Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קטלנית אתמול בערב בראשון...

civic
שימו לב! השרשור הזה בן 7294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא לי לעבור דרך המנהרה ברגל 10-20 דק' אחרי שהיא התרחשה, לא עצרתי והסתכלתי, אבל המחזה היה פשוע מזעזע, לפי מה שהבנתי אין הרוגים אלא 2 פצועים קשה.

כפי שכבר כתבתי - נהג הרכב הנפגע נהרג במקום, ואדם נוסף נפצע קשה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג הרכב הנפגע נהרג, ולפי החלון הקדמי המנופץ של הרכב הפוגע אני מעריך שהנוסע שישב ליד הנהג גם חטף פגיעת ראש קשה.

עד מתי אנשים יחיו באשליה שב-50 קמ"ש לא יכול לקרות כלום ולא צריך חגורת בטיחות?

נהג ספורטאג' מתהפך ונפצע קשה - הוא מקסימום היה נשרט אם היה חגור ואני מדבר מנסיון של מישהו שהתגלגל 5 פעמים עם טויוטה קארינה וזכה לצאת בכוחות עצמו מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לעבור דרך המנהרה ברגל 10-20 דק' אחרי שהיא התרחשה, לא עצרתי והסתכלתי, אבל המחזה היה פשוע מזעזע, לפי מה שהבנתי אין הרוגים אלא 2 פצועים קשה.

כפי שכבר כתבתי - נהג הרכב הנפגע נהרג במקום, ואדם נוסף נפצע קשה מאוד.

לא עפ"י וואלה:

http://news.walla.co.il/?w=//547725

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאווווווד מוזר לי. מאוד.

במו עיני ראיתי רכב של זק"א עומד במקום, והוא עדיין היה שם כשעברתי שם גם בדרכי חזרה. עד כמה שאני יודע, ברכבי זק"א לא מתנהלים מאמצי החייאה.

בנוסף - מפקד כח המשטרה במקום (סנ"צ) אמר לי מפורשות שנהג הרכב הנפגע נהרג.

נשמע תמוה. נשמע באפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודה החשוב ביותר היא :

ומי שטעה ואשם, מגיע לו עונש מוות ??

מי וטעה ואשם, מגיע לאחרים שנפגעים ממנו עונש מוות ??

צריך לדאוג שטעויות לא יגמרו במוות, גם אם זה במחיר של הגבלת מהירות. לא שזה בהכרח הפתרון הנכון בכל מצב, אבל משהו צריך להיעשות.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להגביל שם ל 25 30 קמ"ש ולהתקין מצלמת מהירות (דיגיטלית כלשהיא שתהיה קבילה ) ולהודיע מראש עם שלט שיש מצלמה שמצלמת מ 30 קמ"ש , נראה מי יעשה שם שוב תאונה !!!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, רגע. מה הגבלת מהירות? התאונה הזו לא קרתה בהשתלבות או בעיקול. היא קרתה באמצע כביש ישר לחלוטין בן 2 מסלולים עם גדרות שאינן מאפשרות מעבר הולכי רגל על הכביש. אני לא אומר שכדאי לנסוע שם 100, כי בכל זאת מדובר בחתיכת כביש של 500 מטר בין רמזור לרמזור - אבל אין שום סיבה לנסוע בכביש כזה 30.

לא ברור מה גרם לנהג לאבד שליטה ולעוף למסלול הנגדי, אבל זה בהחלט נראה לעיני הלא מיומנות בחקר תאונות דרכים כאילו הוא נסע במהירות מופרזת מאוד לתנאי הדרך.

ה- 50 שמותר לנסוע שם זה סביר ביותר.

אותם 50 הם לא סבירים לחלוטין כשמדובר ברחובות בהם מכוניות חונות משני הצדדים ויש איזה בית ספר/גן ילדים/ גן שעשועים בצד, אבל זה כבר טמטום אחר. בכביש בו קרתה התאונה 50 זו מהירות סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...