Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלאות המין האנושי (שם נרדף - נהגים בישראל)

יובל
שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ChemGuy85

כחלק מהעבודה אני נוסע המון, יש יותר מידי אנשים כמוך בכביש.

העקיפה מימין היא מסוכנת ובלתי חוקי אך עדיין גרוע פחות מטיפשותם של אנשים.

הגעתי לא מזמן הביתה, איזה חושם חנה בצורה כזו שהוא חוסם כניסה לחנייה של שלושה בניינים, השכנה שנכנסה לפני גירדה את הרכב על השער.

מתוך 4 שיחות למוקד 100 בכחצי שעה, רק אחת נענתה ( בכל פעם המתנתי הרבה זמן על הקו) והתשובה שקיבלתי היא שאיין במוקד חשמל אז המשטרה לא יכולה לבצע את תפקידה.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

2 מילים:

החינוך מהבית.

היום נסעתי בנתיב השמאלי והייתי אמור לפנות ימינה בפניה הקרוב. בזמן הנהיגה החלטתי שאני עוקף, מביט במראה הימנית רואה מאזדה 3 לבנה עם אדם בגיל ה-50 לערך. ברגע שהפעלתי את האיתות והתחלתי להשתלב הוא החליט שהוא לא רוצה לתת לי לעקוף ולחץ גז. אני בצעתי טעות והמשכתי את העקיפה רק עם יותר גז ובנס לא קרה מקרה של תיקול קלאסי.

אחרי שהקפתי הוא עבר לשמאלי, כמובן בלי לאותת. אחרי שראיתי את המדבקה המגניבה של הליסינג דברים נפלו קצת במקומם, אבל עדיין נשארתי כמו אידיוט עם מחשבה את מי להאשים.

אגלה סוד- אין את מי. אלא אם ידוע למישהו מי הוא בורא הטימטום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק וזאת בעיה שם הישראלים , בדיוק כמו שאמרת אף ישראלי ערס לא יתן ש"ידפקו" אותו כי הוא לא יצא פרייר.

אני ממש לא מבין למה אנשים אומרים "למה אתה מכליל" , נכון , הוא מכליל , אבל זה בכל זאת נכון .

היום שמעתי על ילד בן 19 מנשר שנהרג בכביש , סער משהו .... לא זכור , זה היה בעיתון כמובן צער רב ... לספר לכם את נסיבות האירוע ? כי זה פשוט מדהים :

מדובר בצעיר מבית מבוסס שכבר דפק 3 רכבים , לא משהו רציני אבל בכל זאת ... ובכן הבחור היה במועדון והתחילה קטטה בינו לבין נערים אחרים ... כמובן כל זה קורה כשהוא שתה מספיק אלכוהול , כמובן שהוא לא יצא "פרייר" אז הוא יצא לחניון ונסע לאסוף את חברים שלו בשביל שהם יעזרו לו "לסגור חשבון" , הוא נהג כמו חולה נפש מעצבים , היה שיכור , ואם זה לא מספיק הוא היה לא חגור כל הדרך. הוא נמרח על קיר ונהרג במקום.

חינוך או לא חינוך ? הייתי מתבייש. אם הבן שלי עושה 3 תאונות הוא לא נוהג יותר בחיים , כי אני בטוח שאם הוא יעבוד קשה ויקנה אוטו שהוא יתחזק לבד הוא לא ינהג כמו חולה הגה , אבל ככה זה .

אישית ? אני אמרתי תודה שהוא לא הרג אנשים אחרים , ומזל שהוא לא הספיק לאסוף את חברים שלו. ( צחקתי בעיניין שחבל שהוא לא הספיק לאסוף אותם , פחות ערסים ... כמובן זה לא במקום אבל כל אחד חושב ככה לפעמים כשהוא שומע את נסיבות האירוע )

והכי מצחיק זה לראות את אותם חברים רושמים לו בפייסבוק כמה מצער המקרה - אותם חברים שכנראה היו נהרגים ביחד איתו אם היה מספיק לאסוף אותם.

