Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזות "חדשות" באוטו דיל, מה אתם אומרים?

-moshe-
שימו לב! השרשור הזה בן 4998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, חבר טוב שהתלהב מהסיאט שלי ראה באתר של אוטו דיל מבחר של איביזות ספורט SC DSG "חדשות" ויש לו מספר שאלות:

מופיע שהרכב יד 0 ו 0 קילומטר, איך זה יד 0 אם זה במגרש של אוטו דיל?

האם זה מסמל את היציאה של ה1.6 לטובת מנועי הTSI בסיאט?

האם שווה לקנות במחיר שמופיע שם ב112000 במבצע או לקנות חדש מהיבואן גיר רגיל בכ 100K (זה למרות שאני לא ממליץ על סיאט בגלל המבצעים האחרונים :|)

האם שווה לקנות רכב כזה?

יכול להיות שהוא היה מעל שנה בבונדד למרות שהפנים של הרכב הוא כמו המלאי האחרון שנמכר במבצע? (נראה לפי התמונות שיש בקרת שיוט והפנים של הרכב לבן שחור, אצלי בסיאט מלפני המבצעים העלובים הכל בצבע כהה בלי דשבורד לבן )

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי משה ,

העלת שאלות מעניינות .

דעתי כזו :

בעולם (ראה אתר סיאט העולמי) עברו בספטמבר לשיווק האיביזות על שלל הגרסאות ממנועי 1.6 למנועי TSI 1.2. (בנוסף להיצע

מנועים נוסף שממשיך).

על רקע עובדה זו ברורה שרשרת המבצעים האחרונים בצ'מפיון על הדגמים היוצאים ("חיסול מלאי עולמי"). המבצעים היו על

דגמי 1.6 SC ידני ואח"כ על 5 דלתות בגימורים ותיבות שונות. כנראה נשארו כמות לא גדולה דגמי SC עם DSG.

דגם זה נמכר ללא מבצע ב 120K. אין בכמות המוקצית די כדי לעשות מבצע ארצי מלא ("THINK FAST 3) , כך שמשתמשים

בצינור אוטודיל (חלק מרשת צ'מפיון) למכור .כך ניתן במקביל לפני סיום המלאי להשיק את הדגם החדש. בהחלט מכירה כזו נחשבת

יד 0 .

המשמעות שממש בקרוב תהיה השקת איביזות 1.2 TSI.

ראה את הקישור הבא :

http://www.auto-deal.co.il/%D7%AA%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%95%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9/tabid/74/Maker/65/Default.aspx

לפי התמונה, ובהנחה שהיא אמינה , זהו דגם חדש לגמרי לפי החישוקים בעיצוב האחרון.

לשאלת האם כדאי ?

מבחינת הרכב עצמו - מצויין , בפרט למי שלא מסתדר עם ידני. הגיר הרובוטי כפול מצמדים מצויין, והביצועים אינם פחותים

מהידנית, ואפילו חסכוני יותר.

קראתי מבחן דרכים (באוטו) שטען שהשילוב בין מנוע ה1.6 לגיר אינו רהוט. שווה נסיעת מבחן.

לגבי המחיר - שווה לבצע השוואה עם ניתן להוציא בסוכנות סיאט מחיר עדיף. (בהחלט ייתכן , עם הם ממשיכים לאפשר דגם זה).

בכל אופן לדעתי בסביבות 110K אין כרגע בארץ רכב מתחרה בתמורה עם שילוב של תיבה אוטומטית , מראה , סגנון ואיבזור.

אבל , וכאן נכנס אלמנט של הימור , הדגם המחליף TSI+DSG עדיף . השאלה בכמה יתומחר . לדעתי סיאט (צ'מפיון) ינסו

לשמור על תנופת המכירות וניתן יהיה להשיגו במחיר משתלם. אכן דילמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר שלרכבים המצולמים יש כבר מספר רישוי, קשה לי להאמין שמדובר ביד 0.

