Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה,סידור לוח שעונים-נתניה/חדרה/רעננה-כפר סבא

ronenarieli
שימו לב! השרשור הזה בן 4958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

יש לי בעיית תאורה בלוח השעונים ברנו 19 שלי, היא נכבית ונדלקת ללא הסבר.

כאשר אני נוגע טיפה בידית שמדליקה את התאורה זה מסתדר ואחרי כמה דקות חוזר לסורו

1)האם זה מחוייב טיפול במכון ספידומטרים או שניתן לטפל אצל חשמלאי רכב רגיל?

2)אשמח לקבל המלצה על מי מהם שיכול לסדר-חשמלאי/מכון ספידומטרים באזור נתניה,חדרה,רעננה-כפר סבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, הבעיה כלל אינה בלוח המחוונים. נסה להתקין ידית מפירוק ולבדוק האם התופעה עדיין ממשיכה.

מניסיון ברכב אחר עם תסמינים זהים, האשם היה בידית.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אלעד, אחרי שקראתי עוד בפורום מסתבר שידית האיתות זו בעיה "צרפתית" מוכרת ...

3 שאלות נוספות

1)עדיף לגשת לחשמלאי שיבדוק אם זה משהו חשמלי דוגמת חיבור, מגע וכו' או ישר לחפש ידית איתות בפירוקיה?

2)איך אפשר לדעת אם החלק, הידית שאשיג במידת הצורך מפירוקיה, תקינה?

3)סליחה על הבורות אבל....האם הפירוקיה שממנה קונים למשל ידית, מתקינה אותה שעם החלק שהשגתי אני פונה למוסך רגיל ושם מבוצעת העבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההיגיון בלתת מידע בה"פ. חלק מהרעיון של הפורום הוא שבעתיד אדם שייתקל בבעיה דומה יוכל למצוא את הפתרון מבלי לפתוח שרשור חדש.

לעניין שאלתך: כאשר אתה רוכב מפירוקיה, לרוב האחריות על ההתקנה היא עליך. אם בעל הפירוקיה ירצה לתת לך שירות טוב, הוא יסכים גם להרכיב לך את הידית.

לרוב, על חלפים שנמכרים בפירוקיות אין אחריות. מצד שני, זה יוצא לך הרבה יותר זול מאשר לרכוש את החלק חדש מהחנות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לו מספר טלפון של חבר בעל פירוקיה שאני מאמין שיסכים להתקין לו.

חשבתי שיהיה כדאי לתת מספר פלאפון בפרטי.

אך לאחר שיחה עם החבר אין לו בעיה שהמספר שלו יפורסם אז אם מישהו צריך חלפים מפירוקת באיזור כפר סבא רעננה:

נאור אליחי- 0542171041

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

אכן הבעיה הייתה ידית האיתות

בעצת kobic9 פניתי טלפונית לנאור שכיוון אותי לפירוקיה+מוסך בו הוא נמצא (רח' התעשיה 3 ליד דינמומטר, נקרא "מוסכי איתן")

מצאו לי ידית חלופית, פירקו, התקינו בדקו ויצאתי משם מרוצה מהשירות והטיפול בבעיה

תודה לכל מי שעזר ותרם ידע רלבנטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון+ בקשת המלצה :

לאחר כשלושה שבועות הבעיה חזרה, מאחר והוחלפה ידית לתקינה חשד לבעיית מגעים בלוח השעונים (אבחנה של מוסכניק, לא שלי..)

אשמח להמלצה לחשמלאי לסידור לוח שעונים באזור -נתניה/חדרה/רעננה-כפר סבא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידית שהתקנת היא מפירוק. מאין לך שהיא תקינה? זה שהעסק עבד במשך שלןשה שבועות - טוב ויפה, אך יש לזכור שלא מדובר כאן בחלק חדש ולכן צריך להיות מוכן לאפשרות שגם הוא, בדומה לקודמו, יכשל.

אם אתה עדיין סבור שהתקלה היא בלוח המחוונים, מקום טוב לבדוק את העניין הוא אוו ספידומטרים בת"א. נכון, לא ממש בתחום הגזרה שלך, אבל שווה לך להשקיע עוד רבע שעה נסיעה מכפר סבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...