הם למדו משהו ? כנראה שלא. ואם זה לא מספיק אני עוד בטוח שאותם "חברים" יחפשו את הצעירים שהבחור הזה התקוטט איתם בשביל "לסגור חשבון " ... כי כמובן הם אשמים שעיצבנו אותו .

איכשהוא אני בטוח כשאני אומר "רק בישראל" , כי האבא הערס ילמד את הבן שלו לא להיות פרייר , אותה תרבות של שאני קורה לה גו'גו' חלסטרה משנות ה 90 - ממש גיבורים , כל ערס התחפש אליהם בפורים כשהייתי קטן.

משחקי כדורגל ? רק לראות את כל הקופים חסרי החולצות צועקים ומקללים ועושים רעש ( שזה 75% מהמגרש ) , מספיק לראות משחק אחד באנגליה או באירופה ולראות איך 95% מהמגרש יושבים כמו אנשים.

הפסיכולוגיה הוכיחה שפעילות עבריינית באה מרקע כלכלי מאוד נמוך , בגלל זה אחוז השחורים שמבצעים פעילויות עברייניות בארה"ב גבוה בהרבה מהלבנים , אבל רובם באזורים קשים וחיים ותנאים כלכליים בלתי אפשריים , רוב הערסים לא ילדים מסכנים בדיוק אם הם יוצאים למועדונים כל יומיים וגומרים חבילת סיגריות בשעה וחצי תסכימו איתי . אז אפילו כשהם אומרים " הרוסים ככה " או כשבארה"ב אומרים השחורים ככה - יש לכך סיבה פסיכולוגית מוצדקת , לערסים אין סיבה. זה חינוך נטו.

אז כן , יש פה בעיה . ואני מתעצבן עוד יותר כשאנשים אומרים " למה אתה מכליל " כי אני יכול לספור על יד אחת את כמות הנערים שאני מכיר שהם נורמאטיביים , כי היום או שאתה חנון מת או שאתה ערס .

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית עם מקרה כמו הקורולה שלך שנותן בלימת חירום. הייתי עוקב אחריו עד שהוא עוצר ביעדו יורד עם אלה ומפרק לו את הצורה.

לא רק שזה לא חוקי לבלום ככה. זה גסות רוח. וגם סיכון חיים ממשי. אז במקום שיגידו פה אנשים מי שם אותך למחנך, אני כבר אהיה אחרי הביצוע והבן אדם הזה יחונך לתמיד על אמת. אני מבטיח לך שאחרי פירוק כללי הוא יותר לא ישחק עם אף אחד בכביש.

פעם עקבתי אחרי מישהו והוא שם לב לזה ופשוט הבריז לי ברמזור אדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית עם מקרה כמו הקורולה שלך שנותן בלימת חירום. הייתי עוקב אחריו עד שהוא עוצר ביעדו יורד עם אלה ומפרק לו את הצורה.

לא רק שזה לא חוקי לבלום ככה. זה גסות רוח. וגם סיכון חיים ממשי. אז במקום שיגידו פה אנשים מי שם אותך למחנך, אני כבר אהיה אחרי הביצוע והבן אדם הזה יחונך לתמיד על אמת. אני מבטיח לך שאחרי פירוק כללי הוא יותר לא ישחק עם אף אחד בכביש.

פעם עקבתי אחרי מישהו והוא שם לב לזה ופשוט הבריז לי ברמזור אדום.

אני לא מציע לך לעקוב אחרי אף אחד,אלה זה רק חתיכה קטנה של עץ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וככה מפעם לפעם עולה לו דיון על תרבות הנהיגה חלק לפה חלק חשם.

כבר 4 ימים שאני במעין "סדנה לעצבים" אפילו לא שמתי לב שאני עצבני וכנראה שהייתי מאוד רגוע עד של'וחה שלי שמבלה איתי הרבה לאחרונה העירה לי שאני צריך להיות יותר רגוע. לא שמתי לב ולא יחסתי חשיבות לזה שאני מתעצבן על אנשים בכביש.