אולי הכוונה שברשיון הרכב מופיע "בעלים קודמים 0" - משמע הרוכש יהיה בעצם יד שניה!

בקש לראות רישיון רכב. אם קיים כזה - לא מדובר ברכב חדש אלא משומש...

Mazda Miata NB

Honda CBR500R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שמכיוון שיש לרכב מספר רישוי אז הקונה יהיה בעצם יד 2, דבר שיקשה על מכירה בעתיד לזמן הקרוב של כ 3 שנים כי זה יוריד מערך הרכב.

אורן, לגבי החישוקים אני אהבתי יותר את הישנים כמו שלנו :), ואם אני לא טועה ניתן לראות בקרת שיוט לפי התמונות ואם כן אז זה בעל 4 כריות אויר, בקיצור לא שווה, מה גם שההבדל בין מחיר הידני לאוטומטי כעבור שנה לפי מחירון יד 2 הוא 5K .

בקיצור אני יציע לחבר לחכות ואם כבר סיאט אז רק TSI, לפעמים הסבלנות משתלמת :)

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשו לי להגיב ולהגיד כי :

א- לסיאט יש חוק והוא שלא מעיברים לאוטו דיל רכב חדש .

ב-הרכב הינו 2011 ונמכר כ2010 (כידוע לא ניתן למכור רכב 2011 כ2011 ).

ג- המבצע נגמר אז לכן המחיר הור כבר לא 90 אלף ופראייר היה מי שלא קנה בתקופת המבצעים .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים עצמם הם של מודל 2011, ז"א עם השידרוגים של הדגמים 2011.

היום אין מודל, יש תאריך עליה לכביש.

הרכב יעלה ב2010 אבל הוא של מודל 2011

מה זאת אומרת שלא נותנים לאוטודיל רכב חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשו לי להגיב ולהגיד כי :

א- לסיאט יש חוק והוא שלא מעיברים לאוטו דיל רכב חדש .

ב-הרכב הינו 2011 ונמכר כ2010 (כידוע לא ניתן למכור רכב 2011 כ2011 ).

ג- המבצע נגמר אז לכן המחיר הור כבר לא 90 אלף ופראייר היה מי שלא קנה בתקופת המבצעים .

המחיר הוא 112000 ומדובר על DSG SC ולא גיר רגיל, מה זאת אומרת שסיאט לא מעבירים לאוטו דיל רכבים חדשים?

מצוין באתר אוטו דיל שהרכב יד 0 ו 0 קילמוטר, אז הרכב לא חדש?

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הרכבים עמדו אצל היבואן יותר מידי זמן (קרוב לשנה) והוא נאלץ לשחרר אותם מהמכס ולרשום אותם. במצב כזה אכן הרכב מקבל מספר רישוי, נרשם ע"ש היבואן ועדיין הוא עם אפס ק"מ ומקבל אחריות מלאה כרכב חדש.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

amiger,

אתה מדבר מידיעה מובהקת או מהשערה?

אם אכן הקונה הוא בעלים ראשון וברשיון כתוב בעלים קודמים 00, זה בהחלט מצמצם את ענין ירידת ערך.

גם כשאני קונה מכונית חדשה מהחברה ואתה בא לקנות ממני אחרי 4 שנים, ברשיון הרכב אתה רואה בעלים קודמים 00.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שראיתי מודעה כזו באוטודיל לפני מספר חדשים שאלתי מכר שעובד במערכת וזה מה שהוא הסביר לי.

זה כמובן לא ידיעה ממקור ראשון אבל המכר מספיק אמין עלי.

למרות זאת עדיין הייתי בודק טוב טוב את רשיון הרכב ומבקש הבהרה והצהרה כתובה מהם שזה אכן המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה משלם על הרישוי אז הרכב נרשם על שם מישהו, זה יכול להיות חברה או אדם פרטי. ולפי התמונות זה איביזות מהדגם החדש, ג'נטים חדשים ובקרת שיוט.

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...