Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 1.4 שנת 2000 - מחיר מופקע לניקוי בית מצערת ?

dejavuD
שימו לב! השרשור הזה בן 4987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כחלק מניסיון להחזיר את הכוחות סוס האבודים של הקליאו B 2000 ידנית 1.4 שלי , אני רוצה לעשות ניקוי לבית מצערת .

מכיוון שזה נראה ממש קשה לפרק ולנקות פניתי למוסך "אמיר&חזי" שנורא התרשמתי מהם , כששאלתי אותם טלפונית כמה יעלה ניקוי בית מצערת אמיר השיב לי 350 ש"ח לא כולל מע"מ ..

האם זה לא נשמע "קצת" יקר בשביל עבודה של 20 דקות גג ? :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה לא שמעתי וקבעתי את זמן העבודה לפי פרוייקט דומה שביצע כאן אחד חברי הפורום על קליאו B SPORT ..

אצלי ראיתי שזה שונה בגלל זה לא הצלחתי לעשות את הניקוי ואני מוכן לשלם , אבל אטמים ? אטמים עולים 20 ש"ח .. שזה מבצעים בכל ניקוי בית מצערת , וגם אם הגישה לא נוחה זה לא אמור לקחת יותר מחצי שעה - 40 דקות בשביל מוסכניק שמכיר את הרכב היטב עדיין לא שווה את ה-400 שקל כולל מע"מ

אשמח לקבל המלצות על מקום אחר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

250 ש"ח לא כולל מע"מ ..

משו פה חשוד במחירי הטיפולים במוסך אמיר&חזי

אחד פה בפורום גם פרסם מחיר מופחת באלף שקל במוסך מורשה רנו עבור טיימינג לרנו מגאן II במורשה 2000 ואצל אמיר וחזי 3000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר הוא שאם הוא יקח לעבודה של 20 דקות מחיר השווה לעבודה בזמן כזה, לא יהיה לו כסף לשלם על העסק מיסים, חשמל, ארנונה, ביטוח, דמי חבר איגוד ועוד

לא תהית פעם למה קולה עולה 8 שקל בקיוסק ו 12 במסעדה ?

עוד אלמנט הוא שהידע והניסיון שלו שווים כסף.

עוד מטאפורה: לא תהית פעם למה אנשים משלמים 800 ש"ח בשביל פגישה של רבע שעה עם רופא מומחה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי.אני אסביר למה אני דורש את הסכום הנ"ל.קודם כל האטמים עולים(מקורי)כ-100ש"ח בנוסף לכך אנחנו מפרקים את בית המצערת ומנקים אותו כשהו מפורק מהמנוע.לאחר ההרכבה אנחנו בעזרת אינפוזיה וחומר יעודי מבצעים ניקוי דרך בית המצערת שמנקה את סעפת היניקה(החומר לבדו גם כ-100ש"ח)אז אם אמרו לך שמבצעים לך ניקוי בית מצערת והפערים במחיר כל כך גבוהים.למה אתה לא שואל למה וישר מעליל עלילות.אני לא חושב שתמצא את כל מה שאנחנו מבצעים במחיר הזה.

חזי

מוסך אמיר&חזי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע חזי אתה צודק אני חוזר בי .

בסוף הניקוי במורשה הוא 250 (כולל פירוק) אבל האטמים זה עוד 100 ועוד עבודה שזה יוצא 500 כולל הכל , השאלה הטובה היא למה לא אמרו לי את זה בשיחה הטלפונית לפני .

אז ביצועו לי איזה ניקוי מקומי של הבית מצערת (ללא פירוק) סתם בשביל השקט שלי עם מברשת וחומר יעודי (למרות שהזהרתי שאסור וזה יסתום מקומות אחרים והם אמרו שזה בסדר) .

בנוסף שמתי לב עוד מלפני כמה זמן שהרצועת מנוע לא יושבת במקומה בדיוק , אז המוסכניק עימת את דבריי ואמר לי שיש צורך מהחלפת רצועת מנוע, גלגלי משהו , ומשאבת אלטרנטור או משהו (בקיצור כל מה שקשור לרצועה), מהשוק לא הקשבתי לו הלא חשבתי על העלות הכוללת של הטיפול שאני חייב לעשות בדחיפות (2 אלף ש"ח על רצועת מנוע+רצועת טיימינג שלא נעשתה מעולם ברכב הזה) -סה"כ 4.5 אלף כולל עבודה

אגב חזי אשמח לחוות דעת ממך על הרצועת מנוע / הצעת מחיר לטיפול בחלקים מקוריים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור ידידי המחיר בסדר גמור לניקוי מצערת בקליאו שלך, אצלי יעלה 700 ש''ח לפני מע''מ, מזלי שאני למדתי לנקות לבד:-P

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...