זה לא שווה את זה, תחתוך אותי, אל תתן לי להשתלב, תסע לאט, למה לי להתעצבן לעזאזל? אני רוצה חיים רגועים והכל מתחיל בראש, זאת בחירה שלי להיות עצבני ובחירה שלי להיות רגוע, את האגרסיות אני אוציא במקום אחר.

אז כן , בא לך לעקוב אחריו ולשבור לו את הברכיים... יש לזה השלכות, האם זה שווה את זה? לא ממש.

לדעתי מותר לעקוף מימין כל עוד עושים את זה בטעם , ז"א מותר לעבור נתיב, אז במקום לחזור ישר לשמאלי (שד"א אני לא מבין למה פותח השרשור נסע בו מלכתחילה כאשר לדבריו הימני ריק) נשארים על הימני.

יותר בטוח ופחות מושך תשומת לב לנהוג מעל המותר על הימני, הרי ההיגיון אומר שנהגים ממהרים נצמדים לשמאלי, אז למה למשוך אש?

עצבים לא לוקחים אתכם לאף מקום, אני במקרה כזה, אעבור לימני , אעקוף את הקטנוע ואשאר בימני, נהג הקורולה? שיעשה מה שבא לו , אין לי בעיה ללכת מכות אבל לא בא לי לשחק מכוניות מתנגשות על הכביש.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להתייחס למה שרון רשם.

גבי כל מילה בסלע ואתה צודק,צריך ללמד אנשים מסויימים לקח, אבל בוא אני אספר לך סיפור דומה לשלך רק שהוא נגמר רע מאוד בצד ההפוך.

חבר שלי,לא ערס, בחור מאוד נורמטיבי דווקא,אבל יש לו אודי S3 לא מזמן נסע ויצא לו לעקוף מישהו ולבלום אחרי זה בחוזקה ולא בכוונה,כלב רץ על הכביש וככה פשוט יצא.

בכל אופן ממשיכים בנסיעה,הבחור שהוא עקף אותו נצמד אליו לתחת והתחיל לנסוע אחריו,לצפור ולהבהב, מה שהבחור לא ידע זה שמאחורי חבר של נוסעים עוד 3 רכבים, 2 מלאים אחד עם 2 אנשים.

חבר שלי הגיע לצומת ולא ציפה שהבחור הזה ייצא מהרכב יושיט את ידו דרך הסאנ רוף יתן לו פיצוץ בראש יפתח את הדלת וירביץ לו.

לא ממש הלך לבחור הזה להרביץ לחבר שלי אבל המרחק בין הרכבים שנסעו בעקבותיו היה משהו כמו 50-100 מטר בגלל שהם היו רמזור אחד מאחוריו.

כשהם הגיעו(שניות ספורות אחרי שהבחור שם לו פצצה לראש דרך הסאן רוף)

יצאו מהאוטו ושברו לבחור הזה את הצורה וגם חלקים חיצוניים ברכב,כל זה קרה ב40-50 שניות.

ככה שלא תמיד יהיה חכם להיות חכמולוג אלים כי אתה לעולם לא יכול לדעת איך זה יכול להיגמר, לך תדע אולי תיפול על מתאגרף או איזה אחד שמתעסק במשהו דומה.

בנוגע לנהגים המפגרים על הכביש, אני למדתי כבר שאין טעם להתייחס יותר מדי לכל הפרזיטים האלה.

מנסיון,כשאתה נוסע עם רכב שהוא קצת שונה מרוב הרכבים בארץ אז כל ערס ינסה להתגרות בך עם המאזדה שלו או עם הקולט והלנסר GLXIH שכמובן האות G שווה 40 כ"ס L 50 H עוד 300, אה ואגזוז לחץ שאסור לשכוח שרק האגזוז מוסיף עוד איזה 200:lol:.

בכל מקרה,תשימו פס על כל המפגרים האלה ותשארו בשלכם,מבטיח לכם כשהוא יראה שאתם לא מייחסים שום חשיבות הוא פשוט יתייאש וימשיך לחפש את הקרבן הבא.

