב.

הפעם במפתיע, הוא לא עובר ימינה, אלא בולם מ-90 ל-50 (בלחיצה חזקה של בלימת חירום), למזלי אני שומר מרחק וכבר מתורגל עם הח*א הישרלי הממוצע, ולמרות חוסר היכלות לצפות בלימה מטומטמת שכזו, הצלחתי לבלום.

כל הכבוד לנהג. זה בדיוק מה שאני הייתי עושה. מי מינה אותך למחנך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב ההתנהגות שנחשבת בעינינו כעברינות וכחוצפה, קורית לרוב פשוט בגלל חוסר יכולת של הנהג להבין בכלל שהוא על הכביש.

זה לא נעשה בזדון אלא בגלל טמטום צרוף.

רוב החיתוכים, אי שמירת המרחק, נסיעה איטית בשמאלי, מעבר בין נתיבים, וכו' נעשים בגלל חוסר ההבנה של הנהג, ריחוף והתעסקות בעניינים אחרים.

זה חמור מאד אבל עדיין לא בגלל היותו של הנהג "ערס" או אחד שעושה את זה בכוונה.

מסכים לחלוטין. לא מזמן הזדמן לי לנסוע עם קולגה מהעבודה. עשינו את דרכנו בכביש בינעירוני כשהיא כמובן נוסעת בנתיב האמצעי ולא עוקפת. אלא מה, בתור מישהו שמסיעים אותו אני מעיר רק במקרים של סכנת חיים, אחרת אני שומר את ההערות לעצמי.

הגברת נוסעת לה לאיטה ולא מבינה מדוע הנהג שמאחורינו מאותת לה עם האורות. ניסיתי לרמוז לה בעדינות שיתכן והסיבה לכך נעוצה בעובדה שהיא כלל אינה עוקפת. למרות שמדובר בבחורה אינטלגנטית ותרבותית, התגובה שלה הצליחה להפתיע אותי: "מה אכפת לי? אני נוסעת במהירות של התנועה, לא רוצה לנסוע בימני!".

עכשיו לך תתחיל להסביר לה את הטעות שלה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל הכבוד? הוא כמעט גרם לתאונה. המזל הוא שהיה מספיק מרחק בין שתי המכוניות.

לפי ההגיון שלך אם נדחפת בתור לכספומט ומי שהיה לפניך מעיר לך צריך לתת לו אגרוף לפרצוף, הרי מי מינה אותו למחנך?

או שלא הבנתי את כוונתך, או שאתה פשוט אהבל...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד? הוא כמעט גרם לתאונה. המזל הוא שהיה מספיק מרחק בין שתי המכוניות.

לפי ההגיון שלך אם נדחפת בתור לכספומט ומי שהיה לפניך מעיר לך צריך לתת לו אגרוף לפרצוף, הרי מי מינה אותו למחנך?

לפי הגיון שלי אם מישהו הולך לאט על המדרכה לא דוחפים אותו מאחורה ו/או צועקים "יאללה!" הכביש פנוי. אין אף אחד. אז הוא נוסע בשמאל. Boo hoo. תעקוף. אבל לא הוא ישחק אותה שומכאר באלפא רומיאו ויעשה עם האורות כמו טמבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שכל יום אני רואה את החארות/לא מודעים על הכביש, כבר מזמן הפסקתי לזכור. זה מרגיז באותו הרגע, ונעלם שניה אח"כ.

חשוב מאוד להישאר עירני ומרוכז ולצפות את הדברים מראש, לשמור על עצמנו במישרין ועל המטומטם בעקיפין.

כל ההיתקעות והחפירה על מקרים ספציפים כאלה היא בזבוז זמן ועצבים לחינם, אני מבטיח לכם שמחר יהיה עוד דביל. יותר מאחד. הדרך היחידה להתמודד היא לשמור מרחק - או לתת גז, או להאיט. רק שיתרחק.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל למה מלכתחילה לנסוע לאט בשמאלי?

jesus-facepalm-facepalm-jesus-epic-demotivational-poster-1218659828.jpg

ממש ככה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אל תייחס לרוע את מה שאתה יכול ליחס לטיפשות".

ברור שלא כולם כאלה, הרי 90 אחוז מהנהגים בישראל בטוחים שהם נהגים טובים מהממוצע, אבל לדעתי חלק גדול מהנהגים והנהגות בישראל הוא בור חסר תרבות וחסר כישורי מרחב בשיט.

אין לי ספק שזה נובע מחינוך לקוי בבית, בציבור ובמוסדות החינוך.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ChemGuy85 אני לא כ"כ בטוח שהתגובות המבזות שלך ראויות להתייחסות בכלל, אבל בכל זאת...

לא הצקתי לו, מדובר ב-2 הבהובים במרווח אחד מהשני שהם בקשה שיעבור ימינה מכיוון שלעקוף אותו מימין זה עבירה די מסוכנת.

להגיד "כל הכבוד"?! אתה אדיוט?! הוא יכל לגרום לתאונה סתם, אני בטוח שלא היית מרוצה מהעניין אם קרוב משפחה שלך היה מאחוריי על אופנוע, תנסה להבין כמה זה מסוכן כדי שלא תעשה דברים כאלה בטיפשותך.

לפי הגיון שלי אם מישהו הולך לאט על המדרכה לא דוחפים אותו מאחורה ו/או צועקים "יאללה!" הכביש פנוי. אין אף אחד. אז הוא נוסע בשמאל. Boo hoo. תעקוף. אבל לא הוא ישחק אותה שומכאר באלפא רומיאו ויעשה עם האורות כמו טמבל.

אם 2 אנשים עומדים במקביל במדרגות נעות, ואדם מאחוריהם מטפס במדרגות, יהיה זה נורמלי בעיניך להגיד "סליחה, אפשר לעבור"? זה בדיוק המקרה, אני לא צריך לזגזג ולהסתכן בגלל חוסר תרבות של אנשים.

"יעשה עם האורות כמו טמבל" זה עברית בכלל? כמו שציינו בהודעות קודמות - עם רכב מרשים הדברים האלה לא קורים, לצערי לא נהגתי באלפא מה שאפשר לו לחשוב משום מה שיש לו יותר גדול והוא צריך להוכיח את זה, אני לא מבין למה במדינה הזאת הרכב שאתה נוסע בו קובע אם יתנהגו לידך בצורה מתורבתת או לא.

כמו שאמרתי, אנשים דפוקים.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...