Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת ביטוח לא מגישה תביעה כי אין מבוטח לתבוע

שימו לב! השרשור הזה בן 4802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור מתחיל בדצמבר האחרון כאשר אוטובוס של חברת "ז'ק יולזרי" פגע בי מאחורה. עצרנו בצד החלפנו פרטים, צילמתי את הפגיעה מכל הכיוונים ומשם המשכתי את הטיפול מול חברת הביטוח. תיקנתי את הרכב במוסך שירות של חברת הביטוח והגשתי את כל הקבלות ואת עלות הנזק.

היום קיבלתי מכתב ובו חברת הביטוח שלי (א.ד.ג) לא מגישה תביעה מכיוון שע"פ הפרטים שהעברתי להם בקשר לנהג הפוגע, אין מבוטח כזה. ועל כן אין באפשרותם להמשיך את הטיפול.

עכשיו אני לא מבין מה זאת אומרת, אין נהג כזה בחברת ז'ק יולזרי? מה הכוונה אין מבוטח כזה?

עוד דבר, קיבלתי מצורף דף של חברת ביטוח "כלל וסע" ובו נכתב: "בהתאם לפרטים שנמסרו על ידך לרכב 6382868 (האוטובוס) אין כיסוי מקיף/צד ג' בחברתנו. לפיכך אנו נאלצים לדחות את דרישתך לפיצוי.

אני אשמח לקבל הכוונה בנושא.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג האוטובוס מסר לך פרטים של פוליסת הביטוח שלו. פוליסה של ביטוח חובה בלבד.

מה שאומר שהפוליסה לא מכסה נזקים לצד שלישי, שזה אתה.

במקרה כזה, אתה יכול לתבוע את הנהג בתביעה אזרחית. לפני שאתה נוקט בפעולה זו, תשלח אליו את כל הניירת והקבלות בדואר רשום עם אישור מסירה, כולל דרישה לתשלום את מלוא הנזק.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול להיות סתם תרגיל השהיה של חברת הביטוח.

פנה לחברת התובלה ולנהג ובקש בשנית את פרטי הביטוח שלהם. אם האוטובוס לא מבוטח צד ג' (ניסו לחסוך כסף?:roll:), הודע להם כי בכוונתך לתבוע אותם אם לא ישלמו את נזקיך.

אם סכום התיקון גבוה ואתה רוצה למזער נזקים, אתה יכול להפעיל את הביטוח שלך, תקבל את כספך בניכוי השתתפות עצמית. ואח"כ אתה יכול לתבוע את הנהג ואת חברת האוטובוסים (יחד ולחוד) בתביעות קטנות על דמי ההשתתפות העצמית ועל אבדן הנחת העדר תביעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה לעו"ד, נסח מכתב שכולל את כל העלויות הישירות והעקיפות לנזק, שלח לנהג עם אישור מסירה.

חכה לתגובתו, או שפתאום ימצא המבטח, או שתאלץ לתבוע אותו אזרחית.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שהוא ערבי והוא גר בכפר ואין בדיוק כתובת מדויקת, אם אני תובע אותו בתביעות קטנות, כמה זה צריך לעלות? איפה פותחים תיק כזה? ואם הבית משפט שולח לו דואר רשום הוא צריך לחתום כדי שהתביעה תתקבל? מה קורה אם הוא מסרב לחתום?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק הוא 2300 בערך, אני נתתי צ'ק ע"ס 550 ש"ח למוסך הסדר. מישהו יודע איך זה הולך עם הדואר רשום? אם הוא לא חותם מה קורה? ומהי העלות של פתיחת תיק לתביעות קטנות?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי פונה להנהלת החברה במכתב מנומס ומנומק.

מסביר את כל פרטי המקרה, וכותב שבמידה ולא אקבל פיצוי בגין הנזקים, (בלי להתחיל לנפח הוצאות של "אבדן שעות עבודה", "עוגמת נפש" - רק מה שעלה לך לתקן) - בכוונתך לפנות לתקשורת להסביר איך מתחמקת חברת ז'ק יולזרי מתשלום על נזקים שעושים הנהגים שלה.

הותספה:

העניין הוא שלהם נוח לשלוח אותך לחפש את הנהג שלהם, לך זה לא נוח. תעביר את המגרת לרמת הנהלת החברה. אותך לא מעניין אם פלוני או אלמוני נהג ברכב (את החברה /הביטוח שלהם וכד - זה כן יעניין) - אותך מעניין שחברת ז'ק יולזרי גרמה נזק לרכב שלך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
הסיפור מתחיל בדצמבר האחרון כאשר אוטובוס של חברת "ז'ק יולזרי" פגע בי מאחורה. עצרנו בצד החלפנו פרטים, צילמתי את הפגיעה מכל הכיוונים ומשם המשכתי את הטיפול מול חברת הביטוח. תיקנתי את הרכב במוסך שירות של חברת הביטוח והגשתי את כל הקבלות ואת עלות הנזק.

היום קיבלתי מכתב ובו חברת הביטוח שלי (א.ד.ג) לא מגישה תביעה מכיוון שע"פ הפרטים שהעברתי להם בקשר לנהג הפוגע, אין מבוטח כזה. ועל כן אין באפשרותם להמשיך את הטיפול.

עכשיו אני לא מבין מה זאת אומרת, אין נהג כזה בחברת ז'ק יולזרי? מה הכוונה אין מבוטח כזה?

עוד דבר, קיבלתי מצורף דף של חברת ביטוח "כלל וסע" ובו נכתב: "בהתאם לפרטים שנמסרו על ידך לרכב 6382868 (האוטובוס) אין כיסוי מקיף/צד ג' בחברתנו. לפיכך אנו נאלצים לדחות את דרישתך לפיצוי.

אני אשמח לקבל הכוונה בנושא.

תודה

קודם תבדוק אם הרכב רשום על שם ג'ק יולזרי ,תבע את חברת ג'ק יולזרי בתביעות קטנות לפי גובה הנזק שנגרם לך .ואם הרכב רשום על שם הנהג תבע ישירות את הנהג .להכוונה יותר מדויקת צור איתי קשר ואנסה לעזור לך יותר .

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...