עכשיו סתם שתדעו, אני לפני תקופה של חצי שנה עד שנה הייתי גם מהמתעצבנים וגם פתאום אני רציתי להוכיח משהו מול כל הדבילים האלה שמנסים להתגרות בי.

עם הזמן הבנתי שהשקט שלי והבזבוז עצבים שלי סתם גורמים לי להיות עצבני וכו' אז הפסקתי ייחס חשיבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מותר לעקוף מימין כל עוד עושים את זה בטעם , ז"א מותר לעבור נתיב, אז במקום לחזור ישר לשמאלי (שד"א אני לא מבין למה פותח השרשור נסע בו מלכתחילה כאשר לדבריו הימני ריק) נשארים על הימני.

רק בשביל להסיר את הספק, שנינו עקפנו רכב, שעד שם זה היה בסדר וכמובן לא הבהבתי לו, כשראיתי שהוא לא מתכנן לחזור הבהבתי כי שנינו היינו בשמאלי כשהוא נוסע לאט יותר ומרחוק יש קטנוע שלא רציתי לסכן, עזבו שבסוף הוא כמעט מרח אותי על הקטנוע (הייתי באמצע עקיפת הקטנוע כשהוא ניסה להיכנס בי).

לצורך העניין, במידה והייתי מאיץ מימין סביר להניח שהוא היה מאיץ גם כדי למנוע ממני לעקוף, איך זה היה משרת מישהו אני לא יודע.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המחנכים למיניהם, אני מציע שתפנימו את מה שבנצי ואחרים אמרו.

ההיבט החשוב ביותר הוא ההיבט החוקי והערכי. אף גורם מוסמך לא מינה אתכם ל"מחנך", בטח ובטח לא לכזה שמחנך בשיטת "אהבה כואבת". אחריו יש את ההיבט שקודמי התייחס אליו והוא מאד פשוט - תמיד, אבל תמיד, יהיה מישהו יותר חזק, פסיכופת או פשוט שוטר איתכם על הכביש.

דוגמא ויזואלית היא הבחור שיצא מהאוטו עם לום ולפתע השתין מפחד כששוטר יצא מולו עם אקדח. זה יכול לקרות גם לכם, המחנכים, ולהגמר רע מאד.

רוצה לומר, תבחרו להמשיך בחייכם, תבטיחו לעצמכם שאת הילדים שלכם תחנכו אחרת (ותבצעו) ובא לציון גואל.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הגיון שלי אם מישהו הולך לאט על המדרכה לא דוחפים אותו מאחורה ו/או צועקים "יאללה!" הכביש פנוי. אין אף אחד. אז הוא נוסע בשמאל. Boo hoo. תעקוף. אבל לא הוא ישחק אותה שומכאר באלפא רומיאו ויעשה עם האורות כמו טמבל.

הייתי אומר לך מה אני חושב עליך ועל "תרבות הנהיגה" שלך, אבל לא בא לי להסתכן בהשעיה...

למעשה, למראה צורת ההתבטאות שלך (ע"ע "יעשה עם האורות") אני גם כך לא חושב שתבין.

ורק שתבין את רמת האיוולת של מה שאמרת, יש פה חוק. והחוק דורש נסיעה בצד שמאל, ועקיפה בנתיב הימני בלבד.

חמור מזה, לעיתים שהכביש עמוס, אז גם התנועה בשמאלי זוחלת, אבל שהכביש פנוי על אחת כמה וכמה יש לנהוג בנתיב השמאלי.

לגבי הנושא, יש יותר מידי אידיוטים על הכביש, ולי יש יותר מידי מה להפסיד. אני משער שככל שאתה יוצר צעיר ויש לך דם חם

אתה מתרגז, משתולל על הכביש ו"מחזיר לאם-אמא" של הנהג שחתך /הרגיז אותך.

לאחר מכן שאתה כבר עם אשתך, ופעוט בן חצי שנה ברכב, יש לך פרופורציות אחרות. אני מחכה מעמעם פעם אחת ומחכה.

הטיפש לא הבין? נשאר הצד שמאל בלי כוונה לזוז? שמתאפשר לי (א מתאפשר בצורה בטוחה) אני עוקף גם מימין.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נתת אינדיקציות מספיק חזקות שאתה רוצה לעקוף והוא לא זז אחרי כמה שניות בודדות הוא כבר לא יזוז. במקום להתחיל מריבות תעקוף מימין. אין בזה שום סכנה לך או לו כי הוא כבר ראה אותך (ושם עליך קצוץ :) ) ואין חשש שהוא יסטה בטעות ימינה מבלי לשים לב. אם אתה לא יכול לעקוף מימין בצורה בטוחה פשוט תתרחק ממנו קצת ותמתין בסבלנות. הוא רואה אותך, מודע אליך, ולא מתכוון לזוז גם אם תוציא סוללת MLRS.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב ההתנהגות שנחשבת בעינינו כעברינות וכחוצפה, קורית לרוב פשוט בגלל חוסר יכולת של הנהג להבין בכלל שהוא על הכביש.

זה לא נעשה בזדון אלא בגלל טמטום צרוף.

רוב החיתוכים, אי שמירת המרחק, נסיעה איטית בשמאלי, מעבר בין נתיבים, וכו' נעשים בגלל חוסר ההבנה של הנהג, ריחוף והתעסקות בעניינים אחרים.

"אל תייחס לרוע את מה שאתה יכול ליחס לטיפשות".

ברור שלא כולם כאלה, הרי 90 אחוז מהנהגים בישראל בטוחים שהם נהגים טובים מהממוצע, אבל לדעתי חלק גדול מהנהגים והנהגות בישראל הוא בור חסר תרבות וחסר כישורי מרחב בשיט.

אין לי ספק שזה נובע מחינוך לקוי בבית, בציבור ובמוסדות החינוך.

לחינוך מהבית אין ספק שיש השפעה מאוד גדולה על 'תרבות הנהיגה הישראלית', אבל תפקיד לא קטן משחקת העובדה שלא מלמדים תלמידי נהיגה לנהוג, אלא לעבור טסט.

ילדים בני 17 שכל כך משתוקקים להשיג רישיון כדי שיוכלו לעשות פוזות על החברים שלהם והכוסיות האינסופיות שמחכות להן ברגע שיש את הפלסטיק ביד, לא מתעמקים בללמוד את רזי הנהיגה, הכביש והתנהגות הולמת.

לעשות הצגות בטסט כמו מבטים למראות, נסיעה במהירות המותרת או כל דבר כזה או אחר ששמים עליו דגש מיוחד, כמעט כל אחד יכול לבצע.

זה מתחיל בבית, ממשיך במשרד התחבורה ונגמר בתאונה עם 3 הרוגים כי "לא באת לו טוב בעין".

עד שהגישה הזו לא תשתנה (מה שאני בספק אם יקרה) שום דבר לא יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להתייחס למה שרון רשם.

גבי כל מילה בסלע ואתה צודק,צריך ללמד אנשים מסויימים לקח, אבל בוא אני אספר לך סיפור דומה לשלך רק שהוא נגמר רע מאוד בצד ההפוך.

חבר שלי,לא ערס, בחור מאוד נורמטיבי דווקא,אבל יש לו אודי S3 לא מזמן נסע ויצא לו לעקוף מישהו ולבלום אחרי זה בחוזקה ולא בכוונה,כלב רץ על הכביש וככה פשוט יצא.

בכל אופן ממשיכים בנסיעה,הבחור שהוא עקף אותו נצמד אליו לתחת והתחיל לנסוע אחריו,לצפור ולהבהב, מה שהבחור לא ידע זה שמאחורי חבר של נוסעים עוד 3 רכבים, 2 מלאים אחד עם 2 אנשים.

חבר שלי הגיע לצומת ולא ציפה שהבחור הזה ייצא מהרכב יושיט את ידו דרך הסאנ רוף יתן לו פיצוץ בראש יפתח את הדלת וירביץ לו.

לא ממש הלך לבחור הזה להרביץ לחבר שלי אבל המרחק בין הרכבים שנסעו בעקבותיו היה משהו כמו 50-100 מטר בגלל שהם היו רמזור אחד מאחוריו.

כשהם הגיעו(שניות ספורות אחרי שהבחור שם לו פצצה לראש דרך הסאן רוף)

יצאו מהאוטו ושברו לבחור הזה את הצורה וגם חלקים חיצוניים ברכב,כל זה קרה ב40-50 שניות.

ככה שלא תמיד יהיה חכם להיות חכמולוג אלים כי אתה לעולם לא יכול לדעת איך זה יכול להיגמר, לך תדע אולי תיפול על מתאגרף או איזה אחד שמתעסק במשהו דומה.

בנוגע לנהגים המפגרים על הכביש, אני למדתי כבר שאין טעם להתייחס יותר מדי לכל הפרזיטים האלה.

מנסיון,כשאתה נוסע עם רכב שהוא קצת שונה מרוב הרכבים בארץ אז כל ערס ינסה להתגרות בך עם המאזדה שלו או עם הקולט והלנסר GLXIH שכמובן האות G שווה 40 כ"ס L 50 H עוד 300, אה ואגזוז לחץ שאסור לשכוח שרק האגזוז מוסיף עוד איזה 200:lol:.

בכל מקרה,תשימו פס על כל המפגרים האלה ותשארו בשלכם,מבטיח לכם כשהוא יראה שאתם לא מייחסים שום חשיבות הוא פשוט יתייאש וימשיך לחפש את הקרבן הבא.

עכשיו סתם שתדעו, אני לפני תקופה של חצי שנה עד שנה הייתי גם מהמתעצבנים וגם פתאום אני רציתי להוכיח משהו מול כל הדבילים האלה שמנסים להתגרות בי.

עם הזמן הבנתי שהשקט שלי והבזבוז עצבים שלי סתם גורמים לי להיות עצבני וכו' אז הפסקתי ייחס חשיבות.

וואו הרגת אותי עכשיו ,באת לי בול עם משהו שקרה לי.

לפעמים בימי שישי אני נוסע לשחק כדורסל עם חברים בהרצליה ,תמיד יש לי את החבר הקבוע שאני נוסע איתו ,אבל הייתה איזה שבת שהוא סגר בצבא ואז נסעתי עם איזה חבר אחר.

שיחקנו שם קצת והיה ממש כיף ,בדרך חזרה פגשתי מכר ותיק שלי שפעם הכרתי וכיום לא היה לי מושג במה הוא עוסק (תזכור את זה ,זה חשוב). אחרי קצת דיבורים וזה החלטתי שאני מקפיץ אותו לבית ,אחרי הכל הוא גר בנתניה כמוני, אז למה לא.

נוסעים לנו לאט בכביש החוף לפני שתי מכוניות שצמודות אחת לשנייה ב110 קמ"ש,הנהגים מדברים אחד עם השני.

אחת באמצעי ואחת בשמאלי. אני מהבהב לאיביזה האדומה ,הוא לא זז ,מהבהב אחרי כמה שניות שוב ואז הוא דופק לי ברקס ,אני עובר לימני ביותר ועוקף אותם ,בזמן המעבר שלי לאמצעי (אחרי העקיפה) פתאום אני שומע את האאודי הישנה דופקת קיק ,היה מעט מאוחר מדי וכבר השתלבתי לאמצעי ,מאותו רגע הם נסעו אחריי משהו כמו 5-6 דקות עד נתניה תוך כדי הבהובים וצפירות וידיים מהחלון ,אחרי שנכנסתי למחלף נתניה עצרתי בתחנה שהייתה ריקה, והם עצרו אחריי.

יצאו מהאוטו והתחילו לצעוק אתה לא רואה שיש לפניי אוטו מה אתה מהבהב לי וזה ומלא חארתות ,אמרתי לו וואלה מצטער לא ראיתי שיש לפניך אוטו (לא היה) ,אבל מה הבעיה שלך אחרי 2 הבהובים הפסקתי ופשוט זזתי לימין ,אז הוא התחיל לצעוק מה אתה חושב שאתה עוקף אותנו מימין עם המאזדה המסכנה שלך כמובן תוך כדי קללות ,פתאום אחד הבחורים בא ודוחף אותי תוך כדי שהוא אומר לי "יש לך מזל שאני במצב רוח טוב היום" (אגב הם היו 4 ,2 בכל רכב).

באותו רגע חשבתי לעצמי ,הרי אין לי כל בעיה להשכיב אותו לפרפר איזה כמה דקות ,יש לי את ההכשרה לזה אחרי הכל כל חיי אני עוסק באמנויות לחימה ,ואז אמרתי לעצמי מה אני ילד קטן? אין לי מה לריב עם טמבלים קטנים.

אמרתי לו "אחי היייתה אי הבנה אני מצטער ,שא (וסע) ברכה. בזמן שאני מסתובב לחזור לרכב שלי אני קולט את ה2 מהאיביזה ,אחד מהם בועט לי במראה ולמזלי הוא רק קיפל אותה והשני פותח את הדלת ומביא סטירה למכרי הותיק! ואומר לו "מה אתה יושב באוטו כמו גבר". אני לא אמשיך איך הסיפור הסתיים כי לכו תדעו איזה תביעה אני אקבל אחרי זה ,אבל אסיים בכך שלבחורים הסתבר (מה שלי הסתבר 2 דקות לפני בדרך) שאותו הבחור הינו שוטר יס"מ ,את ההמשך תבינו לבד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר לך מה אני חושב עליך ועל "תרבות הנהיגה" שלך, אבל לא בא לי להסתכן בהשעיה...

למעשה, למראה צורת ההתבטאות שלך (ע"ע "יעשה עם האורות") אני גם כך לא חושב שתבין.

ורק שתבין את רמת האיוולת של מה שאמרת, יש פה חוק. והחוק דורש נסיעה בצד שמאל, ועקיפה בנתיב הימני בלבד.

חמור מזה, לעיתים שהכביש עמוס, אז גם התנועה בשמאלי זוחלת, אבל שהכביש פנוי על אחת כמה וכמה יש לנהוג בנתיב השמאלי.

תרבות נהיגה שלי? אתה מכיר אותי בכלל? אני נוסע רגוע בימין. לא קיבלתי קנס/דו"ח בחיי. אני עושה עבירות תנועה בקטנה, אבל מי לא? אני לא הייתי נכנס לעימות עם הנהג בקורולה מלכתחילה במיוחד כאשר הכביש פנוי. אבל אתם צריכים לחנך. אתם הנהגים הכי טובים בעולם, נכון? בגלל שיעור בחינוך הרגלי נהיגה אחד מכם כמעט סיים בבית חולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיקים אותי הסיפורים האלה,

אני אשתף אותכם בעוד סיפור הזוי.

נוסע עם חברי באודי S3,נוסעים בכביש ג'בוטינסקי,יום שישי, פתאום אודי Q7 חותכת אותנו בברוטאליות,החבר הביא לו 2 צפירות של עצבים אבל זהו לא מעבר לזה.

האודי בכוונה פתאום דופק ברקס חבר שלי חותך לשמאלי ושואל אותו מה הקטע שלו ?

מוריד את החלון בן אדם בערך כבן55-60 ומה הדביל מוציא מהפה בקול אשכנזי כזה : (גם אני אשכנזי אבל המבטא היה מצחיק אני מקווה שאתם מבינים על מה אני מדבר)

רואה את המראה שלי,היא שווה כמו כל הרכב שלך סע סע,זקן מת בחיי,חבר שלי עושה לו למה אתה יודע כמה ומה שווה הרכב שלי?

הדביל אומר לו: אתה יודע איזה רכב יש לבת שלי?

קניתי לה גולף GTI

אם היה אפשר לרשום פה כמות ענקית של האות ח' הייתי רושם.

איזה דביל ואיזה בן אדם מסכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...